18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2020-07-02, 20:12
phrontch napisał/a:

2:0 dla kierowcy



2:1 dla kierowcy. Przynajmniej jedna motopizda sie uchowała.
Zgłoś
Avatar
Kanye_East 2020-07-02, 22:00 2
Ej, ale mam pytanie. Kiedyś mieszkałem w Szczochlinie (to i tak miła nazwa na gówno, którym jest Lublin), a infrastruktura ssała tam tak, że samochód był koniecznością. Nie było tam jednak motopizdeczek, stąd małe mam w tej materii doświadczenie, niemniej:
CZY MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ, CZY MOTOPIZD Z MARSA NA DRODZE NIE WIDAĆ? Tego typu wideł na sadolu jest mnóstwo. Auta w chuj wymuszają i czasem wygląda to jakby premedytacja wchodziła w grę.
Serio, jJak jest z widocznością tego ścierwa na drodze?
Zgłoś
Avatar
Antenil 2020-07-02, 22:15
Zazwyczaj tak, że patrzysz i widzisz jakiś mały punk w pierun daleko od Ciebie, zaczynasz jechać, patrzysz ponownie a ten punkt nagle jest już na Tobie
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2020-07-02, 22:37 11
Największa pizda to akurat siedziała za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-07-02, 23:42
komus sie spoznila pizza
Zgłoś
Avatar
Klexxx 2020-07-03, 0:42
Po co zdziecinniać nazwę, Żadna motopizdeczka, tylko rasowa MOTOPIZDA
Zgłoś
Avatar
solltys 2020-07-03, 2:22 5
Kanye_East napisał/a:

Ej, ale mam pytanie. Kiedyś mieszkałem w Szczochlinie (to i tak miła nazwa na gówno, którym jest Lublin), a infrastruktura ssała tam tak, że samochód był koniecznością. Nie było tam jednak motopizdeczek, stąd małe mam w tej materii doświadczenie, niemniej:
CZY MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ, CZY MOTOPIZD Z MARSA NA DRODZE NIE WIDAĆ? Tego typu wideł na sadolu jest mnóstwo. Auta w chuj wymuszają i czasem wygląda to jakby premedytacja wchodziła w grę.
Serio, jJak jest z widocznością tego ścierwa na drodze?



Czekaj, napisałeś ze chuja masz pojęcie o motocyklistach bo pochodzisz z zadupia, następnie wyciągnąłeś wnioski że w większości to kierowcy pojazdów 4 kołowych wymuszają (bo prawo jazdy znaleźli chyba w chipsach) aby na koniec nazwać motocyklistów ścierwami (mimo ze na swojej wsi nie spotkałeś ani 1 wiec Twoją jedyną motywacją do jechania po nich jest to że "przecież wszyscy tak robią to nie będę gorszy chociaż w sumie chuj wie po co to robię bo sam wyciągnąłem wnioski że na większości materiałów to kierowcy samochodów są pizdami umysłowymi"?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-07-03, 6:28
Nie zaliczył hattricka
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2020-07-03, 12:20 1
Ja kiedy jadę SUVem z rodziną to jestem spokojny, ale jak jadę 3 tonowym busem firmowym, to motopedałki musza baaaaardzo uważać. Nie interesuje mnie ich życie, czy kalectwo - w mieście jest 50 km/h więc śmiało zmieniam pasy, wyjeżdżam z podporządkowanych itp - oczywiście zawsze patrzę w lusterko (bo jak wiemy motocykle są wszędzie tylko mało sobie z tego co tam zobaczę robię. Jak ktoś zapierdala ponad 100 na wąskich, miejskich dróżkach to lepiej go skasować zanim kogoś potrąci i zabije, np jakieś dziecko.
Takie życie, live is live jak śpiewał pewien hipis. #MotopedałLiveDontMatter
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2020-07-04, 6:11
Akurat tu pizdą jest kierowca samochodu a kierowcy skuterów nie widać żeby zapierdalali z kosmiczna prędkością tym bardziej ze to jakieś gówniane pierdziawki.
Zgłoś
Avatar
Stachu81 2020-07-04, 7:11
Kanye_East napisał/a:

Ej, ale mam pytanie. Kiedyś mieszkałem w Szczochlinie (to i tak miła nazwa na gówno, którym jest Lublin), a infrastruktura ssała tam tak, że samochód był koniecznością. Nie było tam jednak motopizdeczek, stąd małe mam w tej materii doświadczenie, niemniej:
CZY MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ, CZY MOTOPIZD Z MARSA NA DRODZE NIE WIDAĆ? Tego typu wideł na sadolu jest mnóstwo. Auta w chuj wymuszają i czasem wygląda to jakby premedytacja wchodziła w grę.
Serio, jJak jest z widocznością tego ścierwa na drodze?



Oni często bardzo ciekawie dobierają ubiór. Takie maskowanie na wypadek jakby ktoś czasem chciał ich zauważyć. Często brak oświetlenia, a poza tym prędkość. Jak masz ruch, gdzie wszyscy jaka koło 50-70 a nagle wyskakuje mało widoczny pojazd cisnący 2 razy tyle, to niestety, ale kończy się później płaczem, że taki młody, że auta są be a motocykle wszędzie i Ty masz za nich myśleć.
Zgłoś