18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2022-02-26, 0:44 29
NataliaW napisał/a:

Pod spodem powinni dopisac Bandera bohater.
Btw wiecie że na Ukrainie rok 2022 jest ogłoszony rokiem UPA i Bandery.
Jebać brudnycj kacapów jednych i drugich.
Tak jestem ruskim trolem mam 10 rubli od tego komentarza.



Spokojnie. Znamy cie na tyle że wiemy że akurat ty nie jesteś ruskim trollem.
Jesteś po prostu upośledzona. Taki nieszkodliwy wiejski przygłup któremu niby wszyscy współczują a za jego plecami napierdalaja się z niego az popuszczają w gacie.
Zgłoś
Avatar
razak 2022-02-26, 0:52 11
Ukraina jest tym samym ścierwem co rosja ! Przypomnijcie sobie historie !! Niech zdycha ta kurwa w męczarniach ! Nigdy za bandere nie potrafili przeprosić czując się dumnie !! Niech zdycha każda sowiecka kurwa !!!
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-02-26, 1:01 4
Wiewór napisał/a:

Spokojnie. Znamy cie na tyle że wiemy że akurat ty nie jesteś ruskim trollem.
Jesteś po prostu upośledzona. Taki nieszkodliwy wiejski przygłup któremu niby wszyscy współczują a za jego plecami napierdalaja się z niego az popuszczają w gacie.



Cicho rudy fagasie, matka wyskrobała co najlepsze z ciebie.
Jebać jednych i drugich i rudych pedałów
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-02-26, 1:37 8
razak napisał/a:

Ukraina jest tym samym ścierwem co rosja ! Przypomnijcie sobie historie !! Niech zdycha ta kurwa w męczarniach ! Nigdy za bandere nie potrafili przeprosić czując się dumnie !! Niech zdycha każda sowiecka kurwa !!!



Ja pierdole ruskie trollu wszyscy znamy historię i wiemy że Czesi palili i plądrowali naszą ziemię w czasach Mieszka, Szwedzi w czasie potopu dokonywali mordów i grabieży na gigantyczna skale a z Ukraińcami walczyliśmy jużw XVII w. Ale wrogiem świata zachodniego jest Rosja i od co najmniej wieku a Polski od zawsze . Ukry są teraz naszymi przyjaciółmi, a Polacy najbardziej lubiani na Ukrainie
Zgłoś
Avatar
aresza 2022-02-26, 7:00
I chuj im w dupę
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2022-02-26, 8:16 9
skywalker75 napisał/a:

Ja pierdole ruskie trollu wszyscy znamy historię i wiemy że Czesi palili i plądrowali naszą ziemię w czasach Mieszka, Szwedzi w czasie potopu dokonywali mordów i grabieży na gigantyczna skale a z Ukraińcami walczyliśmy jużw XVII w. Ale wrogiem świata zachodniego jest Rosja i od co najmniej wieku a Polski od zawsze . Ukry są teraz naszymi przyjaciółmi, a Polacy najbardziej lubiani na Ukrainie



Ochłoń, wiem, że jest wojna i modne stało się wchodzenie w dupę ukraińcom ale nie każdy kto nie lubi ukrainy jest ruskim trollem. Ja pierdole.
Historia historią ale oni po dziś dzień czczą swojego bohatera banderę i wcale sie nie dziwię, że jakaś część Polaków ich za to nie lubi.
Poza tym są tanią siłą roboczą w Polsce, Polacy mogą zapomnieć o poprawie jakości życia i zarobków jak ukraince będą pchali w Polsce gospodarkę za najniższą krajową. To jest pomysł Pisowców. A kryzys dopiero będziemy mieli za jakiś czas
Zgłoś
Avatar
cerber2306 2022-02-26, 9:45 2
Wiewór napisał/a:

Ukrainę miał zaorać w jeden dzień a zabrakło worków do wywożenia martwych kacapów i zaczynają ich wywozic wywrotkami



A ty swoje informacje to z tvn czerpiesz?
Zgłoś
Avatar
unreall 2022-02-26, 10:13 2
sens_ napisał/a:

Putin, wybitny strateg wojskowy wciągnął by ich nosem i wysrał na środku murowy



Nawet na miano TROLA trzeba sobie zasłużyć.

Słabo Ci to wyszło pajacu.
Zgłoś
Avatar
emo07 2022-02-26, 10:18 1
Wyłączcie proszę komentarze w tym serwisie, bo same rosyjskie trolle podburzające społeczeństwo. Uczestniczymy w wojnie informacyjnej i nie dajmy się dezinformować, by przegrywać w tym konflikcie.
Zgłoś
Avatar
buszta2 2022-02-26, 10:41 5
Wiewór napisał/a:

Ukrainę miał zaorać w jeden dzień a zabrakło worków do wywożenia martwych kacapów i zaczynają ich wywozic wywrotkami



i tu się kurwa pojawia największa zagadka tego konfliktu bo po pierwsze jest bezsensowny a po drugie Putin ma wszelkie instrumenty i zasoby żeby ten kraj zrównać z ziemią w tydzień (nie mówię o atomie) więc pytanie brzmi... w co on kurwa gra?
Zgłoś
Avatar
Mocz 2022-02-26, 11:33 3
No to proszę im wysyłać bilety do WKU a odemnie proszę się odpierdolić nigdzie nie pójdę na żadne szkolenie
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2022-02-26, 12:58 1
buszta2 napisał/a:

i tu się kurwa pojawia największa zagadka tego konfliktu bo po pierwsze jest bezsensowny a po drugie Putin ma wszelkie instrumenty i zasoby żeby ten kraj zrównać z ziemią w tydzień (nie mówię o atomie) więc pytanie brzmi... w co on kurwa gra?



Putin chuja ma, ruskich siłą zawsze było nieograniczone mięso armatnie, ale jak widać teraz to o wiele za mało
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2022-02-26, 15:20 5
buszta2 napisał/a:

i tu się kurwa pojawia największa zagadka tego konfliktu bo po pierwsze jest bezsensowny a po drugie Putin ma wszelkie instrumenty i zasoby żeby ten kraj zrównać z ziemią w tydzień (nie mówię o atomie) więc pytanie brzmi... w co on kurwa gra?



W Afganistanie 1979 - 1989r. Rosja miała o wiele wiecej, okradali miedzy innymi Polskę, a mimo to dostali w pizde od pasterzy.
Zgłoś
Avatar
S................e 2022-02-26, 16:19 3
Wiewór napisał/a:

Ukrainę miał zaorać w jeden dzień a zabrakło worków do wywożenia martwych kacapów i zaczynają ich wywozic wywrotkami



Nie zesraj się. Te newsy to na pudelku żeś wyczytał?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-02-26, 17:01 3
Sverige napisał/a:

Nie zesraj się. Te newsy to na pudelku żeś wyczytał?



Towarzyszu akurat się zesrałem bo się czymś strulem. Nie mogę zejsc z kibla od trzech dni. Siedząc na dzbanie mam dużo czasu żeby was podkurwiac do białości sowieckie poczwary uszkodzone od FAS.

Ukraińcy traktuja was zbyt dobrze bo ja bym was palił fosforem a zwolki wypierdalal do rynsztoka żeby was szczury i wrony jadły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie