18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ken Block
o................9 • 2012-02-23, 23:49
ponownie w akcji
Zgłoś
Avatar
coval 2012-02-24, 0:18 32
moim zdaniem, spoko facet ma hajs, zalozyl dwie duze firmy Monster i DC shoes, tylko na chuj robi te filmiki gdzie pokazuje ze umie jezdzic a nie umie, siedza dwa tygodnie na gymkhanie lub w jakims lesie, robia 100 przejazdow i sobie potem wycianaja zeby zrobic fajny 2 min filmik, gosciu startuje w WRC tylko dlatego ze ma hajs a tak naprawde jest tam wielkim posmiewiskiem bo gowno umie i co drugi rajd konczy na drzewie albo dachowaniem, w WRC nazwali go Justinem Bieberem rajdow, fajnie ze moze sobie pozwolic na tego typu zabawy ale robienie takich rzeczy na pokaz jaki to on nie jest fajny wycinając jedno ze stu ujęć, gosciu chyba ma kompleksy i musi sie podbudowac troche
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-02-24, 0:42 7
filmik kręcony na polskich autostradach .
Zgłoś
Avatar
raistpol 2012-02-24, 2:10
jest ken a gdzie barbie?
Zgłoś
Avatar
Johnnie 2012-02-24, 8:21 11
coval napisał/a:

moim zdaniem, spoko facet ma hajs, zalozyl dwie duze firmy Monster i DC shoes, tylko na chuj robi te filmiki gdzie pokazuje ze umie jezdzic a nie umie, siedza dwa tygodnie na gymkhanie lub w jakims lesie, robia 100 przejazdow i sobie potem wycianaja zeby zrobic fajny 2 min filmik, gosciu startuje w WRC tylko dlatego ze ma hajs a tak naprawde jest tam wielkim posmiewiskiem bo gowno umie i co drugi rajd konczy na drzewie albo dachowaniem, w WRC nazwali go Justinem Bieberem rajdow, fajnie ze moze sobie pozwolic na tego typu zabawy ale robienie takich rzeczy na pokaz jaki to on nie jest fajny wycinając jedno ze stu ujęć, gosciu chyba ma kompleksy i musi sie podbudowac troche



Ja tam lubię oglądać jak jeździ w WRC bo jeździ widowiskowo!
Robi te filmiki bo ma hajs i lubi się w to bawić. Wiele ludzi lubi oglądać jego filmiki, a Ty skoro ich nie chcesz to nie oglądaj. Nie rozumiem tego typu komentarzy.

Poza tym to zajebista reklama dla jego firm.
Zgłoś
Avatar
Qboos 2012-02-24, 12:55 9
@coval
To chyba najdłuższe zdanie na świecie jakie widziałem.
Zgłoś
Avatar
sadam 2012-02-24, 14:35 2
Kapitalna trasa!
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-02-24, 14:43 2
Najczęściej zarzucają mu, że robi kilka, kilkanaście podejść do każdego ujęcia ci którzy nawet jakby dano im parę tysięcy prób to nie dali by rady zrobić 10% tego co on.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-02-24, 14:57 1
Jakby mi się chciało też bym tak jeździł...
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-02-24, 14:57 1
Co tam przy checkpointcie ktoś stoi i gwizdkiem gwiżdże? Co ujęcie to gwizd
Aż mi się zachciało w Dirta zagrać - to się właśnie nazywa reklama Blocka
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-02-24, 15:17
Tutaj świetnie w rajdach wynikami się już tak pochwalić nie może
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-02-24, 15:37
mój mistrz
Zgłoś
Avatar
arti4-92 2012-02-24, 15:38 1
MortiCRX napisał/a:

Najczęściej zarzucają mu, że robi kilka, kilkanaście podejść do każdego ujęcia ci którzy nawet jakby dano im parę tysięcy prób to nie dali by rady zrobić 10% tego co on.



Po 1000 próbach moja matka by pojechała szybciej

Ken to P1zd4, a nie rajdowiec.
Jazda Kena jest jak wresling, wszystko na niby.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-24, 15:39
biceps, ciekawe czy jak podpis by Tobie zablokować to też tak chętnie pisałbyś tyle komentarzy, takich na siłę.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-24, 15:41
Niеbieski napisał/a:

biceps, ciekawe czy jak podpis by Tobie zablokować to też tak chętnie pisałbyś tyle komentarzy, takich na siłę.


też to zauważyłeś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie