18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
szefooo 2010-09-19, 1:03 6
Po śladach opon mniemam że to wszystko wyszło mu za pierwszym razem.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-09-19, 8:44
4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. ,,duble") będą usuwane. Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.

Mało kurwa wątków jest z tym całym Kenem?
Onanizujcie się nad nim w jednym wątku...
Poza tym... co obchodzi statystycznego użytkownika sadistica, że były Barbie umie jeździć autkami z zestawów właśnie z Barbie.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2010-09-19, 11:59 3
@up
Oh nasza alfo i omego
Zgłoś
Avatar
ObywateI 2010-09-19, 23:39
@lesiot
link or gtfo
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2010-09-19, 23:52 9
lesiot napisał/a:

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. ,,duble") będą usuwane. Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.

Mało kurwa wątków jest z tym całym Kenem?
Onanizujcie się nad nim w jednym wątku...
Poza tym... co obchodzi statystycznego użytkownika sadistica, że były Barbie umie jeździć autkami z zestawów właśnie z Barbie.



Zgłoś
Avatar
k................c 2010-09-19, 23:52 1
@lesiot
gtfo
Zgłoś
Avatar
kanarinho 2010-09-20, 1:05
gościu dobrze jeździ, ale dobrze przygotowane auto to większa połowa sukcesu. ja jako zwykły obywatel ze zwykłym autem z napędem na tylną oś raczej bym nie potrafił tego zrobić. po pierwsze nie mam gdzie, a po drugie, samochód z 650KM, zajebistym ręcznym, skrzynią typu dsg i twardym zawieszeniem rajdowym próbowałbym i po jakimś czasie opanowałbym sztukę perfekcyjnego prowadzenia. pewnie większość z nas dałaby radę. nic specjalnego w tym "szoł" nie widzę.
Zgłoś
Avatar
n1troo 2010-09-20, 2:04
była jedna akcja prawie na harda
Zgłoś
Avatar
Antekk 2010-09-20, 2:39
Hameryka! Realizacja tego krótkiego filmu bardzo mi się podoba. Dobry filtr, dobre, nawet zajebiste ujęcia, muzyka niczego sobie.
Czuć klimat tak więc zasłużone piwo z pianką na 2 palce, czy jak tam było...
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-09-20, 7:00
Obywatel napisał/a:

@lesiot
link or gtfo



Masz:
sadistic.pl/ken-block-ford-fiesta-2011-ix-2010-vt50874.htm

a nawet
sadistic.pl/tag/block
Zgłoś
Avatar
Feragas 2010-09-20, 9:01 1
kanarinho napisał/a:

gościu dobrze jeździ, ale dobrze przygotowane auto to większa połowa sukcesu. ja jako zwykły obywatel ze zwykłym autem z napędem na tylną oś raczej bym nie potrafił tego zrobić. po pierwsze nie mam gdzie, a po drugie, samochód z 650KM, zajebistym ręcznym, skrzynią typu dsg i twardym zawieszeniem rajdowym próbowałbym i po jakimś czasie opanowałbym sztukę perfekcyjnego prowadzenia. pewnie większość z nas dałaby radę. nic specjalnego w tym "szoł" nie widzę.



Tak tak a te 650KM to chyba napędzane przez kanadyjskie wiewiórki:)

Zgłoś
Avatar
totalstupidity 2010-09-20, 9:37
trójka lepsza,mimo że samochód gorszy
Zgłoś
Avatar
haremario 2010-09-20, 10:20
kosiarka też zapierdala
Zgłoś
Avatar
iwczyko 2010-09-20, 11:09 1
Dyrdek raczej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie