18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
MacTavish 2011-09-10, 23:13 1
Jak czytam te komenty w stylu "po co tam pojechali" itd to mnie chuj strzela. Są żołnierzami to jadą na wojnę, proste. A poza tym to politycy ich tam wysyłają i to do nich jak już można mieć pretensje. Większość tych napierdalaczy internetowych pewnie nigdy w wojsku nie była lub chcieli na zawodowego ale byli za słabi i teraz zazdroszcząc tych 10k naszym wojakom wypisują głupoty w necie
Zgłoś
Avatar
logicoperation 2011-09-11, 1:31
To Polska ma jakieś śmigłowce ?!
Zgłoś
Avatar
Oberschlesier 2011-09-11, 11:15
Panie MacTavish, wydaje mi się że Pan się myli. Otóż z moich źródeł informacji wynika iż żołnierze, którzy chcą brać udział w misji zgłaszają się na ochotnika. Co prawda słyszałem o przypadkach szantażu ze strony dowódców, np. brakiem zgody przełożonych na przedłużenie kontraktu, ale chyba takie przypadki są marginalne.
Zgłoś
Avatar
gregorio80 2011-09-22, 12:57
Dymekx napisał/a:

@androgenius nawet nie chce mi się tego komentować
@gregorio80 30 lat jak ci nie wstyd gadać takie bzdury i jeszcze z takimi bykami "huj", "wracac", "ide", "juz", o ile pierwszy to czysty przejaw głupoty o tyle drugi, trzeci i czwarty mógł być spowodowany głupotą bądź pośpiechem, ale skoro miałeś czas na poprawne napisanie słowa "sąsiadka" i "woła" to wnioskuje że to również z powodu głupoty.



Jak sie nie ma do czego przyjebac to sie dopierdalasz do ortografii, a poza tym to odrobina dystansu do tego co czytasz na tym forum, no chyba że sadistic.pl to całe twoje życie, napisałem to po to by było śmiesznie, a ty oceniasz mnie po jednym poście który powstał gdy byłem po kilku browarkach.
A poza tym przestań umoralniac bo mi się chce to co temu kotu poniżej.

Zgłoś