18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
kasa dla wąsacza
C................l • 2013-05-04, 20:19
pamiętacie tego bezdomnego wąsacza??
chłopaki mu odpalili troche kasy


jak dla mnie pozytywna akcja
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2013-05-04, 21:03 6
No i dobrze, trzeba nam na tym smutnym świecie ludzi z luzackim podejściem do życia.
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-04, 21:17 6
Może nie przepierdoli na głupoty.
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-05-04, 21:18 1
ja na jego miejscu wynajmował bym jakieś mieszkanie i znalazł robote
nowy człowiek nowy start
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-04, 22:34 2
ciekawe ile sobie wzięli
mało tego wykorzystali go ponownie do reklamy
cóż każdy orze jak może, cwaniaczków nie brak.
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-05-04, 22:46 2
Rems napisał/a:

ciekawe ile sobie wzięli
mało tego wykorzystali go ponownie do reklamy
cóż każdy orze jak może, cwaniaczków nie brak.


simivar z wykop.pl napisał/a:

te 3k$ było zebrane na crowdfundingu od widzów, pieniążki za wyświetlenia i tak poszło do tych Panów.

Link do crowdfuningu: indiegogo.com/projects/helping-a-homeless-man-with-a-funny-talent--3


a Tych wyświetleń było nieco mniej niz 2 mln więc te 3 tys co dali to jest pikuś.
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-05-04, 22:50 1
Rems napisał/a:

ciekawe ile sobie wzięli
mało tego wykorzystali go ponownie do reklamy
cóż każdy orze jak może, cwaniaczków nie brak.



No i? Co byś musiał zrobić aby zebrać dla kogoś z własnej inicjatywy ~9500 PLN? Nie wiesz nawet jak samemu tyle zarobić? No widzisz.
Zgłoś
Avatar
silence333 2013-05-04, 22:56
Była w zeszłym roku akcja z Bezdomnym Jasiem, przeprowadzona przez autora "kolorowyvlog" (słynącego z vlogów w pozycji do loda w obiektywie fisheye, ale nie o nim tu), ogólnie załatwił mu nocleg (opłacony na miesiąc z góry), nowe dokumenty w tym bodajże SEP , aby ten mógł zacząć pracę w wyuczonym zawodzie elektryka. Niestety po, chyba , jednym dniu w noclegowni Jasiu zniknął, znaleziony potem tłumaczył się że został niesłusznie wyrzucony, lecz kierownik potwierdził,że wziąwszy kasę za nieodbyte noce (chyba połowa z tego co zostało wpłacone, bo jakieśtam prowizje i inne duperele, ale w dalszym ciągu kilka stówek) odszedł na własne życzenie.
Kolorowy nie dał mu do ręki większych pieniędzy niż chyba 50 albo 100 zł, jednak kupował mu jedzenie i potrzebne rzeczy w miarę potrzeb. Bezdomny mając szansę na nowy start z tylko jemu znanych przyczyn jej nie wykorzystał.
So sad.

Co do filmu 3 tysiące dolarów dla bezdomnego, który naprawdę chce zacząć od nowa to zapewne wystarczająca kwota i nieświadom ile oni mogli na tym zarobić i tak był zadowolony
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-05-04, 23:13
naprawdę wierzycie że dostał tyle ile zebrali
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2013-05-04, 23:22
Dla mnie wasaty zul.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-04, 23:28
@silence333
chuj nas obchodzi ten gimb. Sorki.
Zgłoś
Avatar
Safko666 2013-05-04, 23:58
Strony typu crowdfunding zawsze mają jakiś licznik tego co się uzbierało. Nawet jeśli to i tak za sam filmik im trochę hajsu poleci.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-05-05, 0:56 2
Patrząc na ten filmik, myślę że jednak nie wszystko stracone
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-05, 10:57 1
kawalek na koncu to Erik Satie - Gymnopédie No.1

chociaz i tak nikt sie nie zapyta, bo to nie łupanka
Zgłoś
Avatar
emka01 2013-05-06, 1:47 2
Jak mnie to wkurza wrrr... niezależnie od tego ile mu dali a ile zarobili podzielili się i to jest kurwa piękne .Wykorzystali jego wizerunek i dostał kase za to. Nie jedna panna nagrana podczas sexu (bez przyzwolenia ) siedzi i kwili, jakie teraz jej życie jest do dupy a koleś ,który ją nagrał zbija kaske i się smieje .Co jest bardziej żałosne?
Zgłoś