18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Karmienie piersią
~Velture • 2017-10-09, 7:39
Ja jebię. Poziom niedojebania mózgowego u tej baby przekroczył właśnie granice mojego umysłu. Weszła na poziom debilizmu tak ogromny, że nikt nigdy nie powinien go osiągnąć.



W skrócie dla nieanglojęzycznych:
Baba twierdzi, że karmienie piersią jest nienaturalne i zrobiła się na to moda w ostatnich 10 latach a wcześniej matki nie karmiły piersią swoich dzieci.

Kluczowy dialog:
ukryta treść

-Jeśli karmienie piersią jest nienaturalne to w jaki sposób nasz gatunek jest tam gdzie jest a nie wymarł tysiące lat temu?
-Wydaje mi się, że znaleźliśmy inne sposoby, takie jak formuła (sztuczne mleko dla dzieci) aby karmić dzieci.
-Czyli kiedy, w średniowieczu?
-E,e,e,e,e nie jestem pewna ale fenomen karmienia piersią jest od ostatnich 10 lat ale przedtem nasze matki nie karmiły piersią. Mieliśmy rewolucję lat 70tych, feminizm, i kobiety nie karmiły piersią tak jak robią to teraz.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2017-10-09, 14:10 2
Jest tak głupia że nawet nie zauważa że pierdoli od rzeczy. Dzięki internetowi takie jednostki mają możliwość rozsiewania swoich debilnych teorii gdzie trafiają na podobny do nosiciela grunt. TV już dawno pokazała jaki jest ogólny poziom społeczeństwa wypuszczając większość programów odpowiednie dla odbiorcy, vide trudne sprawy i "rzyciowe" seriale czy sitcomy. A patrząc na młodych... będzie jedynie gorzej.
Zgłoś
Avatar
niegrzech 2017-10-09, 14:11 1
Po prostu nie była karmiona piersią. Badania dowiodły, że dzieci karmione piersią są we wszystkim lepsze od tych nią nie karmionych.
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-10-09, 14:19
Rozpierdala mnie z jaką pewnością w głosie ona wygłasza te debilizmy.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-10-09, 14:22
A ja myślę, że to jest jakaś ustawka jakich pełno w amerykańskiej TV. Może komuś zależy, żeby na ulice w ramach protestu wyszły matki i zaczęły robić raban? Nikt nie wie.
Zgłoś
Avatar
Skrzydlaty 2017-10-09, 14:31 1
Dziwne uczucie kiedy wiem że jakiś facet ją stukał... laskę której IQ jest bliższe IQ mojego kota. Czy to już zoofilia? :idzwch*j:

Dziwne uczucie kiedy wiem że jakiś facet ją stukał... laskę której IQ jest bliższe IQ mojego kota. Czy to już zoofilia?
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-10-09, 14:32
staaare, w jakiejs kompilacj z feministkamii widziałem, ale ciezko znalezc kompilacje
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-10-09, 15:24 2
zacytuję klasyka... "KTO TO RUCHA ?"
Zgłoś
Avatar
Wade94 2017-10-09, 16:24
Ci goście to coś na zasadzie Show Jerry'ego albo Rozmowy w Toku? Pewnie płacą za robienie z nich debili.
Zgłoś
Avatar
M_Boro_ 2017-10-09, 16:51
Czy tylko ja widzę "Fucker Carlson tonight"
Zgłoś
Avatar
Samuelcio 2017-10-09, 18:12 1
moze jej chodzilo o to ze zrobila sie moda na karmienie w miejscach publicznych, ze to normalka teraz wywalic cyca na ulicy itd a wczesniej to baby raczej tego nie robily :x

(moze to wyrwany z kontekstu fragment wywiadu)

co nie zmienia faktu ze debilizm jej z oczu wyziera
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-09, 18:45
Samuelcio napisał/a:

moze jej chodzilo o to ze zrobila sie moda na karmienie w miejscach publicznych, ze to normalka teraz wywalic cyca na ulicy itd a wczesniej to baby raczej tego nie robily :x

(moze to wyrwany z kontekstu fragment wywiadu)

co nie zmienia faktu ze debilizm jej z oczu wyziera


Oglądałem cały wywiad i ogólnie ta pizda jest głupia. Dałem tylko kawałek bo jakbym dał całe 5 minut to zmarnowałbym wam życie abyście się utwierdzili, że cipa ma IQ poniżej ameby.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-10-09, 19:27
Ja, kurwa mać, pierdolę... dajcie wody bo zasłabłem chyba...
Zgłoś
Avatar
TheCrow 2017-10-09, 22:55 1
Widać po oczach postępujące niedojebanie mózgowe, bez dwóch zdań, diagnozuję to na codzień...
Zgłoś
Avatar
Samuelcio 2017-10-09, 23:36 1
Velture napisał/a:


Oglądałem cały wywiad i ogólnie ta pizda jest głupia. Dałem tylko kawałek bo jakbym dał całe 5 minut to zmarnowałbym wam życie abyście się utwierdzili, że cipa ma IQ poniżej ameby.


a. no to ok

dziekuje za minuty zycia
Zgłoś
Avatar
xavenue 2017-10-10, 1:54
To jest tak debilny kanal, ze w Wielkiej Britanii wlasnie przestal byc wyswietlany A tak wogole to jest to ulubiony kanal telewizyjny Prezydenta Trumpa USA jest juz takim gownem, ze Facebook musial przeniesc swoje najwazniejsze laboratorium sztucznej inteligencji do Kanady.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie