18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Karzeł-pedofil może więcej
natking • 2017-11-17, 14:59
Okrzyknięty przez brytyjskie media karłem-pedofilem Bryan Anthony Bowen składał nastoletnim dziewczynkom niemoralne propozycje i namawiał je do wysyłania mu swoich nagich zdjęć. Do więzienia jednak nie trafi. Brytyjski sąd wymierzył mu karę w zawieszeniu, bo uznał, że pobyt za kratami mógłby być dla 26-latka „bardzo trudny”.



Pochodzący z Welshpool Bryan Anthony Bowen zaczepiał dziewczyny na Facebooku. Wszystko wyszło na jaw, gdy jedna z nich zgłosiła sprawę policji. Gdy karzeł odezwał się do niej po raz pierwszy miała 15 lat. Wysłał jej wiadomość i zaproponował seks. Był przy tym wulgarny. Brytyjka go zablokowała, jednak jakiś czas później 26-latek znów do niej napisał. Śledczy zajmujący się sprawą ustalili, że nękał nie tylko ją. Na komputerze mężczyzny odnaleźli wiadomości, które wysyłał 13-latce. Zaproponował jej spotkanie, dopytywał czy ma chłopaka, a także prosił, by wysłała mu swoje nagie zdjęcie. Pisał, że „jest piękna i seksowna”.

Bryan Anthony Bowen został zatrzymany. Z jego tłumaczeń wynikało, że oceniał wiek obu dziewczyn na więcej niż 16 lat. Usłyszał zarzuty dotyczące nakłaniania dzieci do seksu. W sądzie w Mold zapadł wyrok w jego sprawie. Karzeł jednak wymigał się od więzienia. Przedstawiciele Temidy skazali go na 48 tygodni więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Sędzia Rhys Rowland opisał oskarżonego jako osobę „małego wzrostu i niedojrzałą emocjonalnie”. Dodał, że pobyt za kratami mógłby być dla mężczyzny „bardzo trudny”.

Bryan Anthony Bowen został objęty policyjnym dozorem. Jego nazwisko znalazło się również w rejestrze przestępców seksualnych.

Źródło: kryminalnapolska.pl/2017/11/17/karzel-pedofil-nekal-dziewczynki-wiezie...

Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2017-11-19, 10:49 1
Nie posadzą go do paki bo jakby go zaczęli wszyscy walić, to każdy by dostał po kilka lat do odsiadki za pedofilię
Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2017-11-19, 18:36 1
Równość wobec prawa? Nie słyszałem, jestem za niski, jestem poniżej tego poziomu!
Zgłoś
Avatar
Azus 2017-11-19, 23:35
Co za łeb
Zgłoś
Avatar
natking 2017-11-20, 0:51
ellsworth napisał/a:

Ja pierdolę, jaka pedofilia? Pedofilia to pociąg do osób PRZED ROZPOCZĘCIEM DOJRZEWANIA PŁCIOWEGO. Takiej 13 latce (już o 15 latce nie mówiąc) on mógłby dziecko strzelić! Gdzie tu pedofilia? Nie odróżniasz obcowania płciowego z osobą poniżej wieku przyzwolenia od pedofilii?


Nie uważałeś na biologii w szkole, prawda? Poza tym pedofilię określa dojrzewanie psychiczne na równi z biologicznym.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-11-21, 17:57
natking napisał/a:


Nie uważałeś na biologii w szkole, prawda? Poza tym pedofilię określa dojrzewanie psychiczne na równi z biologicznym.


Bzdury opowiadasz, to dotyczy wyłącznie sprawy biologicznej. Chcesz mi powiedzieć że ktoś kto rucha osobę ociężałą umysłowo, która mimo dorosłego wieku ma poziom rozwoju intelektualnego na poziomie dziecka to pedofil?!?
Zgłoś
Avatar
natking 2017-11-21, 23:11
ellsworth napisał/a:


Bzdury opowiadasz, to dotyczy wyłącznie sprawy biologicznej. Chcesz mi powiedzieć że ktoś kto rucha osobę ociężałą umysłowo, która mimo dorosłego wieku ma poziom rozwoju intelektualnego na poziomie dziecka to pedofil?!?



Wiek graniczny współżycia seksualnego ustala się, biorąc pod uwagę średni rozwój psychiczny i biologiczny dziecka. Nie bierze się pod uwagę wszelkich odchyleń, przede wszystkim tych ekstremalnych. Normalne, zdrowe dziecko dojrzewa psychicznie i fizycznie, w danej kulturze, w pewnym wieku - i to jest ta granica. Nie bierze się pod uwagę płci, nawet wiedząc, że dziewczynki dojrzewają biologicznie szybciej niż chłopcy. A skoro jesteśmy tutaj, to z tym nieuważaniem na biologii chodziło mi o to, że fakt, iż taka 12-latka może mieć dziecko, nie znaczy, że urodzi to dziecko bez komplikacji. Mimo że ma owulację, jej ciało i narządy płciowe mogą nie być jeszcze odpowiednio wykształcone. Jeśli patrzylibyśmy z perspektywy możliwości zajścia w ciążę, to wiedz, że nawet niektóre 9-latki byłyby do tego zdolne. Najmłodsza matka miała 5 lat. Ruchałbyś?

Edit. A taka jest definicja: "[osoba w wieku chronionym] nie jest w stanie podjąć ważnej prawnie decyzji w przedmiocie zgody na podjęcie z nią określonych czynności seksualnych, nie rozpoznaje bowiem należycie wszelkich jej realiów i implikacji. Każdy, kto podejmuje te czynności z taką osobą, narusza tym samym jej wolność seksualną nie dlatego, że narusza jej wolę w tym względzie (małoletni może bowiem na czynności takie zezwalać, a nawet je inspirować), lecz dlatego, że ofiara takiego czynu nie jest w stanie wyrazić prawnie relewantnej decyzji". Jak widać nawet według prawa nie jest to biologia, lecz przede wszystkim psychika.
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-01-22, 0:49
Temat jest kontrowersyjny, ale 80-90 procent osób nie ma pojęcia co to jest pedofilia.

W skrócie można napisać, że tego zaburzenia nie ocenia się prawnie, ale biologicznie.
Prawo nie ustala pedofili, a jedynie wiek tak zwanej zgody na seks.

Gdy dziewczyna wykazuje wyraźne cechy dojrzewania płciowego, to coś takiego jak pedofilia przestaje istnieć i tyle.
W grę może wchodzić tylko nielegalny seks z małoletnią poniżej odpowiedniego wieku.

Gdyby założyć że seks z 13-14 latką to pedofilia to w dawnych czasach połowa społeczeństwa to chyba byli pedofile, gdyż z takimi dziewczynami regularnie i legalnie uprawiano seks i w podobnym wieku rodziły dzieci.

natking napisał/a:


chodziło mi o to, że fakt, iż taka 12-latka może mieć dziecko, nie znaczy, że urodzi to dziecko bez komplikacji.


To prawda gdyż może mieć problemy z urodzeniem dziecko, ale w przypadku takiej 14-16 latki to zazwyczaj te problemy są już znikome.
Zgłoś