18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Dwóch pilotów zginęło w katastrofie L-39 ZA w Bułgarii

Samolot odbywał lot szkolny przed zaplanowanymi na sobotę pokazami lotniczymi w Płowdiwie. Spektakl został odwołany, trwa dochodzenie, trwa odszyfrowywanie danych ze znalezionej czarnej skrzynki.

Bułgarskie media piszą, że ofiarami byli doświadczeni piloci, a sam L-39 ZA służy w bułgarskich siłach powietrznych od 38 lat.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-14, 21:03
Blue Sky...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-14, 21:16 1
Pojebało go? Loopa na tak niskiej wysokości robić...?
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-14, 21:45
Nie mogli się katapultować? Dziwne zdarzenie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-14, 22:19 2
bazyyyy napisał/a:

?



To wykwity jeszcze po Palikocie. Zacięła im się płyta i od 14 lat pierdolą w kółko
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-09-14, 22:26 1
Bul_od_bytu napisał/a:

To wykwity jeszcze po Palikocie. Zacięła im się płyta i od 14 lat pierdolą w kółko



Zajmij się swoim odbytem, to ci idzie lepiej jak rozkminianie komentarzy
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-14, 22:27 1
alususs napisał/a:

Zajmij się swoim odbytem, to ci idzie lepiej jak rozkminianie komentarzy



Naucz się czytać bo widzę, że równie chujowo ci idzie jak dowcipkowanie
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-09-14, 22:52 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Naucz się czytać bo widzę, że równie chujowo ci idzie jak dowcipkowanie



Dalej jestem przy swoim zdaniu. Tak z ciekawości zapytam. Byłeś molestowny za dzieciaka co?
Serio pytam. Widziałem Twoje komentarze i nie wierzę że jesteś tak spierdolony beż powodu.
Możesz myśleć że cię teraz obrażam, ale tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-14, 23:12 1
alususs napisał/a:

Dalej jestem przy swoim zdaniu. Tak z ciekawości zapytam. Byłeś molestowny za dzieciaka co?
Serio pytam. Widziałem Twoje komentarze i nie wierzę że jesteś tak spierdolony beż powodu.
Możesz myśleć że cię teraz obrażam, ale tak nie jest.



Nie wiesz jak zagaić temat, że stary wchodził ci do wanny i szukasz porady? Sorry, nie pomogę, ale szukaj dalej. Domyślam się, że twój ciemiężyciel nazywał się Antoni i stąd ta obsesja.

Jak skończysz kolorowanki to bierz się za czytanie
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-09-14, 23:54
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie wiesz jak zagaić temat, że stary wchodził ci do wanny i szukasz porady? Sorry, nie pomogę, ale szukaj dalej. Domyślam się, że twój ciemiężyciel nazywał się Antoni i stąd ta obsesja.
Jak skończysz kolorowanki to bierz się za czytanie



Jadę po tobie Gamoniu, bo ani twoja dedukcja z Macierewiczem, ani z Palikotem nie była celna.
Dlatego uważam że jesteś gamoń.
Twoje skojarzenia z ojcem i synem trzymaj w tajemnicy. Znasz to? "Głodnemu chleb na mysli"
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-15, 0:37 1
@alususs: Jechać to powinieneś na terapię, może nie być za późno jak dostaniesz wszywkę albo dobrą poradę.
Historię o twoim molestowaniu też możesz im opowiedzieć, ale do ludzi to może tak nie zaczynaj rozmowy bo widzę, że na brak empatii reagujesz agresją 🫠
Zgłoś
Avatar
Zer'aThul 2024-09-15, 1:03
Za mała wysokość rozpoczęcia manewru, a ZDECYDOWANIE za mała prędkość - nie wyszedł w górę tyle, ile planował, a w szczycie praktycznie go przeciągnęło.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-15, 1:09
I chuj tam z nimi przeciągnął maszynę i po ptakach
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-09-15, 1:21
Bul_od_bytu napisał/a:

@: Jechać to powinieneś na terapię, może nie być za późno jak dostaniesz wszywkę albo dobrą poradę.
Historię o twoim molestowaniu też możesz im opowiedzieć, ale do ludzi to może tak nie zaczynaj rozmowy bo widzę, że na brak empatii reagujesz agresją 🫠



Niezły ból dupy dostałeś hehe, ale wnioskując po twoim nicku żadna dla ciebie nowość.
Życzę Ci aby twój cały żywot wyglądał tak ja dziś i wczoraj : )
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-15, 1:33 1
@alususs: Nie duś tego w sobie i poszukaj pomocy. Oby kolejka do specjalisty była dla ciebie łaskawa a zasiłek wystarczył na jakąś radość z życia 👍
Który dzień o suchym pysku, że tak cię miota?
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-09-15, 4:19
Bul_od_bytu napisał/a:

@: Nie duś tego w sobie i poszukaj pomocy. Oby kolejka do specjalisty była dla ciebie łaskawa a zasiłek wystarczył na jakąś radość z życia 👍
Który dzień o suchym pysku, że tak cię miota?



Ja cały czas mam wrażenie, że Ty się tu żalisz.
Życzę brak zmian w życiu: )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie