18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
Avatar
u................t 2011-07-19, 13:04 150
Ja pierdole jaki wstyd....
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-07-19, 13:08 89
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-07-19, 13:08 13
jaka drużyna taki kibic

______________

>Każdy mężczyzna w swoim życiu wypowiada te trzy kłamstwa:
- Będę cię kochał wiecznie.
- Nigdy cię nie zdradzę.
- Weź do buzi, powiem ci jak będę kończył ...
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-07-19, 13:24 15
Tak to kurwa jest! Z Polski najczęściej do pracy wyjeżdżają buraki, które swoim wieśniackim zachowaniem budują obraz "polaka pojeba" i nawet na tym meczy z pośród tylu trzeźwych musiał wyskoczyć jeden pajac. Może zabawnie to wyglądało ale tu trzeba płakać!
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2011-07-19, 13:35 4
No, nie ma to, jak popisać sie elokwencją za granicą.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-19, 13:35 2
Bo prawda jest taka, że ludzi inteligentni nie pchają się przed szereg.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-19, 13:47 2
xxSekiPlxx napisał/a:

Tak to kurwa jest! Z Polski najczęściej do pracy wyjeżdżają buraki, które swoim wieśniackim zachowaniem budują obraz "polaka pojeba" i nawet na tym meczy z pośród tylu trzeźwych musiał wyskoczyć jeden pajac. Może zabawnie to wyglądało ale tu trzeba płakać!



Chyba do Niemiec,bo wszystkich których znam w IRL.,a znam kilku są w miarę normalni i przypału nie jebią
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-07-19, 13:54 6
up@ Trafiając na filmiki naszych rodaków za granicą, dochodzę do wniosku, że Twoi znajomi należą do tej mniejszości, która mogłaby pokazać nas z lepszej stron. Ale jak widać głupota jest bardziej medialna niż rozsądek.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-07-19, 14:37 2
Up@ i up@ Zawsze znajdzie się burol który trzody narobi. Ja też mieszkałem w Londynie kilka dobrych lat i zauważałem i ludzi którzy starali się pokazywać z jak najlepszej strony nasz kraj i tacy którzy wystawiali nam naganną ocenę.

______________

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-19, 14:58 2
@up
w sumie wszystkich nie znam,więc chwała komuś tam że znam tylko tych normalnych
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-07-19, 15:11
"jebaac poliicje"

i nie krytykujcie tak bo takie sa prawa fizyki, ze jak sie czlowiek napierdoli to potem odwala. a ze w naszym kraju alkohol jest taki popularny i promowany na jedyna sluszna uzywke, a do tego zwiazany z tradycja, to nie mozna miec do kolegi pretensji. moralniaka na pewno rano mial;P

a ziomki penera to juz wogole przechuje typek ma takie gadane, ze spokojnie moglby na prezydenta isc. porownujac go do poprzednikow to bylby calkiem na poziomie

______________

To jest moje przesłanie skierowane do lewicowych dziennikarzy i generalnie do całej inteligencji. Pamiętajcie, że każdy z was zapłaci za swoją nieszczerość i tchórzostwo.(...) Raz się skurwisz —kurwą zostaniesz

-George Orwell
Zgłoś
Avatar
LuKaS__ 2011-07-19, 18:04
1:01 F yea ... nie ma to jak gacie w dupie

______________

dalej wyżyj się
Zgłoś
Avatar
piotr3k 2011-07-19, 19:12 7
Peszko co on kurwa robi??
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2011-07-19, 19:33 1
chuj że wstyd...
ale jaka pompa z typa

______________

tnij.org/freee50
POKER TO NIE HAZARD I CHUJ!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie