18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
2 Luty 2021, Texas

Prototyp statku kosmicznego SpaceX został zniszczony zaledwie kilka minut po wystrzeleniu z Boca Chica w południowym Teksasie podczas pierwszego suborbitalnego lotu testowego

Zgłoś
Avatar
Lololoney 2021-02-03, 4:23 39
Nic nadzwyczajnego w przypadku tak zaawansowanych technicznie projektów... Nikt racjonalnie myślący nie zakłada nawet, że się wszystko będzie udawać za każdym razem (zwłaszcza w pierwszej fazie testów)...
Myślę nawet, że jeszcze z przynajmniej jedną/dwie rakiety rozbiją...
A jeśli, ktoś sugeruje nieudolność konstruktorów na podstawie "nieudanych" testów, to pragnę uświadomić, że kilkudziesięciokrotnie więcej rakiet wszelkiego rodzaju rozjebano w całej historii, niż pomyślnie wysłano w powietrze...
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-02-03, 5:23 4
Zgłoś
Avatar
Brudnyciapak 2021-02-03, 5:51
jak oni zadowolenie, spodziewali sie ze nie wyladuja do 10km dolecieli
Zgłoś
Avatar
G................r 2021-02-03, 7:00 2
Skrzydła nawaliły? ile oni będą jeszcze oszukiwać ludzkość, od dawna wiemy czym jest żyroskop lub bąk i że kierunki siły można zamienić, siłę działającą w dół zmieniamy na silę działającą po okręgu na zewnątrz, oszczędzając na energii i mamy lepszy ciąg.
Elon Musk zaczyna być dla mnie jednym wielkim oszustem jak Albert Einstein.
Manipulują i ukrywają wynalazki Tesli dla wzbogacenia NASA.

Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-02-03, 7:15 3
Dobrze, że samolot braci Wright wystartował i lata do dziś...
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-02-03, 8:04
Pewnie kiedy dojdzie do lotu komercyjnego z milionerami na pokladzie będzie bum,i odszkodowania utopią firmę,a firmę i konstruktorów przejmie konkurencja...
Zgłoś
Avatar
michal257 2021-02-03, 8:10
Czekajcie aż zaczną spadać te wszystkie śmieci do nowej normalności, a wyjebał ich już chyba tysiące. Te chujostwa od "szybkiego internetu"
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-02-03, 9:33 1
Chujowy silnik był. Było widać od samego początku . Nawet stary dziel nie kopci jeszcze przed odpaleniem.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-02-03, 9:37
toż to radziecka rakieta
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2021-02-03, 9:38 1
Wygląda jak wielki chuj
Zgłoś
Avatar
mencjusz_ 2021-02-03, 10:06 22
Go4Fr napisał/a:

Skrzydła nawaliły? ile oni będą jeszcze oszukiwać ludzkość, od dawna wiemy czym jest żyroskop lub bąk i że kierunki siły można zamienić, siłę działającą w dół zmieniamy na silę działającą po okręgu na zewnątrz, oszczędzając na energii i mamy lepszy ciąg.
Elon Musk zaczyna być dla mnie jednym wielkim oszustem jak Albert Einstein.
Manipulują i ukrywają wynalazki Tesli dla wzbogacenia NASA.



Ty tak serio czy po prostu jesteś upośledzony?
Zgłoś
Avatar
d_mek 2021-02-03, 10:12 15
Go4Fr napisał/a:

Skrzydła nawaliły? ile oni będą jeszcze oszukiwać ludzkość, od dawna wiemy czym jest żyroskop lub bąk i że kierunki siły można zamienić, siłę działającą w dół zmieniamy na silę działającą po okręgu na zewnątrz, oszczędzając na energii i mamy lepszy ciąg.
Elon Musk zaczyna być dla mnie jednym wielkim oszustem jak Albert Einstein.
Manipulują i ukrywają wynalazki Tesli dla wzbogacenia NASA.


Każdy inżynier wie że nie da się w 100% wyeliminować błędów (szczególnie w fazie testów), a ty jako znawca/naukowiec/samouk doszukujesz się spisku tutaj?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-02-03, 10:12 1
Wernher von Braun też nie miał lekko ale przynajmniej coś mu się udało...
Zgłoś
Avatar
lucilla 2021-02-03, 10:26
@Go4Fr
Tesla sresla:d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie