18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Karzeł-pedofil może więcej
natking • 2017-11-17, 14:59
Okrzyknięty przez brytyjskie media karłem-pedofilem Bryan Anthony Bowen składał nastoletnim dziewczynkom niemoralne propozycje i namawiał je do wysyłania mu swoich nagich zdjęć. Do więzienia jednak nie trafi. Brytyjski sąd wymierzył mu karę w zawieszeniu, bo uznał, że pobyt za kratami mógłby być dla 26-latka „bardzo trudny”.



Pochodzący z Welshpool Bryan Anthony Bowen zaczepiał dziewczyny na Facebooku. Wszystko wyszło na jaw, gdy jedna z nich zgłosiła sprawę policji. Gdy karzeł odezwał się do niej po raz pierwszy miała 15 lat. Wysłał jej wiadomość i zaproponował seks. Był przy tym wulgarny. Brytyjka go zablokowała, jednak jakiś czas później 26-latek znów do niej napisał. Śledczy zajmujący się sprawą ustalili, że nękał nie tylko ją. Na komputerze mężczyzny odnaleźli wiadomości, które wysyłał 13-latce. Zaproponował jej spotkanie, dopytywał czy ma chłopaka, a także prosił, by wysłała mu swoje nagie zdjęcie. Pisał, że „jest piękna i seksowna”.

Bryan Anthony Bowen został zatrzymany. Z jego tłumaczeń wynikało, że oceniał wiek obu dziewczyn na więcej niż 16 lat. Usłyszał zarzuty dotyczące nakłaniania dzieci do seksu. W sądzie w Mold zapadł wyrok w jego sprawie. Karzeł jednak wymigał się od więzienia. Przedstawiciele Temidy skazali go na 48 tygodni więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Sędzia Rhys Rowland opisał oskarżonego jako osobę „małego wzrostu i niedojrzałą emocjonalnie”. Dodał, że pobyt za kratami mógłby być dla mężczyzny „bardzo trudny”.

Bryan Anthony Bowen został objęty policyjnym dozorem. Jego nazwisko znalazło się również w rejestrze przestępców seksualnych.

Źródło: kryminalnapolska.pl/2017/11/17/karzel-pedofil-nekal-dziewczynki-wiezie...

Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-17, 15:07 3
Żaden to honor wklepać karłowi, ale jak ktoś z Was tam gdzieś obok niego mieszka i mu wklepie późną listopadową porą to ma u mnie bro
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2017-11-17, 15:08 1
Jebana paranoja... Co oni kurwa chcą tam kurort robić?
Zgłoś
Avatar
o................o 2017-11-17, 15:08 9
Za co miał siedzieć ? Za pisanie głupot do dziewczynek ?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-11-17, 15:09 9
Czyli jakby do tego był jeszcze nieokreślonej płci, uchodźcą, murzynem, żydem, feminista, lewakiem, to co wtedy by się stało bo nie ogarniam. Jakas jebana dopłata do molestowania?
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-11-17, 15:15 14
Po prostu wyrywał panienki o swoim wzroście...
Zgłoś
Avatar
natking 2017-11-17, 15:17 20
osztykurwo napisał/a:

Za co miał siedzieć ? Za pisanie głupot do dziewczynek ?



Sam nie wiem, ale mam pomysł. Weź spróbuj popisać trochę, a później nam zrelacjonuj, co powiedział sąd i jak zareagowali współwięźniowie w celi. Dla dobra wszystkich tutaj zebranych
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2017-11-17, 15:23 9
Ten gif to najlepszy komentarz dla tej informacji.

Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-11-17, 15:51 13
Wszystko wszystkim ale wiele 13 latek się pruje równo, nie zawsze z rówieśnikami. Bez różnicy czy po wsiach czy miastach. Moja znajoma w drugiej klasie gimbazy słynęła z trzaskania gały posiadającemu wówczas bymywy koleżce, który już 20 lat skończył. Nikt problemu nie robił z jednej, prostej przyczyny- nikt jej do niczego nie zmuszał. Niestety (z punktu widzenia normalnego faecta) wiele 15 latek już chuja w ustach miało. Znalezienie dziewczyny bez bagażu doświadczeń jest mega ciężkie.

Wiadomo, takich zjebów jak ten karzeł trzeba ścigać i piętnować, ale przyznacie że jest delikatna różnica pomiędzy zwyrolem co bije i gwałci 6 letnie dziecko a przyjebem co flirtuje z tępą, głupią, niedoświadczoną życiowo 13 letnią siksą, której hormony buzują i szuka bolca.
Zgłoś
Avatar
N................y 2017-11-17, 15:52 14
U nas to się z takimi nie pierdolą, od razu przenoszą na inną parafię
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-11-17, 15:57 2
@up Albo zakładaja firmy PR-owe ja Tymuchowicz i korzystaja z opieki polityków
Zgłoś
Avatar
natking 2017-11-17, 17:16 1
100Burned napisał/a:

Wszystko wszystkim ale wiele 13 latek się pruje równo [...] wiele 15 latek już chuja w ustach miało.


Mimo wszystko warto pamiętać, że doświadczenie zawsze działa na korzyść i taka gówniara zapewne - cóż, sam nie miałem styczności - robi to bardzo nieprofesjonalnie. Tak więc "szkoda szczępić ryja"

Btw. w Watykanie do niedawna można było sobie puknąć 12-tkę na legalu: wprost.pl/416174/W-Watykanie-nie-mozna-uprawiac-juz-seksu-z-12-latkami
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-17, 17:29 25
100Burned napisał/a:

Wszystko wszystkim ale wiele 13 latek się pruje równo, nie zawsze z rówieśnikami. Bez różnicy czy po wsiach czy miastach. Moja znajoma w drugiej klasie gimbazy słynęła z trzaskania gały posiadającemu wówczas bymywy koleżce, który już 20 lat skończył. Nikt problemu nie robił z jednej, prostej przyczyny- nikt jej do niczego nie zmuszał. Niestety (z punktu widzenia normalnego faecta) wiele 15 latek już chuja w ustach miało. Znalezienie dziewczyny bez bagażu doświadczeń jest mega ciężkie.

Wiadomo, takich zjebów jak ten karzeł trzeba ścigać i piętnować, ale przyznacie że jest delikatna różnica pomiędzy zwyrolem co bije i gwałci 6 letnie dziecko a przyjebem co flirtuje z tępą, głupią, niedoświadczoną życiowo 13 letnią siksą, której hormony buzują i szuka bolca.


Ok spoko. Rozumiem twój tok rozumowania.
Oglądałem na sadolu mnóstwo filmów jak bezmyślny biały jechał do arabusów z własnej woli a potem oni mu podrzynali gardło. Nikt tam nie robił problemu z jednej prostej przyczyny - nikt ich nie zmuszał aby jeździli do ciapakolandów.

13 lat to jebana 6 klasa podstawówki więc mi nie pierdol tutaj bo róznica fizyczna między 12-13 latkiem a 15-16 latkiem jest w chuj ogromna.

Napisze ci to wyraźniej: 13 LAT TO SZKOŁA PODSTAWOWA.

Zrozumiałeś już?

Jeśli nie to łap pierwszą fotkę z wyników googla na frazę "zdjęcie klasowe 6 podstawówki"
No którą byś ruchał w swoim bmw? Może więcej niż jedną?
Zgłoś
Avatar
natking 2017-11-17, 17:43 75
@up, jak bym brał tę pośrodku w trzecim rzędzie, wygląda na wyrośniętą
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2017-11-17, 20:30 1
a idż pan w chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie