18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
banerr 2023-01-13, 7:36 9
Zdechł i dobrze. Będzie czyściej na świecie.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-01-13, 7:55 14
Widać, że totalny bezmózg. Oczy tęskniące za rozumem. Nie przyjmuje bodźców dźwiękowych. Mówi tak jest, a robi coś innego.
Jakbyś szczura w rogu pokoju zaskoczył.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-01-13, 8:43 33
Za linkowanie The Guardian (coś jak nasza Wybiórcza) powinno się bić po mordzie. A można było choćby BBC: link, gdzie wprost napisali, że w jego krwi wykryto narkotyki a policja została wezwana, bo uciekł z miejsca spowodowanego przez siebie wypadku.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-01-13, 8:49 24
Mój pies w 0.2sekundy reaguje jak powiem "połóż się" a oni kurwa mać od tylu lat mają problem z wykonywaniem najprostszych komend.
Jesteś w usa i banda policjantów mierzy do ciebie z pistoletów krzycząc abyś się kurwa położył na jebanym brzuchu to się kurwa kładziesz na jebanym brzuchu posłusznie a nie drzesz pizdę jak wróżbita maciej, że cię zaraz zdżordżflojdują.
Zgłoś
Avatar
squach 2023-01-13, 8:53 2
Gość wygląda na 50, a piszą 31 lat. Czarnuchy zaniżają swój wiek czy co? W stanach wpisują w dowód co się powie, nie mają peseli?
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-01-13, 8:57 10
pytolsky napisał/a:

Za linkowanie The Guardian (coś jak nasza Wybiórcza) powinno się bić po mordzie. A można było choćby BBC: , gdzie wprost napisali, że w jego krwi wykryto narkotyki a policja została wezwana, bo uciekł z miejsca spowodowanego przez siebie wypadku.



No z tym Guardianem to pojechałem. Pierwszy link , który mi wyskoczył. Mea culpa

Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-01-13, 10:37 2
I odrazu na krzesło elektryczne ??? Pewnie nie miał na kaucję...
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2023-01-13, 11:01 14
"Próbują mnie zdżordż flojdować"

Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-01-13, 11:14 2
Coś długo się cackali
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-01-13, 11:32 1
GeorgeHarvey1 napisał/a:

No z tym Guardianem to pojechałem. Pierwszy link , który mi wyskoczył. Mea culpa



Wybaczamy. Idź i nie grzesz więcej
Zgłoś
Avatar
saves 2023-01-13, 11:50 2
Znów wprowadzają nowy standard nadawania TV? Zaraz będą telewizory w gettcie wymieniać.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-01-13, 14:28 6
Wszystko spoko, nie żal mi go, w dupie mam tych naćpanych gangusów mordujących za paczkę fajek.

ALE

Powiedzcie mi kurwa o co chodzi tam z tymi zatrzymaniami - skuli go, jebnęli na ziemię, walnęli taserem, nie mogą go podnieść i zawieźć na komendę? Na chuj na nim siedzą chuj wie ile, na chuj go kurwa trzymają i ciągle rażą prądem, podnieść za fraki, jebnąć do policyjki i dać na komendę by tam w celi ochłonął i wypluł swoje trucizny a jak będzie walił łbem o kraty i sobie go rozwali to trudno. Na chuj, no na chuj razi go 10-15 razy, widać, że jakoś nie walczy i ich nie gryzie. Nie piszę tego z litości bo mi się serce kraja, tylko zastanawiam się czemu policjanci to sami sobie robią, potem będą oskarżenia w ich kierunku, sprawy sądowe, będą musieli spierdalać z domów, przenosić się, żony zmienią nazwisko...
Zgłoś
Avatar
B3b3ch 2023-01-13, 14:30 1
jak jezus umarł
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2023-01-13, 14:36 3
Strata czasu. Nie mogli go zasttrzelić po prostu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie