18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Pjernik 2011-02-01, 22:24
Na początku był tupolew.. ale reszte to chyba znacie.
Zgłoś
Avatar
filip661 2011-02-01, 22:31 2
szkoda, że pierpla nie było w tupolewie...
Zgłoś
Avatar
adekk 2011-02-01, 22:32 1
zauważyłem ostatnio że pojawiają się tutaj takie pojebane nie wiem jak to nazwać czy to żart czy to kurwa myśl jakaś, huj go wie. czuje się jakbym kurwa czytał wasze pamiętniki
Zgłoś
Avatar
Pjernik 2011-02-01, 22:38
filip661 napisał/a:

szkoda, że pierpla nie było w tupolewie...


Czy ja osobcie cos do Ciebie powiedziałem? Jakim prawem smiesz do mnie mowic na inaczej niz per Pan? Czy ja Ci życze wypierdolenia sie na rowerze czy chuj wie czym? O ile moj komentarz był sredni to Twój jest prostacki, żałosny i zmien date w profilu bo mi gimnazjum zajeżdża.

@up.. Czy kiedyś Polacy zrozumieją jak sie pisze CHUJ?
Zgłoś
Avatar
Warchlaczek 2011-02-01, 22:41 2
@up
hój wie..
Zgłoś
Avatar
Cpt. Obvious 2011-02-01, 22:44 5
filip, przeproś Pana
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-02-01, 22:46 2
akurat jeżeli chodzi o huja to mi się wydaje, że akurat jeden chuj
Zgłoś
Avatar
M................f 2011-02-01, 23:01
Normalnie chyba przechodziłeś koło koparki i dałeś się nabrać
Zgłoś
Avatar
korbio93 2011-02-01, 23:48
Te całe myśli, pamiętniki i inne gówna, to wszystko z Joe Monstera .... więc pozwólcie żeby to tam zostało, a nie wklei jeden z drugim kawał z kurwa JM i myśli że kurwa zabłyśnie. Chcesz zabłysnąć? to zrób coś co było by dobre na Hard . Dziękuje dobranoc i spierdalać
Zgłoś
Avatar
JozinZBazin 2011-02-02, 1:14
@up
Odezwał się kurwa Wielki_Pan_Recenzent, który w całej swojej ponad rocznej bytności zdobył jedno piwo. Specjalista, motor napędowy tego portalu.

Twoje zdanie obchodzi mnie nie bardziej niż kamień w kiblu w akademikach w Rabce - tak więc odpierdol się specjalisto.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2011-02-02, 7:53 4
@Up

Kurwa jakby ilość piw była wyznacznikiem zajebistości. Nie każdy jest no-lifem który przesiaduje na sadisticu i pisze pseudo-śmieszne komentarze które mają sie spodobać gimbusom żeby dostać miliard piw.
Niektóre osoby załozyły konta bo mają 18ście lat i chcą miec dostęp do harda, a jak już mają te konta to mogą kurwa sie wypowiedzieć.
A jak cie gówno obchodzi jego zdanie to na CHUJ sie wypowiadasz na jego temat? Chyba jednak troszke bardziej cie to obchodzi skoro tracisz swój cenny czas na napisanie posta? Albo znów może liczyc na piwa?
Eh kurwa... Szkoda gadać...

A co do topicu żeby nie było że poza tematem - Chujowe - miejsce tego jest na joemonster i tam to jest śmieszne. Tu jest co najwyzej żałosne... Ale to jest MOJE zdanie z którym nie musicie sie zgadzać wiec pseudo-mistrzowie-ciętej-riposty - Spierdalać.
Zgłoś
Avatar
base 2011-02-02, 12:07
dobra ale, skąd chomik ogarnął taką dużą rurkę?
Zgłoś
Avatar
korbio93 2011-02-02, 16:09
@JozinZBazin widze, że jestes niesamowicie tępy. Powiedz mi, w jaki sposob mialem zdobywac piwa skoro nie udzielalem się na forum? . Podwyższasz swoją samoocene, tym, że dostajesz wirtualne piwa? gratulacje! Nie pasuje to wypierdalaj. "Twoje zdanie obchodzi mnie nie bardziej niż kamień w kiblu w akademikach w Rabce - tak więc odpierdol się specjalisto." widze, że masz problemy z kontaktami międzyludzkimi, bo kto tu sie do kogo przypierdala? A z tym kamieniem do żeś dojebal, bez sensu- taka pseudo cięta riposta?
Zgłoś
Avatar
JozinZBazin 2011-02-03, 9:25
@up
Pomyśl chłopie, pomyśl - zarzucam Ci typową polaczkowatość - czyli sam gówno zrobiłem (w domyśle na sadolu), ale krytykuję wszystko i wszystkich rzucając kurwami i chujami.

A propos, powtórzę się za innym wątkiem - niektórzy myślą, że wrzucając w co drugie słowo mięso do swojej wypowiedzi i 50 milionów emotów dodadzą sobie +10 do swojej zajebistości.

Raczej do buractwa.
Zgłoś