18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Karyny
H................g • 2016-02-13, 14:19
Jedź tramwajem. W kieszeni coś zaczyna pikać...
Jado 3 karyny, [K1] 3/10, [K2] 4/10 i [K3] słabe 5/10 bo mocno umalowana.
Festiwal spierdolenia START!
[k3] nooo i mówiłam wam, że znalazłam nowe ruchadło? hihihi!
[k2/1] tak, no opowiadaj, Twoje życie miłosne hehe!
[k3] nooo, ale on nie wie, że jest tylko ruchadłem, myśli, że jesteśmy w związku a to w sumie jest śmieszne, bo znamy się 3-4 tygodnie.
Facet obok obrzuca ją spojrzeniem mówiącym, #patologiazmiasta
[k2/1] hihihi, serio, hihihi nieżle
Okazuje się, że pikał rakometr. Wyskoczył z mojej kieszeni i robi za drona po całym wagonie.
[k3] w ogóle, to ja mu powiedziałam hihihihihi, że tak słabo trochę i on mnie za to przepraszał! HIHIHI! Śmieszny jest, ale przynajmniej nie gej jak poprzedni.
Na kasownikach zamiast godziny, pojawia się #rakinstant z wykrzyknikami, kasowniki są zablokowane, nie ma już ratunku...
[k2] nooo, ja już nie ogarniam, który jest który u Ciebie! hihihi!
Kierujący pojazdem szynowym dostaje przerzutów...
[k2/1] a co swojej walentynce kupujesz?
[k3] no właśnie bekę sobie z niego robię, wycieraczki do samochodu hihihi! Ale się zdziwi XDDDD!
Wysiadłem. Tramwaj skierowano objazdem na onkologię.
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2016-02-13, 14:21 3
zalecam chemioterapię.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-02-13, 14:22 49
Na onkologię? Kurwa.. do krematorium od razu.
Zgłoś
Avatar
sknerus_mckwacz 2016-02-13, 18:38 14
Ma ktoś dekoder do tego tekstu?
Żartowałem, #textu ?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-02-14, 0:08 8
Kurwa, to gówno ma już 10 piw...
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2016-02-14, 9:36 7
sknerus_mckwacz napisał/a:

Ma ktoś dekoder do tego tekstu?
Żartowałem, #textu ?



jeśli tego nie rozumiesz to jesteś debilem

nie żartowałem, #debilem
Zgłoś
Avatar
zeto88 2016-02-14, 9:46
@Kris niebo czydzieści.
Zgłoś
Avatar
Brackibrat 2016-02-14, 9:52 2
ale gówniane gówno o gównie
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2016-02-14, 10:09
tego gówna czytac sie nie da debile to piszą nic z tego nawet nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
C................l 2016-02-14, 10:44 11
Pojebany kraj. Gość nabija się z durnych siks, zamiast dać sobie spokój, odejść kilka kroków, to nadstawiał uszu. Typowe zachowanie typu "omujborze jestem taki inteligentny a te kurwy takie głópie jak one mogom takie durnoty opowiadać omgomg ale postoje i posłucham".
W dodatku opisał wszystko w taki sposób, że 3/4 ludzi ma problemy z zrozumieniem o co tam chodzi.

Dajcie sobie już spokój z zamieszczaniem tekstów głupich "Karyn".
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2016-02-14, 11:09
Zastanawiam się czy stylem bliżej Ci do Mickiewicza czy do Kobry
Zgłoś
Avatar
noiL 2016-02-14, 11:10 4
Chief.Rebel.Angel napisał/a:

Pojebany kraj. Gość nabija się z durnych siks, zamiast dać sobie spokój, odejść kilka kroków, to nadstawiał uszu. Typowe zachowanie typu "omujborze jestem taki inteligentny a te kurwy takie głópie jak one mogom takie durnoty opowiadać omgomg ale postoje i posłucham".
W dodatku opisał wszystko w taki sposób, że 3/4 ludzi ma problemy z zrozumieniem o co tam chodzi.

Dajcie sobie już spokój z zamieszczaniem tekstów głupich "Karyn".



BRAWO! Jeden "normalny" komentarz.
Zgadzam się z Tobą w 100%.... Cebularze są tak znudzeni swoim życiem, że nie potrafią zwyczajnie tak jak napisales odejsc 3 metry zeby tego nie slyszec i miec to w nosie i porozmyslac nad czyms konkretniejszym tylko specjalnie jeszcze nadstawia uszy, zeby miec co opowiadac pozniej w towarzystwie jakich to on glupich ludzi nie spotkał.

Ale najgorsze jest to, ze ludzie w ogole sobie nie zdaja sprawy ze to jest chujowe zachowanie... Przeciez on nic zlego nie robi bo to przeciez te karyny to głupie pizdy...

Idz jeszcze kurwa chlopie zobacz czy sąsiad nowe buty ubrał dzisiaj do kościoła to bedziesz mial sie z czego smiac.

Zreszta jebac
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2016-02-14, 11:22 8
Dałem piwo po pierwszym zdaniu bo lubię takie smaczki.

EDIT: Morda tam wyżej.
Zgłoś
Avatar
CzosnekNH 2016-02-14, 12:18
Za styl pisania i wplecione komentarze duże piwo dla autora. Dawno tak nie tyrałem z głupiej pasto-anegdoty
Zgłoś
Avatar
aveRAGE 2016-02-14, 13:30 3
Już nie można normalnie tekstu napisać? Na każdym kroku "bądź mną...", karyny, sebixy, stuleje, kuce, hasztagi, cumple, jakieś wymyślne mordy ze znaczków i wszędzie rak - rakometr, instarak, rakcontent... Przecież tego gówna się czytać nie da. Jeszcze typ wyżej daje piwo za styl pisania, smutne w ciul.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie