18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Najpierw dwa kawały zasłyszane na obozie rycerskim.

-Czym się różni parówka od martwego płodu?
-parówka nie podnieca.

- Jasiu, zachowujesz się jak prosię! - strofuje mama Jasia za zachowanie przy stole - wiesz, co to prosię?
- Tak mamusiu - dziecko maciory.

A teraz historyjka z innego turnieju, którą zobaczyłem na własne oczy:

Piątek wieczór, turyści już dawno wybili, wiec rekonstruktorzy odszpuntowali i odkorkowali buteleczki z różnymi trunkami domowej roboty - wiadomo - paliwo rakietowe, jeżynówki ,aroniówki, różne wina , a nawet zielony komandos się znalazł. Nie dziwota więc, że rano każdemu słoneczko za głośno świeciło, a wśród "poszkodowanych" było parę osób walczących, którzy mieli wziąć udział w turnieju drużynowym (5 vs 5, walka w sumie na całego) Na chwilę przed walką kilku kumpli usilnie przekonuje jednego, żeby w turnieju wystartował :
- no idź stary, chłopaki na ciebie czekają, zobaczysz fajna napierdalanka będzie.
-kurwa, ledwo żyję człowieku, nażarłem się jak świnia, zachlałem wczoraj pałę i ledwo co stoję, mówię ci - nie idę.
-inni też pochlali i wyszli, więc nie truj bo chłopaki będą walczyć w osłabieniu.
-....no dobra....
Walka wyszła na całego, chłopaki raźno tłukli się mieczami czy drzewcówami. W pewnym momencie zostało dwóch gości - chłopak co tak nie chciał wychodzić, i oponent z przeciwnej drużyny. Jako przeciwnik miał półtoraka, to chłopak postanowić zmniejszyć dystans i przestawił się na "misiowanie" (ala zapasy)
Kiedy tak się klinczowali, nasz bohater naglę odskoczył. Patrzymy a on odbiega, odrzuca miecz, i rozpaczliwie odpina zasłonę hełmu. Gość z półtorakiem nie wiedział o co chodzi, to heja za nim....w efekcie wyłapał przepięknego bełta na klatę i hełm. Najśmieszniej, że hełm miał szeroką wizurę to trochę złapał na twarz. Jako, że sam nie był "świeży" to ta akcja wywołała reakcję....tylko że ten nie zdążył odpiąć zasłony i jego kolacja wypływała przez wizurę i spływała pod szyję.....
Zgłoś
Avatar
misiek452 2010-06-29, 23:23 1
Shady_7 -ale ty masz zjebanie w mózgu, że robisz taki problem. Nie podoba się - won, bo halabardą poszczuję.

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2010-06-30, 22:58 ]:
i bęc! go w głowę buzdyganem!
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2010-06-29, 23:25
@up

Hałabały w to nie mieszaj
Zgłoś
Avatar
Achajka 2010-06-30, 0:06
był kiedyś podobny dowcip do tej historii o kolesiu na motorze w kasku chyba, dooobre!
Zgłoś
Avatar
Linmarin 2010-06-30, 0:08 8
A guzik. Wyciągaj notesik i notuj: parówki nie rucha się przed zjedzeniem!
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-06-30, 0:10
Shady_7 napisał/a:

@yarzapp

a co ci nie pasuje ?? jesteś jakimś fanem zjebanych historyjek o rycerzach ??


A chuj Cię obchodzi, czy o rycerzach, czy nie? Wizja gościa w hełmie pełnym rzygów może być zabawna. Pisząc w sposób, jaki napisałeś (gówniani rycerze) obrażasz niektórych użytkowników, pisząc posta, którego zacytowałem, robisz offtopic, tak więc już dwa punkty regulaminu złamałeś, solidnie pracujesz sobie na warna.
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-06-30, 0:12
Panowie kurwa może tak ?
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-06-30, 5:08
Linmarin napisał/a:

Wyciągaj notesik i notuj: parówki nie rucha się przed zjedzeniem!


Ale za to parówką możesz siebie wyruchać, zanim ją zjesz.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-06-30, 7:07
to ja przyjade na Wasz turniej ale wezne wiatrowke albo asg
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-06-30, 9:41
@up sprawdzone że asg przy pełnej płycie to gówno co do wiatrówki nie miałem tyle jaj no i nie jest moim marzeniem trafić na harda
Zgłoś
Avatar
Miles87 2010-06-30, 10:10
Gienek dawaj smiało ja będę w przeszywanicy i kolczudze możesz strzelać. Będę oddawał z łuku
Zgłoś
Avatar
SweetTooth 2010-06-30, 16:08
@up
Niah niah pl.wikipedia.org/wiki/P%C3%B3%C5%82torak_%28miecz%29
Zgłoś
Avatar
Skupek 2010-06-30, 16:59
Spoko, to ja się schowam jakieś 2 km od was i będę walił z Barrett'y M82 :]
Zgłoś
Avatar
p................m 2010-06-30, 17:44
@Miles87..

przeszywa może przepuścić śrut z wiatrówy, a kolczuga to wiadomo..
Zgłoś
Avatar
maus1 2010-06-30, 18:00
Jakby przyjechala truskawkowa to i tak macie przejebane. On'a swoim mieczem odbije wszystkie pociski z broni palnej, jak i miotającej. Jej głowica może również ochronić ją od broni masowego rażenia, a wrodzona zdolność szybkiego poruszania się uniemożliwi unieszkodliwienie jej bronią sieczną. Wiec tak czy inaczej, macie przejebane.

Co do opowieści fajna za co dostajesz piwko, a na te kawały chyba jestem za głupi.
Zgłoś
Avatar
dziumbi 2010-06-30, 21:34
Ten temat to jedno wielkie OT
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie