18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kawał
Hednszolders • 2016-07-03, 0:49
Kiedyś podobała mi się taka jedna dziewczyna. Byłem dla niej uprzejmy, miły i pomagałem, kiedy tego potrzebowała. Nastał czas walentynek, kupiłem jej piękny bukiet róż.
Nie przyjęła ode mnie tych kwiatów, wyśmiała mnie.
.
.
.
.
.
.
.
Kilka lat później dostała raka szpiku i nie przyjęła przeszczepu.
Wtedy już nie śmieszkowała.
Zgłoś
Avatar
bartek250 2016-07-03, 15:22 2
@up nie možna dostać raka szpiku bo raki to nowotwory złośliwe wywodzące się z tkanki nabłonkowej a tej w szpiku nie ma. w szpiku mogą być nowotwory mieloproliferacyjne wywodzące się z komórki macierzystej układu krwiotwórczego np. przewlekła białaczka szpikowa itd.
Zgłoś
Avatar
Hednszolders 2016-07-03, 16:11 1
@up
Ufam, że mówisz prawdę, więc przepraszam bardzo za pomyłkę. Na swoją obronę powiem, że chodziło o humor, a nie merytorykę

Chociaż, szczerze powiedziawszy, doktor internet podpowiada, że istnieje coś takiego jak: "szpiczak mnogi".
Poza tym często się słyszy o raku kości. Kości nie są zbudowane z tkanki nabłonkowej.
Może mi to ktoś bardziej obeznany ode mnie w temacie wyjaśnić?
Zgłoś
Avatar
M................e 2016-07-03, 16:27 1
Piti1234555 napisał/a:

Byłeś pizda to Cię wyśmiała Kobiecie trzeba dawkować emocję. Raz bądź pomocnym romantykiem, raz ją olej, kolejnym razem wyśmiej

Nie otwieraj przed nią drzwi do raju by ją tam wpuścić Otwórz, a jak już będzie chciała wchodzić to zatrzaśnij przed ryjem i tak powtarzaj

Wtedy jest Twoja



Piti ty sie chyba romantyzmu w burdelu uczyłeś...
Zgłoś
Avatar
bartek250 2016-07-03, 23:50 1
w kościach tež nie ma raka bo są z tkanki mezenchymalnej więc są mięsaki. rak kości to potoczne określenie a szpiczak lokalizuje się w kościach ale to rozrost klonalny plazmocytów (limfocytów B produkujących przeciwciała). natomiast mogą być w kościach przerzuty raków, ale wtedy też nie možna powiedzieć rak kości bo on się z tamtąd nie wywodzi tylko dał tam przerzut
Zgłoś
Avatar
eligurf 2016-07-04, 8:25
Dowcip chujowy jak rzadko mimo że o raku. Bo jeśli ona nie przyjęła to chyba jakaś Jehowa, a autor, gdyby znał język polski wiedziałby, że należy napisać "przeszczep się nie przyjął". Tylko w tym momencie cały pomysł na kawał zapada się już poniżej dna śmierdzącego bajora. I jeszcze banda prawie 600 debili dająca za to piwo.
Zgłoś
Avatar
Hednszolders 2016-07-04, 13:51 2
@up
Omnibus jebany. Z całym szacunkiem, ale prezentujesz pogląd, że należysz do tej intelektualnej ELYTY i nie śmiejesz się z dowcipów, które nie są poprawne gramatycznie. Znam język polski na tyle dobrze, żeby wiedzieć, jak poprawnie to napisać. Ciebie najprawdopodobniej ominął w szkole temat związany z grą słów.
Jesteś gbur i tyle.
Zgłoś