18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Kaszubski nożownik
bambinizm • 2024-06-22, 10:31
Podczas bójki grupki młodych byczków ktoś nagle wyciągnął nóż. W 20-tej sekundzie widać koleżkę zaglądającego pod koszulę. Nie wiem czy to ukry, ale to bez znaczenia, bo i tak coś ostatnio ludziom odpierdala. Przynajmniej jest co oglądać



Źródło: kartuzy.info
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-06-22, 10:54 5
Ale poloki to mało inteligentny naród. Co się nie stanie to Ukraińcy.
Zgłoś
Avatar
DupaJasiu123 2024-06-22, 10:59 40
Kurwa, 21 wiek, ajfony, 4K, 8K w telefonach, go pro, chuje muje dzikie węże a jakość nagrania jak na VHS...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-22, 11:26 9
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły...
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-22, 12:10 6
DupaJasiu123 napisał/a:

Kurwa, 21 wiek, ajfony, 4K, 8K w telefonach, go pro, chuje muje dzikie węże a jakość nagrania jak na VHS...



Niestety pobierałem to w 480p. Więcej nie mieli
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-06-22, 12:11 4
Gimbo geje
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-22, 15:01 5
To jakaś spina kierowców Alfy o to kto ma lepszy pakiet na lawetę
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-06-22, 18:00 14
To żadne ukry. Tak jak pisałem już kiedyś, to drilowcy, nowa subkultura która przyszła do nas z Londynu.
Czyli ciotowata młodzież która nosi ze sobą sprzet bo identyfikuje się jako gangsterka
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-06-22, 20:40 1
Koniec roku szkolnego.Wakacje.
I zaraz wysyp młodych gniewnych na Sadolu. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-06-22, 21:51 3
Poszło matkę.
Kaszub chciał ją za złotówkę sprzedać a ukr się targował.
Matka matką, ale za 20 gr Kaszub nie odpuści.
Zgłoś
Avatar
LLime 2024-06-22, 22:33 4
Jak się dwóch bije kulturalnie (bez skakania po głowie i innych murzyńskich akcji) - to nikt nie powinien się wpierdalać.
Gdyby dwóch lub trzech chciało mnie napierdalać to też bym nóż wyjął..
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-22, 22:39
PieronJasnySzlag napisał/a:

To żadne ukry. Tak jak pisałem już kiedyś, to drilowcy, nowa subkultura która przyszła do nas z Londynu.
Czyli ciotowata młodzież która nosi ze sobą sprzet bo identyfikuje się jako gangsterka


O, tego nie wiedziałem. Zorientowałem się co prawda, że to jakieś klony, ale brakowało mi nazwy. Tak jak im dziar na szyjach i włosów na jajach.

turor napisał/a:

Matka matką, ale za 20 gr Kaszub nie odpuści.


Sam pochodzę z Kaszub (rzecz jasna, stąd zechciało mi się poinformować sadoli o ich wyczynach) i jest to dla mnie dość krzywdzący stereotyp, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy. Pociesza mnie tylko myśl, że górale to sporo bardziej zaawansowani skąpcy
Zgłoś
Avatar
kzf 2024-06-22, 23:13 1
Bul_od_bytu napisał/a:

To jakaś spina kierowców Alfy o to kto ma lepszy pakiet na lawetę



Chłopie, takie pastwienie się nad właścicielami Alfy nie przystoi. To jakbyś kopał szczeniaka i to jeszcze upośledzonego
Zgłoś
Avatar
turor 2024-06-23, 7:12 1
[quote="bambinizm"Sam pochodzę z Kaszub (rzecz jasna, stąd zechciało mi się poinformować sadoli o ich wyczynach) i jest to dla mnie dość krzywdzący stereotyp, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy. Pociesza mnie tylko myśl, że górale to sporo bardziej zaawansowani skąpcy



Tylko Kaszub potrafi przyjść na imprezę z paczką czipsów i zabrać ją niedojedzoną do domu
Przynieść czteropak piwa i otworzyć tylko sobie i nikogo nie poczęstować.
Narzekać , że nikt nikomu nie pomaga tylko patrzy czy mu się noga powinie, żeby go wyśmiać.

Tak nieużytego, zawistnego, egoistycznego i zarazem tępego narodu to nawet w górach nie znajdziesz.
Zgłoś
Avatar
PredeeThor 2024-06-23, 8:26
Jak góral się rodził to żyd zapłakał...
A kaszub to oszust, cwaniak i straszna kunda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie