18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Moby_Dick 2012-11-22, 13:47 57
niczym Joanna d'Arc- tylko nie dziewica i bardziej nawiedzona i pojebana. A żeby było śmiesznie właśnie tą sukę złapali 10 km od mojego miasta! żebym wiedział że tam jest! ale miał bym wrzute na sadistica. Otulił bym w kocyk w te zimne dni i napierdalał o próg..
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-22, 13:48 10
Powiesić sukę na szubienicy w centrum miasta, niech zabójcy wiedzą, co się stanie, jak ruszą dziecko.
Zgłoś
Avatar
Hybris 2012-11-22, 14:42
Niech ją ten koń zrucha i zostawi jak ostatnią szmatę.
Zgłoś
Avatar
LilBe 2012-11-22, 15:41 1
siedzę na koniu
Zgłoś
Avatar
W................R 2012-11-22, 15:48 1
Pater patriae napisał/a:

Powiesić sukę na szubienicy w centrum miasta, niech zabójcy wiedzą, co się stanie, jak ruszą dziecko.



Niestety ale te czasy minęły. Sprawa skończyła by się szybko na paliku albo stryczku. A tak media mają pożywkę i o czym pierdolić przez najbliższy czas.
Zgłoś
Avatar
u................o 2012-11-22, 15:50 4
dck napisał/a:

niczym Joanna d'Arc- tylko nie dziewica i bardziej nawiedzona i pojebana. A żeby było śmiesznie właśnie tą sukę złapali 10 km od mojego miasta! żebym wiedział że tam jest! ale miał bym wrzute na sadistica. Otulił bym w kocyk w te zimne dni i napierdalał o próg..



Zesrałbyś się a nie napierdalał o próg. Nie ruszyłbyś nawet dupy z domu, chyba że po to żeby ją obejrzeć -.^
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-22, 15:52
Pater patriae napisał/a:

Powiesić sukę na szubienicy w centrum miasta, niech zabójcy wiedzą, co się stanie, jak ruszą dziecko.


Jak na kogoś kto rzekomo gardzi lewicą i jest związany z prawą stroną narodową dokładnie powinieneś wiedzieć że rodzica nie można karać za to że jest słaby w byciu rodzicem i niestety dziecko zmarło. A czegoś takiego jak morderstwo nie stwierdzono by móc ją o to oskarżać...
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-11-22, 15:57
Dobre robisz te grafiki. Zabawne i przy tym niegłupie
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-22, 16:00 1
myk napisał/a:



Zesrałbyś się a nie napierdalał o próg. Nie ruszyłbyś nawet dupy z domu, chyba że po to żeby ją obejrzeć -.^



Obejrzeć? i tacy właśnie kurwa robią z takich co powinni minimum siedzieć w pierdlu jakieś kurwa celebrytki i gwiazdy! tacy jak ona są do w pierdlu ruchania a nie kurwa oglądania. Prawo beznadziejne mamy ale i ludzi nie lepszych. Dupa po rzekomym wypadku i śmierci dziecka jeżdzi po całym kraju, już nie z jednym się jebała i jak celebrytka korzysta z życia, bo teraz kurwa ma lepsze niż miała przed tym wydarzeniem. siedź i oglądaj kurwa FAKTY

Arashel napisał/a:


Jak na kogoś kto rzekomo gardzi lewicą i jest związany z prawą stroną narodową dokładnie powinieneś wiedzieć że rodzica nie można karać za to że jest słaby w byciu rodzicem i niestety dziecko zmarło. A czegoś takiego jak morderstwo nie stwierdzono by móc ją o to oskarżać...



udowodnione jest że dziecko zostało zabite - uduszone czy co tam . Więc to wypadek nie był ! A że Kasia dyma wszystkich jak chce to dalej jest na wolności. Samo dziecko się nie zabiło nie udusiło czy co tam. Ale pewne jest jedno -że to nie od upadku zginęło . A jako mamusia to raczej kurwa żałobę ma na wesoło.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-22, 16:02
Aha. No to zmienia postać rzeczy jeśli zabiła je. Sznurek w takim razie.
Zgłoś
Avatar
i................a 2012-11-22, 16:03
Neverending story

To przejdzie do historii jako jedna z najlepszych manipulacji medialnych w świecie. Nikt tak łatwo nie zmienił antyrządowych nastrojów społecznych na przerażenie, strach i niepokój. Ci co mają dzieci, to wiedzą jak to jest słysząc o porwaniu w niedalekiej okolicy.
Zgłoś
Avatar
u................o 2012-11-22, 16:06
dck napisał/a:



Obejrzeć? i tacy właśnie kurwa robią z takich co powinni minimum siedzieć w pierdlu jakieś kurwa celebrytki i gwiazdy! tacy jak ona są do w pierdlu ruchania a nie kurwa oglądania. Prawo beznadziejne mamy ale i ludzi nie lepszych. Dupa po rzekomym wypadku i śmierci dziecka jeżdzi po całym kraju, już nie z jednym się jebała i jak celebrytka korzysta z życia, bo teraz kurwa ma lepsze niż miała przed tym wydarzeniem. siedź i oglądaj kurwa FAKTY

udowodnione jest że dziecko zostało zabite - uduszone czy co tam . Więc to wypadek nie był ! A że Kasia dyma wszystkich jak chce to dalej jest na wolności. Samo dziecko się nie zabiło nie udusiło czy co tam. Ale pewne jest jedno -że to nie od upadku zginęło . A jako mamusia to raczej kurwa żałobę ma na wesoło.



Nie wiem co zostało udowodnione w tej sprawie, ale faktem jest że dupy byś nie ruszył gdybyś wiedział gdzie jest, jestem tego pewien w 100%. Narzekasz na to, że jest celebrytką, a sam się do tego przykładasz przeglądając informacje o takowej, cała ta sprawa została nagłośniona tylko po to, aby odwrócić uwagę od ACTA, bo właśnie w tamtym okresie odbywały się protesty. Takich sytuacji jak ta jest wiele, to nie jest pojedynczy przypadek, jak najbardziej jestem za nabijaniem na pal / łamaniem kołem takich ludzi, ale proszę - nie mów że byś coś jej zrobił, bo oboje doskonale wiemy że zdrowy na psychice człowiek nie poszedłby i nie zaczął "tłuc kimś o próg" bo w telewizji powiedzieli że rok temu zabiła dziecko.
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-11-22, 16:10
Teraz jest ruda. Widziałem.
Zgłoś
Avatar
Pierkaczyn 2012-11-22, 16:10 1
Życzę jej całe życie pod górkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie