18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kibic do Smudy
Y................l • 2012-06-16, 23:13
Po meczu z Czechami kibic wystosowuje apel do Smudy
Zgłoś
Avatar
Milan397 2012-06-17, 0:40
UP Niemcy mają najmłodsza kadre,my zaraz po nich,i jak grają szwaby a jak my,co to ma do rzeczy?Najbardziej przeraża to że chłopaków mieliśmy prawie najmłodszych a nie wytrzymaliśmy kondycyjnie nawet całej pierwszej połowy
Zgłoś
Avatar
S................z 2012-06-17, 0:42
W sumie to Smuda przez 4 lata lata zrobił więcej dla polskiej piłki, niż cały PZPN przez ostatnie 20 lat...
Zgłoś
Avatar
cycuhaha 2012-06-17, 0:44
RuBu napisał/a:

Pierwszy raz mecz o wszystko był ostatnim meczem - więc były postępy.



Na ostatnim Euro mecz o wszystko też był ostatnim meczem więc nie pierdol jak nie masz pojęcia.
Zgłoś
Avatar
konek3 2012-06-17, 0:47
My tu gadu gadu a generał Petelicki zabity.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-06-17, 0:50
cycuhaha napisał/a:



Na ostatnim Euro mecz o wszystko też był ostatnim meczem więc nie pierdol jak nie masz pojęcia.



Ci się chyba dyscypliny popierdoliły koleżko

Ostatnie Euro 2008:
Niemcy-Polska 2-0 Pierwszy mecz.
Austria-Polska 1-1 MECZ O WSZYSTKO PAJACU!
Chorwacja-Polska 1-0 Mecz o honor.

Pozdrawiam futbolowy znawco !!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
cycuhaha 2012-06-17, 0:54 2
TY ZJEBIE! Gdybyśmy w ostatniej kolejce pokonali Chorwatów odpowiednio wysoko, a Niemcy przejebali z Austrią to z 4 pkt i lepszym stosunkiem bramek bylibyśmy drudzy przed kolejno Austriakami i Niemcami.
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-06-17, 1:00
Szkoda mi tych zajebistych akcji... no kurwa szkoda. Gdyby dobrze wykorzystali je wtedy pewno było by jakie 5:0 dla nas no dobra 5:1 z tą Czeską bramką
Co do Smudy to nie mam jemu za złe przecie kurwa zmienił teraz 3 naszych czego tu więcej chcieć?
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-06-17, 1:06
Wiadomo.. Zawsze winien trener..
Zgłoś
Avatar
blade87 2012-06-17, 1:56 1
Ma rację, a wy przestańcie pierdolić, albo zdejmijcie klapki z tych pierdolonych oczu. Za co mam dziękować teimu pajacowi smudzie? Za to, że zgodnie z jego kurwa mać genialną taktyką atakowaliśmy w każdym meczu przez 20 minut, a potem sił starczyło na jakieś proste wrzutki na Lewandowskiego? Że te kurwa kaleki nie pokazały choćby minimalnej chęci wygrania meczu? Że liczyli na jakieś remisy i fuksiarską wygraną z Czechami, którzy po usłyszeniu wyniku drugiego meczu zabrali się do roboty i kwestią czasu była bramka dla nich? Nasza reprezentacja to dno i nie pierdolcie, że kibice to polaczki, bo akurat w tym przypadku polaczkowatym pierdoleniem jest to jebane "nic się nie stało". Jasne kurwa, nic się nie stało. Zarabiajcie dziesiątki tysięcy euro, a potem spacerujcie po boisku mając kibiców w dupie. Pierdolę taką reprezentaję, która nie umie walczyć i postarać się zagrać agresywniej i z sercem. Bo tam gówno było, a nie serce. Te 2 punkty to i tak o 2 punkty za dużo.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-06-17, 2:01
cycuhaha napisał/a:

TY ZJEBIE! Gdybyśmy w ostatniej kolejce pokonali Chorwatów odpowiednio wysoko, a Niemcy przejebali z Austrią to z 4 pkt i lepszym stosunkiem bramek bylibyśmy drudzy przed kolejno Austriakami i Niemcami.



Tak, wiem jak było ale ja realnie patrzałem na tamtejsze wydarzenia. To tak jakbyśmy dzisiaj zamiast Czechów mieli zwyciężyć z Niemcami co najmniej trzema bramkami. Mało realne, prawda ??

A zjebem nazywaj swoich kolegów. Więcej kultury, jeśli masz coś do powiedzenia to konstruktywnie mi pojedź.
Zgłoś
Avatar
torca99 2012-06-17, 2:20
weź mi tego nieudacznika Brożka z przed oczu to talentu zero Smuda nie dał pograc warszawiakom Franc nie lubi (L) Z Grecją zmarnowane 2 pkt meczu z Rosią cudem 1 pkt i skład bez zmian zacieramy sie panika Paweł B nie odpalił zal brak zwyciestwa nie dosyt sznsa zmarnowana bez stylu
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-06-17, 2:25
Jak zwykle polska została wyjebana, standard do chuja. Nic nie potrafimy ugrać tak jest zawsze... Gdyby nie to, że jesteśmy gospodarzami to nawet byśmy się nie dostali do tego euro Taka jest prawda, mamy wielu wybitnych zawodników, gdzie grają w 2 giej lidze bo oczywiście znajomości JUŻ ZA 4 LATA MOŻE wyjdziemy z grupy jak się dostaniemy

GO GO ESPANOL
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-06-17, 3:14
Z tym "deutschland..." to chodzi tu kurwa barany o Smude... Podpowiem wam że nie jest Polakiem, domyślacie się już o co chodzi?

A ja się cieszę że odpadliśmy, FUCK EURO
Zgłoś
Avatar
ogurx 2012-06-17, 3:18
Dobrze powiedział, rekreacja kurwa a nie gra to była za takie pieniądze co dostają powinni połamani zapierdalać, nic nie pokazali podczas meczu, gówno. Każdy wie ,że taka sytacja zdarza sie raz na kilkadziesiąt lat a im sie biegać nie chciało
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-06-17, 7:37
"trener jak trener teraz zacznie sie wylewanie czary goryczy ale tak naprawde to najlepiej przygotowana kadra ostatnich lat..."

Widzę, że dużo mitów się narobiło:

Mit nr 1: "Tytoń super bramkarz"- przeciętniak, który obronił karnego. Nie popełnił większych błędów ale nie miał też niesamowitych interwencji.

Mit nr 2: "Świetny mecz z Rosją"- znowu, z ruskimi mecz był przeciętny. Rosja, poza szpilem z Czechami, nie pokazała niczego na tym turnieju, czego polski zespół mógłby się obawiać. Polacy zatrzymali kilka prostopadłych podań a Błaszczykowski (klasa z BVB) strzelił naprawdę niezłego gola, poza tym nic szczególnego.

Mit nr 3: "Najlepiej przygotowana kadra ostatnich lat". Bzdura totalna. Owszem, poziom zawodników jest najwyższy od kilkunastu ostatnich lat, głownie za sprawą trio z BVB. Natomiast kadra była przygotowana fatalnie pod względem fizycznym, taktycznym i psychicznym. Taktyka, defensywne ustawienie niwelujące nasz główny atut- Piszczek- Błaszczykowski- Lewandowski z BVB. Zobaczcie, że Lewandowskiego w ogóle nie było widać na tym turnieju Przygotowanie fizyczne, koszmar! Pokazał to mecz z grekami, pierwsza połowa- szybka gra, dużo sytuacji, mocny pressing. Druga połowa totalny brak sił. Popatrzcie na Hiszpanów, czy Angoli. Nie mówi o umiejętnościach ale o kondycji, grają nowoczesną piłkę, cała drużyna bierze udział w konstrukcji akcji, po 90 minutach schodzą z boiska i widać na ich twarzach, że grali na maxa itp. Przygotowanie psychiczne, kolejny koszmar! Radość po remisie z Rosją, który kompletnie nic nam nie dawał (de facto cieszyliśmy się z remisu z drużyną, która przerżnęła eliminacje), brak woli walki, gra na remis, więcej kalkulacji i liczenia, kto jak może zagrać niż samego skupienia się na grze. Dochodzi jeszcze jeden element, Polacy nie nauczyli się grać pod presją. Od 30 lat tego nie potrafią i Smudzie niestety nie udało się tego zmienić.

Bardzo wielka szkoda tego euro. Mieliśmy ogromną szanse, nasza publiczność, przeciwnicy na średnim poziomie, i najlepszy skład od wielu, wielu lat. Szkoda, że zostało to wszystko zmarnowane. Od września zaczynają się eliminacje MŚ. Jesteśmy w grupie z Ukrainą i Angolami. Tyle kasy poszło na stadiony, infrastrukturę itp. to można jeszcze trochę wydać na dobrego trenera, uczącego nowoczesną piłkę. Trzymam kciuki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie