18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Katolicy dyskryminują gejów?
croyna • 2014-02-07, 14:23
Dedykuję wszystkim gejom i lesbijkom (i dziesięciu różnym płciom), którzy uważają, że są dyskryminowani przez katolików.
A w zasadzie do działaczom LGBT, bo dla mnie to dwie zupełnie inne grupy, działacze a zwykli geje.

Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-07, 14:31 16
Akurat karanie gejów w ich religii to jeden z lepszych pomysłów.
Zgłoś
Avatar
vass 2014-02-07, 14:32
Dobrze, że nie ma nic o pedofilach, bo by księże nie miał takich dobrych rad
Zgłoś
Avatar
croyna 2014-02-07, 14:33 31
kkndkkndkknd napisał/a:

Akurat karanie gejów w ich religii to jeden z lepszych pomysłów.



ja tam uważam, że leczenie jest lepsze. wielu gajów się z tego wyleczyło z własnej woli i prowadzą normalne życie. ale to nie jest na rękę LGBT i ich interesom. zwykli geje, którzy chowają to dla siebie, mi nie przeszkadzają.
Zgłoś
Avatar
kucma19 2014-02-07, 14:40 1
to tak jak osoby nie majace kończyny (nogi, reki itp.) Wymuszali by traktowanie i postrzeganie ich jako pelnowartosciowych i trendowatych a jakakolwiek pomoc czy zwrocenie uwagi na problem osob 3-cich traktowali by jako gwalt lub brak poszanowania ich osoby...

Albo jestem normalny albo nienormalny... jesli nienormalny to dlaczego tak jest i co z tym mozna zrobic a nie wymuszaniac na normalnych udawania ze jest ok. No ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase

Mam alergie wiec wiem co to nienormalnosc...
Zgłoś
Avatar
Wrbb 2014-02-07, 14:54 1
kkndkkndkknd napisał/a:

Akurat karanie gejów w ich religii to jeden z lepszych pomysłów.



croyna napisał/a:



ja tam uważam, że leczenie jest lepsze. wielu gajów się z tego wyleczyło z własnej woli i prowadzą normalne życie. ale to nie jest na rękę LGBT i ich interesom. zwykli geje, którzy chowają to dla siebie, mi nie przeszkadzają.



Zawsze mnie zastanawiało co kogo obchodzi, że dwóch samców posuwa się w odwłok.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-02-07, 14:58 10
Bo ludzie są tak skurwiali że ze smutku ze swojej skurwiałości muszą wymyślaś sobie fikcyjnych wrogów którzy sa gorsi od ich samych. Wtedy nie myslą o tym jacy smai sa hujowi tylko wylewają swój gnój na innych mogą być pedały, katole, ćpuny cokolowiek... wsio...
Zgłoś
Avatar
Bociekk 2014-02-07, 15:25 2
Tylko nie rozwijajcie!
Zgłoś
Avatar
R4d0 2014-02-07, 15:25 2
LGBT to coś z Legią związane?
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2014-02-07, 15:28 6
Napiszę to co zwykle pod takimi obrazkami. Wolnoć Tomku w swoim domku. Jesteś pedałem? Żaden problem. Nie okazuj tego publicznie i nie urządzaj tych swoich parad, to nie będę nic do ciebie miał.
Zgłoś
Avatar
SlowackiBarman 2014-02-07, 15:34
Max Ibuprom napisał/a:

Bo ludzie są tak skurwiali że ze smutku ze swojej skurwiałości muszą wymyślaś sobie fikcyjnych wrogów którzy sa gorsi od ich samych. Wtedy nie myslą o tym jacy smai sa hujowi tylko wylewają swój gnój na innych mogą być pedały, katole, ćpuny cokolowiek... wsio...


Te, spokojnie, bo ci żyłka pęknie. I ciężko mi odnieść twój komentarz do sytuacji. Że niby kto szuka wrogów, by się wybielić? LGBT katolików? Czy katolicy kozojebców?
Akurat podejście kk do sprawy jest bardzo pokojowe. Chcesz to się nawróć. Nie to nie.
A tu chodzi o przypie*dalanie się ONZ do takich pierdół, a głaskanie kozojebców po główkach.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-02-07, 15:42
WOW Temat o KK który nie ciśnie po KK ? Kurwa mać nowość. A to że LGBT się w dupie przewraca jak i innym skurwiałym komunistom, socjalistom, maoistom i lewakom z ONZ czy UE to nie nowość.
Zgłoś
Avatar
isotop 2014-02-07, 15:43
A pomyśleć jaki świat mógłby być piękny bez religii. To takie urocze, że ludzie w imię swoich zmyślonych przyjaciół (czyt. bożków) są gotowi zgnoić i zaszczuć każdego, kto w ich mniemaniu jest nieodpowiedni, choć swoim sposobem życia, wyglądem, preferencjami i zachowaniami nie łamie prawa ani też nikogo nie krzywdzi. Serio... religie abrahamowe to najbardziej skurwione zło jakie kiedykolwiek zrodziło się w ludzkich umysłach.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-02-07, 15:50 3
@up właśnie zgnoiłeś ludzi za to, że w Twoim mniemaniu są nieodpowiedni, choć swoim sposobem życia, wyglądem, preferencjami i zachowaniami nie łamie prawa ani też nikogo nie krzywdzą. Ot, typowy lewak. Nas obrażać nie wolno ale my pluć możemy na kogo chcemy....
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-07, 16:27 6
kkndkkndkknd napisał/a:

Akurat karanie gejów w ich religii to jeden z lepszych pomysłów.



Wspaniałe, karać za to jaki jesteś. Jak myślenie typowego dresa "masz wpierdol bo jesteś za innym klubem".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie