18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Karmienie piersią
~Velture • 2017-10-09, 7:39
Ja jebię. Poziom niedojebania mózgowego u tej baby przekroczył właśnie granice mojego umysłu. Weszła na poziom debilizmu tak ogromny, że nikt nigdy nie powinien go osiągnąć.



W skrócie dla nieanglojęzycznych:
Baba twierdzi, że karmienie piersią jest nienaturalne i zrobiła się na to moda w ostatnich 10 latach a wcześniej matki nie karmiły piersią swoich dzieci.

Kluczowy dialog:
ukryta treść

-Jeśli karmienie piersią jest nienaturalne to w jaki sposób nasz gatunek jest tam gdzie jest a nie wymarł tysiące lat temu?
-Wydaje mi się, że znaleźliśmy inne sposoby, takie jak formuła (sztuczne mleko dla dzieci) aby karmić dzieci.
-Czyli kiedy, w średniowieczu?
-E,e,e,e,e nie jestem pewna ale fenomen karmienia piersią jest od ostatnich 10 lat ale przedtem nasze matki nie karmiły piersią. Mieliśmy rewolucję lat 70tych, feminizm, i kobiety nie karmiły piersią tak jak robią to teraz.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-10-10, 2:13 1
Ten świat musi upaść :/
Zgłoś
Avatar
marinespl 2017-10-10, 7:52 1
The_Generat napisał/a:

zacytuję klasyka... "KTO TO RUCHA ?"


A kto nie?
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2017-10-10, 9:24 1
Nie jej wina że ma zaawansowaną niepełnosprawność intelektualną. To tak jakby prowadzić debatę z 3 latkiem z Zespołem Downa. Puszczają takie wypowiedzi dla śmiechu ale nie biorą pod uwagę że inny idiota może w to uwierzyć i rozpowszechniać dalej.
Zgłoś
Avatar
razak 2017-10-10, 17:54
bo sama pamięta że tatuś rurką karmił tylko wstydzi sie przyznać jebana
Zgłoś