18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
m................0 2013-07-23, 18:15 18
Zniszczył system.
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-07-23, 18:36 10
Zgłoś
Avatar
LubiePlacki84 2013-07-23, 19:09 17
Zgłoś
Avatar
Polvodka 2013-07-23, 19:12 5
Czy tylko mnie denerwują te gify, obrazki, filmiki wklejane specjalnie tylko po to żeby zebrać parę wirtualnych piw?
Ch*j jakby pasowały ale w większości są wklejane na siłę
Za kawał dostałeś piwo, bo się uśmiałem
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-07-23, 19:28 1
^ nazistowski piechur z żartobliwą miną mówiący "och ty", co jest popularną internetową reakcją na psoty, pod rasistowskim żartem...
Może coś jest ze mną nie tak, ale mnie samego śmieszy to, co wrzuciłem i według mnie to chyba jednak troszkę pasuje, a do tego sam przerobiłem ten obrazek, więc raczej go nie było jeszcze na sadolu

A na piwach mi nie zależy i można ich mi nie wręczać. Wystarcza mi świadomość, że czytając/oglądając moje wrzuty chociaż jedna osoba potencjalnie się zaśmiała albo zgodziła z moim komentarzem odnośnie danego fragmentu rzeczywistości uwiecznionego w artykule, który komentuję.
Amen.
Zgłoś
Avatar
kaime 2013-07-23, 19:28 3
Co ma czarny, białego?
- Czarny ma białego się słuchać.
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-07-23, 19:34 5
Nie wiem co napisać więc wrzucam pociesznego murzynka
Zgłoś
Avatar
TheM1H4U 2013-07-23, 19:49 8
@Polvodka Właśnie to co jest zajebiste w Sadisticu to mozliwosc rozwiniecia i wzbogacenia 2 zdaniowego posta do rozmiarów epickiej przygody wgłąb internetów. (dobra, bez przesady) Poprzez dodawanie takich obrazków i filmików post nawet lekko chujowy może się zamienić w coś fajnego (nie mówie że ten jest chujowy) a niektóre obrazki często podsumowują coś lepiej niż komenty więc no niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Oczywiście wszystko to moja osobista opinia. Miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-07-23, 19:50 3
@up.
Jak nie wiesz co napisać, to nic nie pisz. Wszyscy na tym skorzystają.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-07-23, 20:24
Polnischefuhrer napisał/a:

jako że dużo jest tu kawałów o czarnych to ja dam coś o białych
-Dlaczego biali nie ruchaja polek za granica?
*
*
*
-Bo to robota dla czarnych.

Zgłoś
Avatar
AdresatkaNieznana 2013-07-23, 20:35 3
rasizm to przestępstwo

przestępstwa są dla czarnuchów.

wiem, że stare ale mi się przypomniało
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-07-23, 20:39
ja tu wrzucam fajny rasistowski kawał a admin daje mi ostrzeżenie za tagi , chciałem dać więcej kawałów ale nie chce mieć bana na miesiąc
Zgłoś
Avatar
golip 2013-07-23, 20:44 1
Polnischefuhrer napisał/a:

ja tu wrzucam fajny rasistowski kawał a admin daje mi ostrzeżenie za tagi , chciałem dać więcej ale nie chce mieć bana na miesiąc


No to daj więcej tylko je kurwa dobrze otaguj. Chyba, żę twoim zdaniem - joke :: kawał :: czarny - to są dobre tagi to faktycznie sobie odpuść.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-07-23, 20:47 2
golip napisał/a:


No to daj więcej tylko je kurwa dobrze otaguj. Chyba, żę twoim zdaniem - joke :: kawał :: czarny - to są dobre tagi to faktycznie sobie odpuść.


skoro ja słabo taguje to jak nazwać to że admin do tego samego tematu w tagach daje czarny i robota
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie