18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kazdy ma jakiegos bzika
paco_x • 2015-11-06, 22:56
Widzialem, ze sporo ludzi wrzuca swoje pasje, robiac troche kwejka z sadola, no ale.....co tam i ja wiec wrzuce cos od siebie.
Od kilku lat....nooo juz sporo w sumie mieszkam z rodzina w Norwegii. Od niedawna zaczalem nagrywac motovlogi.
Poczatkowo o tym dlaczego taki a nie inny motocykl, dlaczego mysle tak a nie inaczej.
Pozniej bedzie wiecej o ciekawych miejscach wartych odwiedzenia w tym pieknym kraju.
Mam nadzieje, ze nie zjecie mnie od razu.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Tolkemit 2015-11-06, 23:20 2
Po takiej zapowiedzi raczej nie obejrzę żadnego odcinka
Mówisz jak 7-latek przy tablicy i strasznie przynudzasz.
Najbardziej mnie rozjebało - pokażesz to co Cię urzeka w tym kraju, oraz jak zachowują się uczestnicy ruchu drogowego. Super!

Póki co nic już nie mów, nagraj coś i wrzuć może kogoś też urzeknie.
Zgłoś
Avatar
Bir 2015-11-07, 9:22
Obejrzyj np. to wyciągnij wnioski a następnie zabierz się za nagrywanie motovlogów, nic ciekawego nie robisz tylko pieprzysz o dupie maryny i wiercisz się jak dziwka na chuju na tym motorku.
Zgłoś
Avatar
leber1234 2015-11-08, 11:42 1
Dajcie spokój, od czegoś trzeba zacząć. Nagrywanie to nie jest taka prosta sprawa, jak się wydaje, a z filmiku na filmik będzie coraz lepiej.
Zgłoś
Avatar
paco_x 2015-11-08, 16:34
Filmy są nagrywane na spontanie w większości. Ot takie przemyślenia. Z reguły nie są jakoś specjalnie przycinanie. Można robić to lepiej oczywiście. Pierwszy filmik w szczególności wyszedł słabo. Mam jednak nadzieję, że ostatnie są lepsze.
Zgłoś