18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
2 Luty 2021, Texas

Prototyp statku kosmicznego SpaceX został zniszczony zaledwie kilka minut po wystrzeleniu z Boca Chica w południowym Teksasie podczas pierwszego suborbitalnego lotu testowego

Zgłoś
Avatar
Paprotek 2021-02-03, 10:27
No i zajebiście, kolejny mały kroczek w drodze do gwiazd
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-02-03, 10:38 5
Falcony muska tez miały różne początki a teraz praktycznie co miesiąc wynosząc na orbite satelity i ludzi na stacje kosmiczną. Trzymam kciuki za Starshipa, podejrzewam ze w przeciągu 6 lat poleci na marsa
Zgłoś
Avatar
Kacper197 2021-02-03, 10:39 8
Go4Fr napisał/a:

Skrzydła nawaliły? ile oni będą jeszcze oszukiwać ludzkość, od dawna wiemy czym jest żyroskop lub bąk i że kierunki siły można zamienić, siłę działającą w dół zmieniamy na silę działającą po okręgu na zewnątrz, oszczędzając na energii i mamy lepszy ciąg.
Elon Musk zaczyna być dla mnie jednym wielkim oszustem jak Albert Einstein.
Manipulują i ukrywają wynalazki Tesli dla wzbogacenia NASA.



Kurwa debil
Zgłoś
Avatar
rdaneel 2021-02-03, 11:12 2
Go4Fr napisał/a:

Skrzydła nawaliły? ile oni będą jeszcze oszukiwać ludzkość, od dawna wiemy czym jest żyroskop lub bąk i że kierunki siły można zamienić, siłę działającą w dół zmieniamy na silę działającą po okręgu na zewnątrz, oszczędzając na energii i mamy lepszy ciąg.
Elon Musk zaczyna być dla mnie jednym wielkim oszustem jak Albert Einstein.
Manipulują i ukrywają wynalazki Tesli dla wzbogacenia NASA.
sadistic.pl/pics/cb208c33911c.jpg



"A tu mamy kolejny przykład kłamstw płaskoziemców:
tak, tak, powklejali do zdjęcia załogi promu zdjęcia żyjącego rodzeństwa astronautów i opluwają ich pamięć..."
Zgłoś
Avatar
Halilililibut 2021-02-03, 11:30 1
"Katastrofa statku kosmicznego SpaceX" - gdzie tu katastrofa? Wszystko poszło zgodnie z planem.
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-02-03, 11:35
Musk nie ma pieniędzy , rozdmuchali tego jego firmę produkujaca samochodziki elektryczne do absurdalnej ceny, a zywej gotowki mało ma
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2021-02-03, 12:04 2
1) to był kolejny test Starship, bo tak to się nazywa. Poprzedni, LN8 skończył w podobny sposób. Ale było kilka innych testów ze „skokami” w okolicach 100 metrów i udanym ladowaniem.
2) to zadanie jest praktycznie niewykonalne. Sam fakt ze próbują już jest niesamowitym osiągnięciem. Do tego masz silnik, którego nikt nigdy wcześniej nie zbudował (całkowicie zamknięty cykl) i nowe techniki budowy rakiety. To jest poziom trudności taki, jak miał Werner von Braun gdy właściwie wynajdywał rakietę.
3) ciesz się póki możesz. SpaceX już zrobiło kilka niemożliwych rzeczy. Zrobi i to.

ANALizator napisał/a:

Musk nie ma pieniędzy , rozdmuchali tego jego firmę produkujaca samochodziki elektryczne do absurdalnej ceny, a zywej gotowki mało ma



Bo gotówka o czymś świadczy? Jeśli elon powie dziś ze potrzebuje kolejne 10 miliardów, kolejka chętnych będzie od Boca Chica do Nowego Yorku.
Zgłoś
Avatar
_Tytanowy_Janusz_ 2021-02-03, 13:29
Straszne. Ja bym to na hard dał, to prawdziwy sadol.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-02-03, 16:40
Nie no lot udany tylko muszą popracować nad ładowaniem. A tak serio. Wygląda na to że oni nie są jakoś zaskoczeni tą kraksą
Zgłoś
Avatar
Thornen 2021-02-03, 17:16
Ciekawi mnie że Ziemia się niby kreci wokół własnej osi, to dlaczego rakieta spadła w tym samym miejscu, co wystartowała
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-02-03, 17:26
Go4Fr napisał/a:

Skrzydła nawaliły? ile oni będą jeszcze oszukiwać ludzkość, od dawna wiemy czym jest żyroskop lub bąk i że kierunki siły można zamienić, siłę działającą w dół zmieniamy na silę działającą po okręgu na zewnątrz, oszczędzając na energii i mamy lepszy ciąg.
Elon Musk zaczyna być dla mnie jednym wielkim oszustem jak Albert Einstein.
Manipulują i ukrywają wynalazki Tesli dla wzbogacenia NASA.



Ty wiesz jaką wielkość i masę musiałby mieć rotor żyroskopu by utrzymać stabilność rakiety na którą działają dwie olbrzymie siły (grawitacja w dół i silnik rakietowy w górę) by wektory tych sił nie fiknęły w bok. Teorie spiskowe pewnie widzisz nawet w działaniu kuchennego miksera. Tam są żyroskopy ale pełnią funkcję czujników dla systemu stabilizacji.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-02-03, 18:12
Go4Fr napisał/a:

Skrzydła nawaliły? ile oni będą jeszcze oszukiwać ludzkość, od dawna wiemy czym jest żyroskop lub bąk i że kierunki siły można zamienić, siłę działającą w dół zmieniamy na silę działającą po okręgu na zewnątrz, oszczędzając na energii i mamy lepszy ciąg.
Elon Musk zaczyna być dla mnie jednym wielkim oszustem jak Albert Einstein.
Manipulują i ukrywają wynalazki Tesli dla wzbogacenia NASA.



Uwaga mamy eksperą

Gdybym chciał popełnić samobójstwo wdrapałbym się na szczyt twojego ego i skoczył w przepaść na poziom twojego IQ
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-02-03, 18:15
Nie no lot udany tylko muszą popracować nad ładowaniem. A tak serio. Wygląda na to że oni nie są jakoś zaskoczeni tą kraksą
Zgłoś
Avatar
kzf 2021-02-03, 19:20
Thornen napisał/a:

Ciekawi mnie że Ziemia się niby kreci wokół własnej osi, to dlaczego rakieta spadła w tym samym miejscu, co wystartowała



Przyjrzyj się dobrze, że w trakcie opadania były używane stery i silniki manewrowe. Prawdopodobnie rakieta miała zaimplementowany system, który miał sprowadzić ją w razie niepowodzenia z powrotem na platformę, z której startowała i dlatego spadła tak blisko.
Zgłoś
Avatar
G................r 2021-02-04, 8:38
ŁaŁ, normalnie uśmiałem się czytając komentarze, widać kto słuchał na fizyce w szkole i całe szczęście miałem fajnego nauczyciela który po zajęciach walił z nami wódę. Eksperymentowaliśmy z wirującą rtęcią i z kompasem, a po dziś dzień bawię się magnetronem, cieszę się że miło wspominam szkołę i współczuję bólu dupy tym mądrzejszym co się pode mną tak łapczywie udzielili.
Żebym nie zapomniał nauczyciel fizyki miał inżyniera.

W technikum na Technologii Budownictwa w 2007 roku jak powiedziałem, że 2 wieże na Manhattanie zostały zburzone to nauczycielka się śmiała patrząc mi w oczy i to że oficjalna wersja jest inna już nic na to nie poradzę. Każdy widział to co widział

Ciekawi mnie czy słyszał ktoś o takim jednym patencie co działa na zasadzie pola magnetycznego bieguna północnego, mam na myśli to że mamy kompas który nie jest niczym zasilany, ale mimo wszystko rusza się i wskazuje północ, widziałem w internecie stary materiał z archiwum jak cewki w tym że urządzeniu po uruchomieniu zaczęły się topić. Działało jak wskazówki zegara-kompas tyle że obracało się o 180 stopni.

mencjusz_, Upośledzony powiedział Twój Stary do Babci kiedy zapomnieli Cię zniszczyć jak zostałeś zrobiony na próbę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie