18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
brudny 2013-10-18, 22:12 67
to w zasadzie nie jest kawał to prawda
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-10-18, 22:52 2
ciekawe czy do takich pięknych czasów dożyjemy
Zgłoś
Avatar
KubieN12 2013-10-18, 23:20
A co z murzynami? Ktoś musi przecież zapierdalać
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-10-18, 23:24 2
W dzisiejszych czasach murzyni nie zapierdalają tylko ciągną socjal, wiec to tak już nie działa.
Zgłoś
Avatar
KubieN12 2013-10-18, 23:42
Ale myślmy przyszłościowo, zmieńmy to
Zgłoś
Avatar
wojtass 2013-10-18, 23:50
za to badum tss ni chuja nie dam piwa
Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-10-18, 23:55 1
Państwo na jedna litere ?
SamoA
Zgłoś
Avatar
Maślak 2013-10-19, 0:29
Tak tylko wtrącę ,że istnieją 2 państwa których skrajną większość stanowią przedstawiciele jednej rasy.
Jedno to państwo na wyspach, które przez większość czasu było zamknięte na świat, wtórym bardzo trudno jest się zasymilować czyli Japonia. I drugie to Polska, więc nie pojmuje faktu jak ktoś mieszkając tutaj może narzekać na multikulti skoro kurwa jesteśmy najbardziej jednorodnym pod względem obywateli państwem na świecie (sytuacje tą zawdzięczamy czynnikom zewnętrznym).I co fajnie u nas jest bo ja nie zauważyłem. Państwa wielokulturowe sobie świetnie radziły i dalej będą ale tylko w przypadku gdy każdy obywatel będzie równy (co miało miejsce w 2 Rzeczypospolitej i wcześniej), a nie jak obecne w państwach europy zachodniej gdzie mniejszość żyje z podatków reszty bez chęci pracy czy asymilacji.
Zgłoś
Avatar
Hehehsy92 2013-10-19, 0:37
Maślak napisał/a:

Tak tylko wtrącę ,że istnieją 2 państwa których skrajną większość stanowią przedstawiciele jednej rasy.
Jedno to państwo na wyspach, które przez większość czasu było zamknięte na świat, wtórym bardzo trudno jest się zasymilować czyli Japonia. I drugie to Polska, więc nie pojmuje faktu jak ktoś mieszkając tutaj może narzekać na multikulti skoro kurwa jesteśmy najbardziej jednorodnym pod względem obywateli państwem na świecie (sytuacje tą zawdzięczamy czynnikom zewnętrznym).I co fajnie u nas jest bo ja nie zauważyłem. Państwa wielokulturowe sobie świetnie radziły i dalej będą ale tylko w przypadku gdy każdy obywatel będzie równy (co miało miejsce w 2 Rzeczypospolitej i wcześniej), a nie jak obecne w państwach europy zachodniej gdzie mniejszość żyje z podatków reszty bez chęci pracy czy asymilacji.



no nie powiesz mi, że Cię nie wkurwiają ciapate łajzy paradujące po ulicach miasta noszkurwa co za egoista jebany (tl;dr)
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-10-19, 0:40 1
@Maślak

Tak, ale to była multikulturowość na płaszczyźnie europejskiej przede wszystkim, wiele różnych kultur, ale o tej samej podstawie. A panowie z krajów szejkami i kozami płynących mają kulturę i mentalność zupełnie inną (co widać).

Żartuję, oni nie mają kultury.
Zgłoś
Avatar
Maślak 2013-10-19, 1:09
Też ja nic pro ciapciatego nie pisze bo oni spierdoleni są od podstaw czy to przez wychowanie, normy kulturowe czy też religie a może wszystko naraz to już nie wnikam. Ja twierdze ,że możliwe jest współżycie różnych nacji na tym samym obszarze, reprezentujących podobny poziom kultury i szanujących pewne normy współżycia między ludzkiego.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-19, 1:23
Maślak napisał/a:

Też ja nic pro ciapciatego nie pisze bo oni spierdoleni są od podstaw czy to przez wychowanie, normy kulturowe czy też religie a może wszystko naraz to już nie wnikam. Ja twierdze ,że możliwe jest współżycie różnych nacji na tym samym obszarze, reprezentujących podobny poziom kultury i szanujących pewne normy współżycia między ludzkiego.



Akurat wychowanie mają dobre. Nie pierdolą się w tańcu. Gdyby europa miała tak dobre wychowanie, to już dawno wszystkie ciapate gówna leżałyby 2m pod ziemią.
Zgłoś
Avatar
soadrocks 2013-10-19, 1:51
Co to jest: wielkie, niebieskie i nie lubi czarnuchów?

- świat
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-10-19, 2:22
@Brudny?
O ironio. A tak naprawdę to jest jak mówisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie