18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
Red_Devil_1878 2018-12-04, 12:24 9
Głupi czarny nie pomyślał, żeby zastawić drogę w poprzek
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-12-04, 12:24 36
i zamiast pozamykać to w klatkach to my wpuszczamy to do Europy... to się nie może źle skończyć...
Zgłoś
Avatar
stach_mysliwy 2018-12-04, 12:31 19
Dziwne że w pierwszym odruchu jechał do tyłu.....
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-04, 12:35 14
Ja bym starał się pierdolnąć chociaż jednego czarnucha. Najpewniej celował bym, żeby jebnąć tego z maczetą. Może wpadł by pod koła i pękł z głośnym chrupnięciem.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-12-04, 12:38 1
Abraxus napisał/a:

Ja bym starał się pierdolnąć chociaż jednego czarnucha. Najpewniej celował bym, żeby jebnąć tego z maczetą. Może wpadł by pod koła i pękł z głośnym chrupnięciem.



nie ma jak stanąć przed kenijskim sądem i ryzykować kenijskie więzienie dla takiego śmiecia...
Zgłoś
Avatar
cys23 2018-12-04, 12:48 7
dobry niger - martwy niger
Zgłoś
Avatar
saves 2018-12-04, 12:51 1
Małpy nauczyły się używać narzędzi?
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2018-12-04, 14:22 5
@nowynick to co za zabojstwo niechronionego zwierzecia z rodziny malpowatych w kenii sa wyroki? w kenii sa sady? myslalem ze tam nic poza chatami z gowna nie ma
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-12-04, 14:58 11
nwonigers napisał/a:

@nowynick to co za zabojstwo niechronionego zwierzecia z rodziny malpowatych w kenii sa wyroki? w kenii sa sady? myslalem ze tam nic poza chatami z gowna nie ma



Żebyś się kurwa nie zdziwił, poniżej Nairobi, te chatki z gówna i wynędzniałe warunki to celowy zabieg środowisk lewackich i stowarzyszeń humanitarnych. Dałbyś grosza oglądając takie widoki? (no dobra nie dałbyś na Kenijczyków tak czy owak, jak i ja)



Safari, góra Kenia, piękne widoki, ciepło, ale i deszczowo cały rok gdyby nie kurwa murzyny to raj na ziemi... A że prezydent też asfaltowy to raczej legalnie murzyna zabić tam nie można (to już nie jest XVIII wiek)
Zgłoś
Avatar
madufo 2018-12-04, 16:04 12
Informacyjnie:
Safari jak niebezpieczne w szczególności dla gości z maczetami, bo dzikich zwierząt jest tam od chuja.
Tak samo w Kenii jak i w Tanzanii za atak na Mzungu są kary śmierci więc goście sporo ryzykowali.
Dodatkowo po safari jeżdżą patrole uzbrojone po same zęby w grupie około 10 osób polujące na napastników jak ci na filmie oraz na nielegalnych myśliwych.
Tydzień temu byłem na Safari więc można powiedzieć, że "jestem znawcą"

Inna sprawa nowynick - byłeś raz chociaż w Kenii lub Tanzanii zwiedzając cały kraj ? Bo ja tak i uwierz mi na słowo, Neirobi i Der as Salaam to metropolie. 30km dalej masz syf.
Na filmiku masz jak wyglądają "przedmieścia Der As Salaam gdzie jeszcze czasami blachy używają dalej tylko lepianki z gówna - nie znasz się to się nie udzielaj. Bo w internecie chuj zdziałasz.
Zgłoś
Avatar
Nufrevi 2018-12-04, 16:35
No niestety, dzisiaj znowu dzień bez obiadu ...
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2018-12-04, 17:00
Are they still go there xDD
Zgłoś
Avatar
werther 2018-12-04, 17:34 1
madufo napisał/a:


Dodatkowo po safari jeżdżą patrole uzbrojone po same zęby w grupie około 10 osób polujące na napastników jak ci na filmie oraz na nielegalnych myśliwych.




Ty znasz znaczenie słowa safari?
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2018-12-04, 17:35
Madufo, Muzungu to jakieś ichniejsze określenie turysty?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie