18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Karmienie
qubek90 • 2014-05-29, 19:05
Gdy twoje dziecko nie chce jeść, pokaż mu ten film.
Podobno jeszcze nie było


Ogólnie w całej sprawie chodzi o to, że muzułmanie w czasie ramadanu nie mogą jeść podczas dnia.
Więzienie Guantanamo jest bardzo tolerancyjnym miejscem, wszyscy są równi i wszyscy funkcjonują na tych samych zasadach - inaczej mówiąc, mają tam wyjebane na ramadan i na to czy ktoś chce jeść czy też nie.
( podobnie jest u mojej Babci - jeżeli podano to trzeba zjeść )
Zgłoś
Avatar
peron 2014-05-31, 1:36
Generalnie za ten klip koleś nie ma wjazdu do usa. Dostał zakaz mimo, że wychował się na Brooklinie.
Zgłoś
Avatar
kwrtwlp 2014-05-31, 1:58
Ciekawe co mają zrobić ludzie którzy muszą być tak karmieni ze względów zdrowotnych.
Zgłoś
Avatar
wolnyrodnik 2014-05-31, 2:19 1
Skurwysyny mordują kobiety i dzieci, bo tak im dyktuje ta popierdolona 'religia' (swoją drogą związek wyznaniowy oparty na szerzeniu nienawiści i podżeganiu do zabijania. W Polsce KURWA MAĆ oczywiscie zarejestrowany i legalny).
Powinni im zakladac sondę nosowo-żołądkową uprzednio zanurzoną w spirytusie i karmić świńskim gównem. Procedurę powtarzać parę razy dziennie.
Zgłoś
Avatar
poetanapalmu 2014-05-31, 2:24
milo popatrzec na placzacego ciapaka piwko !
Zgłoś
Avatar
Inexorable 2014-05-31, 2:48 4
Ale mnie to wkurwia.

Dzięki wszechobecnej polityce tolerancji dochodzi do tego, że sugeruje się nam, że powinniśmy współczuć jebanemu marginesowi (bo umówmy się, za kradzież cukierków ani przypadkiem do guantanamo się nie trafia).

Co więcej, współczuć czego? "No bo oni NIE CHCĄ JEŚĆ".

NO KURWA KONIEC ŚWIATA. Utrzymują te ścierwa na siłę przy życiu i jeszcze powinniśmy współczuć im ciężkiego losu. Będziemy stawać na kutasie bo oni nie chcą otworzyć mordy.

A więc ok, zgadzam się. Niech nie karmią ich na siłę, niech zdychają na własne życzenie.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2014-05-31, 2:56 1
Kiedyś mówili, że w Guantanamo przymusowo karmi się więźnia który odmówi spożycia dziewięciu posiłków z rzędu. I nie ma znaczenia, czy to czarnych, ciapak czy inny kitajec.
Zgłoś
Avatar
gzy 2014-05-31, 4:16 1
na chuj zmuszać, niech giną
Zgłoś
Avatar
wabaddon 2014-05-31, 5:34
Więzienie to nie jest kurwa koncert życzeń
Zgłoś
Avatar
Gogul 2014-05-31, 9:40 3
ja na codzień zakładam takie sondy jeśli przyjdzie taka konieczność i po sposobie w jaki to oni robią sądzę że robili to pierwszy raz. kurwa. to jest myk myk wsadzasz jeśli nie sinieje to jest w żołądku, odciągasz strzykawą jeśli pojawi się treść jelitowa to gitara, okleja się sondę i po robocie. cała "akcja" trwa 30-40 sekund a nie 5 podejść. poza tym przesłanie filmiku bardzo dobre. piwko
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2014-05-31, 9:58
ołowiem ich karmić doskórnie, ołowiem
Zgłoś
Avatar
orzechuuuu 2014-05-31, 10:36
Kurwa, Mos Def zajebisty raper, ale na chuj sie ciapaci?
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-05-31, 12:02
Za darmo jedzenie a on wybrzydza.
Zgłoś
Avatar
Yoshka 2014-05-31, 12:50
Karmienie sondą takie sadolskie? W każdym szpitalu są pacjenci tak karmieni.
Zgłoś
Avatar
gucio926 2014-05-31, 13:03 1
Ale straszna sprawa mu się stała
W polskich szpitalach w ten sposób karmionych jest multum osób.
Nie wspominając już o płukaniach żołądków u żuli i popaprańców którzy się lekami trują.
Zgłoś
Avatar
marcin1630 2014-05-31, 17:01
Kurwa biedne zwierzęta. A chuj mnie to obchodzi niech nie wraca do usa niech do ciapakistanu spierdala zwierze jebane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie