18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kasjer w Meksyku
ASAKKU • 2014-03-07, 9:22
Tam to się dopiero bawią... W biały dzień i to jeszcze kasjer w jakimś "tesco"... Może reszty mu nie wydał, albo cena się różniła na paragonie od tej na półce...

Zgłoś
Avatar
sati696 2014-03-07, 9:46 6
Pewnie nie miał wydać grosika.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-07, 9:57 1
sprzedawał nabiał do los zetas ;d
Zgłoś
Avatar
Alaerae 2014-03-07, 13:10
Ciekaw jestem jak zareagowali ci pseudo ochroniarze z grupy inwalidzkiej, co ich w marketach zatrudniają Pewnie spierdalał jeszcze przed pozostałymi...
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-03-07, 13:14
Typ który zrobił desant pod ladę mimo tego, że napastnik wyraźnie nie był nikim innym zainteresowany musi być teraz niezłym pośmiewiskiem. Życiowa ciota.
Zgłoś
Avatar
wordlord 2014-03-07, 13:21 50
NafazowanyKoleś napisał/a:

Typ który zrobił desant pod ladę mimo tego, że napastnik wyraźnie nie był nikim innym zainteresowany musi być teraz niezłym pośmiewiskiem. Życiowa ciota.



Rozumiem, że Ty byś własną klatą zasłonił kolegę, a pocisk złapał zębami?
Dobrze, że chociaż na końcu komentarza się podpisałeś, od razu wiadomo z kim mamy do czynienia
Zgłoś
Avatar
antropoid 2014-03-07, 13:21 3
Cytat:

Typ który zrobił desant pod ladę mimo tego, że napastnik wyraźnie nie był nikim innym zainteresowany musi być teraz niezłym pośmiewiskiem. Życiowa ciota.



Hmm, koleś z pistoletem przed chwilą na twoich oczach zastrzelił twojego kolegę z pracy... No tak, ty jesteś taki kurwa master że byś na pewno skoczył i go kutasem udusił...
Kolejny internetowy kozak-napinacz, pożyj dzieciaku, skończ gimnazjum ( 23 lata w profilu, taaa...), a nie nakurwiasz idiotyczne komentarze na sadolu i ludzi wkurwiasz.
Zgłoś
Avatar
Alaerae 2014-03-07, 13:26
@3xup
Ty byś go za to zajebał pewnie przypadkowym paragonem
Zgłoś
Avatar
Vullcano 2014-03-07, 13:28
"Nafazowanykoleś" Nazwa mówi sama za siebie.
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-07, 13:34
Ja mam ochotę czasami tak zrobić jak zapierdalam przez całego Lidla z kilkoma produktami, a kasjer/ka tuż przed moim ryjem wystawia te tabliczkę "kasa nieczynna prosimy przejść obok". Rozumiem, że to ich przerwa mimo wszystko wkurwia
Zgłoś
Avatar
adrianekolarz 2014-03-07, 14:27
Widać na filmie jak ochroniarz jeszcze przed strzałem spierdala
Zgłoś
Avatar
czeladnik 2014-03-07, 15:16
Zwróćcie uwagę na to że na każdej kasie pracuje po 2 osoby. Jedna "liczy" a druga pakuje zakupy do reklamówek. Mało tego, do zapakowania cięższych zakupów używają podwójnej reklamówki aby w drodze do samochodu nie posypały Ci się zakupy na ziemię. Nie wiem skąd jest to nagranie ale dokładnie tak traktowali klienta jak byłem kilka lat temu w stanach.

A w socjalistycznej europie nie dość że musisz zapłacić za reklamówki to jeszcze musisz sam wszystko spakować.
Zgłoś
Avatar
Plast80 2014-03-07, 16:24
Kasjer wychujał go na nalepkę za taki przekręt kończy się w piachu...
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-03-07, 18:19
czeladnik napisał/a:

Nie wiem skąd jest to nagranie


Tytuł wrzuty naprawdę ci nic nie mówi...???
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-03-07, 20:44
wordlord napisał/a:



Rozumiem, że Ty byś własną klatą zasłonił kolegę, a pocisk złapał zębami?
Dobrze, że chociaż na końcu komentarza się podpisałeś, od razu wiadomo z kim mamy do czynienia



Po prostu użyłbym mózgu, opanował nerwy, nie panikując i widząc, że gość WYCHODZI (oglądnijcie sobie film uważnie) poszedłbym zadzwonić po odpowiednie służby, wiedząc, że takie piczki jak wy właśnie umierają ze strachu i w efekcie moment wezwania glin przedłuży się o czas doprowadzania was do stanu użytkowego.

Ponad to nawet kobiety stały, kiedy facet wlazł pod ladę.

Bronicie go, "panowie" ? Więc to wy także jesteście życiowymi ciotami, bo wejść pod stół w momencie gdy kobieta stoi, to przynajmniej dla mnie taki dyshonor, że tak, kurwa! wolałbym już, żeby mnie rozstrzelał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie