18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Karma
Nicker • 2014-07-18, 16:28
Pamiętacie może tego ciecia który tłukł psa za to że cycki go zostawiły czy coś tam?

Zgłoś
Avatar
TiGo 2014-07-18, 20:43 1
Nie wiem, czy ktos juz wspomnial, ze koles po prawej tego wpierdolu nie przezyl:) a piesek najprawdopodobniej bedzie karmiony przez oprawce do konca swoich dni.
Zgłoś
Avatar
damon358 2014-07-18, 20:52 3
Proszę o link na harda, lub jakiekolwiek tagi do tego filmiku z gościem po prawej

sadistic.pl/byl-niegrzeczny-vt282975.htm

Już mam, link do oryginału
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2014-07-18, 21:02 1
wojniz2 napisał/a:

No brawo sadistic, brawo. Nowy poziom absurdu w komentarzach. Zajebalibyście człowieka za psa. Brawo.

Kara się należy, ale żeby zajebać? Nikt z was nie zauważa jak absurdalne jest stawianie na równi psa z człowiekiem?



Daj na luz. Z "wielkimi obrońcami" zwierząt na argumenty nie wygrasz. Zakrzyczą Cię, podadzą milion zjebanych wytłumaczeń dlaczego człowiek jest gorszy od zwierzęcia (cóż każdy mierzy swoją miarą). Większość z nich dla 5 groszy utopiłaby drugiego człowieka w łyżce wody, ale dla zwierząt są tacy wspaniali (pewnie z reguły pod publikę)...
Zgłoś
Avatar
btnx 2014-07-18, 21:13 1
janniezbedny23 napisał/a:

Jestem zajebiście dumny z oprawców taka kara należy się każdej ale to każdej kurwie która znęca się nad bezbronnymi zwierzakami

ps. i w dodatku szkop mam nadzieje że oprawcami byli Polacy



ty jestes debilem a polacy chuja by zrobili, Rosjanie albo Niemcy co innego ale polacy tylko szczekac umieja, o, zupelnie jak ten biedny piesek po lewej
Zgłoś
Avatar
Sspietras 2020-05-29, 10:33
za słabo powinien piszczeć tak samo,ja rozumiem pies złapał twoje dziecko i go napierdalasz a nawet zabijesz tylko po to by twoja pociechę pościł(nie dla przyjemności sadyzmu(prawda jest taka ze ludzie kupuja sobie psy i albo niepotrafia sie zajac albo maja w dupie albo sie znecaja jak by to był wiekszy pies to mogło by sie zdazyc w przyszłosci ze przez to bicie by poprostu był agresywny a pies wcale niemusi byc duzy zeby abic wystarcvzy ugryzc we własciwe miejsca(np tentnica udowa pachwinowa szyjna ))), ale to to juz jest skurwysyństwo znęcać sie nad słabszym ....dla prawdziwego sadysty będzie sie fajnie oglądało oba filmiki
Zgłoś
Avatar
X................3 2022-06-10, 19:28 2
z lewej niemiec a z prawej rusek, więc to nieprawda że dostał taki wpierdol
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2023-03-20, 4:07
W oryginale ktoś dał linka z opisem, że zdradził swój gang i za to go zatłukli. Na filmie są dwaj różni goście.
Zgłoś