18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Osełedec 2011-04-16, 18:55
Jak trawa rośnie, to pyry też będą. Sadzić!
Zgłoś
Avatar
zielonyhero 2011-04-16, 19:44
Jakie kurwa mistrzostwa??
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2011-04-16, 19:55
Czyżby legła już zaczęła płacz po meczu? Czy może skisła już zapomniała o swoim pięknym spotkaniu z mistrzem Estonii?
Zgłoś
Avatar
Daris 2011-04-16, 20:01 1
Lejdi Karolina napisał/a:

@up
Ma się dobrze... to chyba kolego nie widziałeś dzisiejszego meczu i napinaczy z Poznania


No tak miejscowość: Warszawka i wszystko jasne.
Spójrz jak zachowywali się twoi rodzimi koledzy z Warszawy na stadionie, bo napinaczami a nawet spinaczami, można co jedynie ich nazwać.
A murawa nie jest w takim złym stanie, kartoflowisko na którym Lech grał przez ostatnie miesiące zamienia się powoli w bardzo dobrą murawę. Po sezonie ma zostać rozłożona nowa ze sztucznymi implantami i powinno być gites.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2011-04-16, 20:09
nikos-demos napisał/a:

@rottunio

napisz jaki stadion rzekomo Niemcy postawili za połowę ceny z jakimiś kosztami inwestycji



Nie chce sie wymądrzać ale myśle że jak połowa to powinieneś naszą cenę podzielić przez 2. Wbrew pozorom to bardzo proste. Przykłady dzielenia przez 2 znajdziesz np. na wikipedii.

Mam nadzieje że pomogłem.
Zgłoś
Avatar
CzarleeSheen 2011-04-16, 20:27 3
Nie wiem czy wszyscy wiecie, ale stadion Legii chce wykupić NASA.

Jest to jedyne miejsce na ziemi bez atmosfery.
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2011-04-16, 20:58
kurwa, my w poznaniu śmiejemy się już z tego od czasu wyginięcia dinozaurów, niezłe wyczucie czasu Moherek.
Zgłoś
Avatar
M................6 2011-04-16, 23:04
HardY-HarD napisał/a:

Mizu666, chwalisz się czy się żalisz?
chciałbym by każdy stadion w polsce to był taki rozpiździel...



Żalić się nie mam na co, bo kasę za to dostawałem. Tak sobie piszę, bo do tematu pasuje, a wszystkim znajomym już się ta historia znudziła, więc jeszcze wam opowiem...
Zgłoś
Avatar
Puchacz20 2011-04-17, 19:36
@Mizu666 jak sie bedziesz tak pucowal to Cie wiecej nie zatrudnia.
Zgłoś