18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Karma
Nicker • 2014-07-18, 16:28
Pamiętacie może tego ciecia który tłukł psa za to że cycki go zostawiły czy coś tam?

Zgłoś
Avatar
FCDK 2014-07-18, 18:23 4
Blurey napisał/a:

wojniz2

A kim ty kurwa jesteś?
Pies jest więcej wart niż człowiek. Tylko człowiek sobie wmówił, przez swoją stęchłą dynię, że jest czymś wyższym, lepszym, a jest tylko kawałkiem mięsa, jak pies. Tylko pies jest lepszy.



Sprecyzujmy. Pies jest więcej wart od takiego czegoś jak ty. Od normalnego człowieka oczywiście, że nie. Ale od ciebie to i pewnie stonka ziemniaczana jest więcej warta.
Zgłoś
Avatar
erwinka11 2014-07-18, 18:25
Aż łezka w oku się kręci :'( przepiękne, BRAWO !!!
Zgłoś
Avatar
YesImEnvy 2014-07-18, 18:36
A może to na odwrót? Typy najebali jednemu, to potem ktoś się zemścił i najebał ich psu?
Zgłoś
Avatar
simug 2014-07-18, 18:42
janniezbedny23 napisał/a:

ps. i w dodatku szkop mam nadzieje że oprawcami byli Polacy



Dresik adidasa jest więc szanse, że Polak są
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-07-18, 18:42
@Hacerking, a co to kurwa za argument?

@Blurey, hahaha, weź qrwa nie ośmieszaj się.
Zgłoś
Avatar
jv69 2014-07-18, 18:45 3
Hohoo niektórzy to na prawdę tępe strzały. Ciekawe czy autor tematu też jest bystry inaczej, czy po prostu chce wyłapać parę piwek przy pomocy debili. A może to jest eksperyment, żeby sprawdzić czy społeczeństwo sadola jest w stanie zabić w bronie psa.

Kurwa tyle pytań... Tak mało odpowiedzi...
Zgłoś
Avatar
MajkelT 2014-07-18, 18:55
Wojniz2 i Bluray - ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Tenjenko 2014-07-18, 19:27
Rzadko się loguje, jestem leniem ale dziś musiałem by dać duże piwo dla wymierzającego sprawiedliwość pana. BRAWO
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-07-18, 19:30 1
@Tenjenko, jeszcze rzadziej czytasz, to co inni napiszą. Już kilka razy napisano, że film po prawej starszy od filmu po lewej.
Zgłoś
Avatar
Gogens 2014-07-18, 19:42 3
Z poczatku myslalem ze temu z prawej po prostu morda spuchla ale to faktycznie chyba nie ten sam..
A co do znecania sie nad zwierzetami - tylko czlowiek moze w jakis sposob 'zawinic' zeby zasluzyc na wpierdol, zwierzeta nie robia czegos zlego specjalnie, wiec sa w mniejszym lub wiekszym stopniu niewinne. A ktos kto sie nad nimi zneca pokazuje tylko jaka jest miekka faja ktora wyzywa sie na takich co nie moga oddac. Takze kara bylaby adekwatna, teraz on bylby tym ktory nie moze oddac - gdyby to byl ten sam koles
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-07-18, 20:25
przecież film z tym gościem po prawej już był. z tym że ten gość po lewej to niemiec, a ten po prawej to rosjanin gimby. te filmy nie mają ze sobą nic wspólnego
Zgłoś
Avatar
Zabrak 2014-07-18, 20:28 1
On nie skatował tego psa.... nawet jeżeli to jest ta sama osoba to kara nie jest w żadnym stopniu adekwatna. Zajebał mu pare razy bo sie zeszczał na podłoge i tyle.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-07-18, 20:35
Był wcześniej filmik jak go klepią ale nie wiedziałem za co,teraz już wiem i dobrze skurwielowi

Ps. uwielbiam ten głos dudnienia jak dostaje w pizde
Zgłoś
Avatar
Leet 2014-07-18, 20:40
aż się człowiekowi miło zrobiło na koniec dnia po 12 godzinach roboty
Zgłoś
Avatar
sastunterad 2014-07-18, 20:42
pelepele napisał/a:

Ja pierdole, świat schodzi na psy.
Tak potraktować człowieka za to, że dał parę razy kundlowi w pysk?
Oby dorwali tych, którzy mu to zrobili i żeby skończyli tak samo.


Mam dla Ciebie jeszcze jedną, dobrą wiadomość.
Gościu nie przeżył.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie