18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kibic to nie bandyta
WhyMe? • 2012-06-24, 10:50


Przesłanie dla ludzi którzy postrzegają każdego kibica czy obserwatora jako bandytę. Enjoy
Zgłoś
Avatar
huberttm 2012-06-27, 13:52 1
djhexe napisał/a:



specjalnie konto założyłeś żeby napisać co to za utwór i jaki to gatunek? w cipuchę! (albo w pachę) normalnie czytać nikt nie potrafi i nie widzi napisów końcowych... pewnie parę piw chciałeś... a takiego chuja dostaniesz!


Szczerze film oglądałem, ale nie do końca, nie bij mnie, chuja nie muszę dostać bo już go mam.
Nie każdemu chce się film do końca oglądać, Polska kraj leniwy.
Napisałem tytuł nutki, bo słucham Dubstepu, i mam to na komputerze, podzieliłem się swoją wiedzą, przepraszam !

P.S
Coś te piwa w ogóle dają, że się tak nimi jaracie?
Zgłoś
Avatar
piaskun 2012-06-27, 16:33 2
Myślałem, że wchodze na Sadistica, ale chyba wrzuciło mnie na forum politycznych POprawnie społeczniaków

Jeżeli ktoś nie rozumie miłości do klubu, to trudno! TVN, Wyborcza i POpaprańcy już wam mózgi wyprali - nie ma dla was ratunku! A Janusze niech zostaną w domach przed TV i oglądają 'Taniec z gwiazdami'!
Zgłoś
Avatar
Prorok 2012-06-27, 18:15
Oczywiście najwięcej mają do gadnia ci, co na mecze wogóle nie chodzą. Pare lat temu o kibolach się wogóle nie mówiło, chociaż stadiony były dużo bardziej niebezpieczne. Nie było ogrodzeń, monitoringu, nawet bombe atomową można byłó wnieść. A teraz wielkie oburdzenie. Słowo kibol wymyśliła Szechteriada na rozkaz szechtera, który się zemścił na transparen- "przeproś za brata i ojca", to samo za hasła antyrządowe. Teraz to kibol wróg publiczny nr 1. To samo z zagorzałych katolików zrobiło się mogerów i wariatów. Mniej ogląjcie TV, a zacznijcie używać mózgu.
Zgłoś
Avatar
t[e]rroR 2012-06-28, 14:08
jackalski napisał/a:



Przed kim bedą bronić, przed hordami mongołów? Przed teutońskimi barbarzyńcami?
Mamy XXI wiek. Walka odbywa się w cyberprzestrzeni, na rynkach surowców albo z użyciem naprowadzanych rakiet i zdalnie sterowanych samolotów. Ci 'wojownicy', którzy pracują za stawkę minimalną na magazynie w Carrefourze mają walczyć? Z kim? Zostaną zjedzeni i wypluci lub przetrawieni przez rządy, międzynarodowe korporacje i instytucje finansowe.
Zamiast budować kapitał społeczny, który pozwoliłby nam skutecznie tworzyć społeczenstwo obywatelskie, będące jedyną nadzieją by konkurować we współczesnym świecie, dajemy się radykalizować i dzielić.

Oddziały specjalne nie składają sie z koksów, które w swojej lwiej części są mocne w formacji 5 na 1. Legendarny szkoleniowiec GROMu Leszek 'Diabeł' Drewniak chodził sobie w ramach hobby po ciemnych uliczkach najgorszych dzielnic i masakrował debili, którzy zaczepiali go... I tak oddaje stosunek, jaki jednostki specjalne do dresiarstwa.

Dzielić i rządzić. Chleba i igrzysk. I jak to powiedział inny klasyk gatunku, Jacek Kurski 'ciemny lud to kupi'...

Patryjoci, dla których dokonaniem jest skopanie dupy czarnemu, bo jest czarny, albo białemu bo ma inny szalik.

z takimi patriotami...

ps.
Sport to piękna sprawa - jedyny moment w wiadomościach, gdy dowiadujemy się że komuś się coś udało. Ktoś wygrał. Nie należy mylić pijanej, nafetowanej tłuszczy faszyzującego bydła z ludźmi, którzy są miłośnikami sportu.



no to chyba w dupie byleś gówno widziałeś i w dupie byleś gówno przeżyłeś

jak by nie Kibole to kto by pamiętał i robił propagandę np: na 11 listopada?
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-06-28, 22:15
huberttm napisał/a:


Coś te piwa w ogóle dają, że się tak nimi jaracie?



alkoholu nie piłeś?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-07-03, 14:02
Oczywiście, że kiboli nie da się wyplenić ze środowiska kibiców, bo to są Ci sami ludzie. Do kurwy nędzy kiedy zrozumiecie, że kibic=kibol ? To są synonimy, wyrazy bliskoznaczne. I nie pierdolcie, że nie łykacie propagandy mediów bo tylko w nich kibol to negatywne określenie, jakim się Wy posługujecie. Co do wybielania to też jest niedobre, bo zdarzają się różne rzeczy, a i niekiedy najgrzeczniejszy kibic może dać się sprowokować lub mieć gorszy dzień.
Zgłoś