18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
n1ck.ee 2023-10-28, 10:36
Wina kaszogniota.
Zgłoś
Avatar
pogromca_ignorantow 2023-10-28, 12:54
motylekwbrzuchu napisał/a:


Rodzic lub inna osoba zobowiązana do opieki na dzieckiem, którzy dopuścili do tego, że dziecko w wieku do 7 lat porusza się samodzielnie po drodze, popełniają wykroczenie, za które grozi mandat.



Grozi nie mandat, a prokurator - i on się zajmie sprawą matki. A kierowca pożegna się na 3 miesiące z prawem jazdy, bo tak czy inaczej sprzątnął pieszego z przejścia dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-28, 15:17 2
pogromca_ignorantow napisał/a:

Grozi nie mandat, a prokurator - i on się zajmie sprawą matki. A kierowca pożegna się na 3 miesiące z prawem jazdy, bo tak czy inaczej sprzątnął pieszego z przejścia dla pieszych.



W wiadomościach pisali, że sprawa trafi do sądu i matce grozi do 5 lat. Najlepsze jest to, że dziadkowi zabrali prawko i ukarać chcą obie strony. Pozostaje jeszcze namierzyć projektanta drogi i ława oskarżonych pełna
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-10-28, 16:25
SkoPio1 napisał/a:

Kiedy zarzuty dla rodziców tego dziecka?



Jak miałem dwa latka, to moja mama miała na głowie jeszcze 3 mojego rodzeństwa, dom na wsi opalany 5-cioma piecami kaflowymi, całe gospodarstwo z koniem, krowami, królikami, świniami, owcami, nutriami...
Po zakupy jechała rowerem a ja pilnowałem w tym czasie starsze siostry
Ps. Zmierzam do tego że ten kaszojad mógł być perfekcyjnie pilnowany przez 23 h i 59 min. w ciagu doby. Zamknięcie matki na rok czy rodzina zastępcza wcale nie poprawią losu 2-latka.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2023-10-28, 16:36
Roger Waters napisał/a:

światka?
o co Ci dokładnie chodzi?



Jak kierowca chudy to może w charakterze półswiatka

Zgłoś
Avatar
Jazzurekcja 2023-10-29, 10:18
Adrian92 napisał/a:

To przejście jest w dziwnym miejscu, ciężko wyjechać stamtąd nie stojąc na pasach.


To prawda + ta droga jest pod górkę. Kierowcy muszą bardzo uważać, a ruch w tym miejscu bywa ogromny
Zgłoś
Avatar
Rob600 2023-10-30, 9:05
psotny_fiutek napisał/a:

" kierowca złapany " - Co najwyżej powinien zostać poproszony o stawiennictwo na komendę w celu przesłuchania w charakterze światka.
A złapani za podpiździe to powinni być patorodzice niesfornego kaszojada. Ot co !



Mało że się sam zgłosił to zabrali mu prawko!!
Zgłoś