18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Kaszubski nożownik
bambinizm • 2024-06-22, 10:31
Podczas bójki grupki młodych byczków ktoś nagle wyciągnął nóż. W 20-tej sekundzie widać koleżkę zaglądającego pod koszulę. Nie wiem czy to ukry, ale to bez znaczenia, bo i tak coś ostatnio ludziom odpierdala. Przynajmniej jest co oglądać



Źródło: kartuzy.info
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-23, 10:56 1
turor napisał/a:

[quote="bambinizm"Sam pochodzę z Kaszub (rzecz jasna, stąd zechciało mi się poinformować sadoli o ich wyczynach) i jest to dla mnie dość krzywdzący stereotyp, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy. Pociesza mnie tylko myśl, że górale to sporo bardziej zaawansowani skąpcy
Tylko Kaszub potrafi przyjść na imprezę z paczką czipsów i zabrać ją niedojedzoną do domu
Przynieść czteropak piwa i otworzyć tylko sobie i nikogo nie poczęstować.
Narzekać , że nikt nikomu nie pomaga tylko patrzy czy mu się noga powinie, żeby go wyśmiać.
Tak nieużytego, zawistnego, egoistycznego i zarazem tępego narodu to nawet w górach nie znajdziesz.



Oj, nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-23, 15:43
turor napisał/a:

Tylko Kaszub potrafi przyjść na imprezę z paczką czipsów i zabrać ją niedojedzoną do domu
Przynieść czteropak piwa i otworzyć tylko sobie i nikogo nie poczęstować.
Narzekać , że nikt nikomu nie pomaga tylko patrzy czy mu się noga powinie, żeby go wyśmiać.
Tak nieużytego, zawistnego, egoistycznego i zarazem tępego narodu to nawet w górach nie znajdziesz.



Mam w rodzinie Kaszuba i jest naprawdę porządną osobą i w ogóle przeciwnością tego co opisałeś.
Zgłoś
Avatar
Artanis02 2024-06-25, 7:07 1
DupaJasiu123 napisał/a:

Kurwa, 21 wiek, ajfony, 4K, 8K w telefonach, go pro, chuje muje dzikie węże a jakość nagrania jak na VHS...



Kompresja, mówi to Panu coś?
Zgłoś
Avatar
polokuktas 2024-06-26, 9:13 1
to na pewno brudasy z syfem ukry
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-06-30, 21:03
DupaJasiu123 napisał/a:

Kurwa, 21 wiek, ajfony, 4K, 8K w telefonach, go pro, chuje muje dzikie węże a jakość nagrania jak na VHS...



no to prawda jakość taka że wygląda jak film z komunii rok 1990
Zgłoś
Avatar
fryzjer1289 2024-07-16, 23:59
Akurat jestem z tej miejscowości, gdzie akcja miała miejsce. Gościowi odjebało, bo wyciągnął szalik arki Gdynia i powiedział, chodźcie mnie najebać. Po czym wyciągnął kosę i zaczął ich ciąć. Jebana gimbaza, co ma nasrane we łbie. Banderowców to też nie brakuje, pełno tego ścierwa!
Zgłoś