18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Dwóch pilotów zginęło w katastrofie L-39 ZA w Bułgarii

Samolot odbywał lot szkolny przed zaplanowanymi na sobotę pokazami lotniczymi w Płowdiwie. Spektakl został odwołany, trwa dochodzenie, trwa odszyfrowywanie danych ze znalezionej czarnej skrzynki.

Bułgarskie media piszą, że ofiarami byli doświadczeni piloci, a sam L-39 ZA służy w bułgarskich siłach powietrznych od 38 lat.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-15, 4:51 1
alususs napisał/a:

Ja cały czas mam wrażenie, że Ty się tu żalisz.
Życzę brak zmian w życiu: )



Widzę, że ty ogólnie masz sporo wrażeń. Jakbyś miał problem, że zdechniesz w kolejce to daj znać, a postaram się pomóc
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-09-15, 8:36
Zaczęli manewr na zbyt małej wysokości i prędkości, brakło im potem obu tych faktorów by wyjść cało z opresji
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-15, 11:07 2
MansoN napisał/a:

Od ukrów są tylko gorsze ruskie, bułgary są przed ukrami. 🤣



Nawet ruscy nie torturowali i nie mordowali w straszliwy sposób polskich dzieci: nie nawlekali ich na sztachety płotów, nie przybijali do drzwi, drzew, nie przybijali kołkami do ziemi aby godzinami konały w mękach.
Nie obdzierali żywcem ze skóry, nie obcinali uszu, wyłupywali oczu, nie obcinali palców u rąk i nóg, nie łamali rąk i nóg, nie wyrywali rą i nóg, nie patroszyli żywcem, nie wybijali zębów - zwykle ten cały zestaw tortur dotyczył jednego dziecka.

Więc nie pierdol mi tu głupot, że są na świecie gorsze zwierzęta w ludzkiej skórze niż ukry. Gorsze niż mexy, hutu czy inne tutsi.
A ruskie? Mają swoje za uszami, ale czasem tylko ruscy bronili Polaków przez ukrami, narażając i czasem tracąc życie za polskich cywili i tym ruskim jesteśmy winni pamięć i szacunek.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-09-15, 11:14
dziwne?- na symulatorze mozna bylo powtarzac
Zgłoś
Avatar
Tom_Kruss 2024-09-15, 13:20 1
Urwali tak jak nasz na Bieliku. RIP
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-09-15, 13:45
Bul_od_bytu napisał/a:

Widzę, że jak czasem wychodzisz z cugu to miewasz przebłyski świadomości
Podaj adres zakładu/oddziału, w którym dogorywasz to wyślę ci jakąś paczkę. Ubrania, jedzenie, kosmetyki, ale nic do picia abyś znowu nie miał napadu.
Może i odwiedziny wchodzą w grę jak będę gdzie w okolicy w delegacji.



No pizda jesteś
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-15, 14:37 1
@alususs: Chyba masz już ostro wyniszczoną banię stąd te wahania nastrojów i agresja. Nie wstydź się zapytać o pomoc gdy jesteś na dnie bo pewnie jeszcze można ci pomóc. Zawsze możesz napisać na PW i coś się pomyśli
Walcz tam dzielnie
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-09-16, 0:55
Antek Psychol Smoleński wyjaśni przyczynę
Zgłoś