18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
BIORESWOJE 2013-02-25, 6:59 16
temu co to sprzatal ma u mnie dozywotni props.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-02-25, 7:47 3
gówniana sprawa
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2013-02-25, 8:08
Po jaką cholerę trzymasz szklankę na dywaniku łazienkowym przy wejściu do prysznica.
Piwo za materiał własny
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-25, 9:38 1
Raczej: kibel wysrał

Dobrze że rolka jest...
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2013-02-25, 9:47
chyba czas się przeprowadzić
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-02-25, 9:51 1
Ale ktoś miał parcie na porcelanę
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2013-02-25, 10:02
well, shit happens...
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-02-25, 10:55 206
HEhe parę latek temu w święta Bożego Narodzenia, w bloku a dokładnie w tej klatce co ja mieszkam była podobna akcja. Siadamy do stołu (wigilia), nagle ktoś napierdala do drzwi! Otwieram a tam sąsiad z parteru cały mokry, zgrzany itp z tekstem - nie spuszczajcie wody w toalecie! Coś się gdzieś w rurach zapchało i wybija! Mieszkam na drugim piętrze, jest wigilia ni wezwać służby od tych spraw ni co. Mija parę minut sąsiad znów napierdala w drzwi- zdyszany z tekstem błagam pomóżcie! Schodzimy na dół a tam jawnie całe gówno wypływa przez wierzch z kibla na podłogę aż do przedpokoju. Jego żonka lata z wiadrem, dzieciaki ze szmatami itp. Nagle wybiega sąsiad z pierwszego piętra na klatkę schodową - kurwa u mnie też już wybija.... Ja chwila zawiachy i myśl o kurwa ja następny będę (2 piętro w tym samym pionie), a już na pierwszym zaczyna wybijać!.. Wszyscy zapierdalamy po piętrach, włażąc do sąsiadów i przerywając i m wigilie z tekstami - nie używajcie wody, nie spuszczajcie wody w toalecie, bo gówno wybija.. (każde spuszczenie wody szło na dół a potem się cofało i wyłaziło kiblami na dole) Sąsiad popierdzielił do piwnicy i zakręcił całą wodę. Taki to terror świąteczny był hehe. Dosłownie gówniane święta dwa piętra zawalone gównem i szczynami (łazienki i przedpokoje), reszta bez bieżącej wody... Cieszyłem się tylko że nie zdążyło do mnie dojść te "gówno". Pierwszy dzień świąt przyjechała ekipa do tej awarii i udało się naprawić. Sprawcą były wrzucone do kibla zużyte pampersy (obstawialiśmy niegrzeszącą inteligencją sąsiadkę z 4 piętra, ta miała taki talent żeby wyrzucać pampersy do kibla i wodę spuszczać) Wszystko poszło na dół i z kilka sztuk zapchało wszystko. Te święta będzie pamiętać cały pion w mojej klatce i kojarzyć jako gówniane święta. Shit happens
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-02-25, 11:24 14
I tak powstał czokapik
Zgłoś
Avatar
shogo 2013-02-25, 11:27
właśnie się kanapkami zajadam
Zgłoś
Avatar
Piero 2013-02-25, 11:31
Gówno mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
BAJA91 2013-02-25, 11:31
Za materiał własny...
Zgłoś
Avatar
Kalor 2013-02-25, 11:37
Gówniany temat... ;/
Zgłoś
Avatar
JapaQniu 2013-02-25, 11:53
Kurwa ! akurat jem sniadanie !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie