18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Angel 2012-02-25, 19:57 5
proncislav napisał/a:

Mam taki sam dres.



Zgłoś
Avatar
Lipo 2012-02-25, 20:08
z Legii, to mogą lać...
Zgłoś
Avatar
paeeaq 2012-02-25, 20:38 1
w dupie byliście, gówno widzieliście
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-25, 20:57
Szkoda, że nie trafiamy ja ruskie zespoły. Tam by nauczyli takich "kibiców" kultury. Kilka pał połamaliby im na grzbietach to stadiony omijaliby z daleka.
Zgłoś
Avatar
slaweksie 2012-02-25, 21:02 1
Bandyci, bravo dla policji w Portugalii. lać hołotę, zwykli bandyci ze stadionów.
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2012-02-25, 21:02 1
hell.no napisał/a:



No Portugalii to próżno w juropie szukać

BTW. szybko to on może do domu nie wrócić, w ameryce łacińskiej się w pierdlach nie cackają.



Czyli Portugalia gdzie? Wg ciebie ameryka pd?

Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-02-25, 21:06 2
vass napisał/a:

Nie bronie kibiców, ale z tego co widać na filmie, to napierdalają bezbronnego kibica bez powodu.
Więc darujmy sobie osądy.



Faktycznie kurwa film jest tak zajebiście długi i treściwy że widać w chuj prawie godzinę przed zajściem że nic nie robili. Nie pierdol jak mały Kaziu bo ani nie wiesz że jest winny ani że niewinny.

Jak dla mnie bomba. Szkoda że w Polsce tak policja nie robi. Parę sztuk na uspokojenie i potem już na luz.

Poza tym dla tego ścierwa co się napierdalają na stadionach (na ustawkach niech się kurwa nawet pozabijają - jebie mnie to) nie mam za grosz szacunku. Mojego kolegi syn 9 letni kiedyś dostał butelką w głowę od takiego gówna kibolowskiego mimo że siedział w "bezpiecznej" odległości od tych zwierząt.
ZAKAZ zakrywania twarzy, imienne wykupywanie biletów na stadionach i PEŁEN MONITORING. A jak się zaczną napierdalać to jebać gumowymi kulami aż zaczną krwią sikać skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-02-25, 21:34
trafił do kraju, gdzie policja sie nie chrzani. bardzo ladnie
Zgłoś
Avatar
Mockba 2012-02-25, 22:16
Nawet nie potrafia porzadnie jebnac palka w leb, europejczycy jebani. Dziesieciu trzeba bylo wyslac do pana kibica, bo tych pieciu cos slabo palkuje. Nasi policjanci jakby jebneli to by sie wszyscy, wlacznie z sadolem posrali.

Czekamy na euro, tu bedzie napierdalanka
Zgłoś
Avatar
Powell 2012-02-25, 22:35 2
nawet kurwa nie wiadomo o co chodzi a pierdoleni znawcy piłki i społeczeństwa się wypowiadają... nie oceniam kibica lub "kibica" bo ni chuja nie wiem co zaszło

ocenię jednak policję:
szacunek za nie napierdalanie leżącego jak to bywa niestety u nas... jeb w łeb, gleba i spokój
Zgłoś
Avatar
szaklowski 2012-02-25, 22:45
Rzygać się chce, jak się patrzy na to pseudo bydło !! Pomyśleć że będzie tego coraz więcej :/

Polska idzie na dno...niestety
Zgłoś
Avatar
Śródstopie 2012-02-25, 23:23
Pizda myślała, że to tak jak w Polsce. Policja stoi i patrzy a tu akuku w ryło dostał.
Zgłoś
Avatar
mateusz_gd 2012-02-25, 23:50 2
scotpila napisał/a:

Ojej pobili naszego kibica, jaka szkoda...

A tak na poważnie: Jebana patologia. Jedzie taki zjeb zagranicę robi syf a później mają Polaków za hołotę. Mam nadzieję, że ten chuj już z tej Portugalii nie wróci



z PO chyba jestes albo poza siedzeniem na kompie ogladasz tylko tvn matole.
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-02-26, 0:05
hell.no napisał/a:



No Portugalii to próżno w juropie szukać

BTW. szybko to on może do domu nie wrócić, w ameryce łacińskiej się w pierdlach nie cackają.


WTF? jaka ameryka łacinska? o czym Ty kurwa mowisz?
Jesli mozesz, prosze jasniej, bo moze ironii lub metafory nie zrozumialem?
Zgłoś
Avatar
tg23tm 2012-02-26, 1:09
vass napisał/a:

Nie bronie kibiców, ale z tego co widać na filmie, to napierdalają bezbronnego kibica bez powodu.
Więc darujmy sobie osądy.


bezbronny kibic hahahaha zajebisty żart, a widzieliście jebanego jaki zdziwiony był a co To koledzy mienie bronią?

hell.no napisał/a:



No Portugalii to próżno w juropie szukać

BTW. szybko to on może do domu nie wrócić, w ameryce łacińskiej się w pierdlach nie cackają.


Miałeś Ty kiedy mapę w reku? czy może: "po co bo ja już wszystkie rozumy zjadłem"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie