18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
idzior 2012-02-26, 5:44
tigerqaz napisał/a:

Chcieli się szmaciarze z wielkiego miasta pokazać jacy są mocni? szkoda że mocni są tylko u nas i to jeszcze w kupie a na solo nie wyskoczy żaden. jak coś to ja czekam na solóweczkę z jakimś mocnym legionistą zafajdanym. Nie kibicuję żadnej drużynie ale mam ochotę dać pseudolowi w mordę...


Pisząc tak i w efekcie do którego raczej nigdy nie dojdzie, bijąc się z nim schodzisz do poziomu takiego jednego, czy drugiego
Zgłoś
Avatar
paeeaq 2012-02-26, 11:36 1
kurwa... dałem piwo tigerqaz'owi

frajerstic.pl się tu robi
Zgłoś
Avatar
Lipa1992 2012-02-26, 12:04 1
Widzę że 3/4 piszących tutaj w ogóle nie wie o czym gada.Słuchajcie się dalej TVN czytajcie wyborczą powodzenia życzę.Powtarzają wam ciągle "kibole to" "kibole tamto" myślcie sami ludzie.Piszecie tutaj ,że na mecz nie można pójść na legie bo się dostanie w pysk,a pewnie nigdy nawet na meczu nie byliście.Ktoś tu dobrze napisał że są trybuny ultras i oddzielnie dla zwykłych kibiców chcących oglądać mecz,są miejsca dla rodzin i nikt tu się nie bije.Nie jestem sam kibicem oglądam tylko mecze w tv ale denerwuje mnie głupota niektórych .Brawo za myślenie,że policja u nas powinna strzelać z ostrej amunicji do ludzi na pewno wtedy mógłbyś wyjść spokojnie na ulice i wyrażać swoje zdanie
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-26, 12:06
Lipa1992 napisał/a:

Chciałbym zapytać dlaczego mój post został skasowany wcześniej mimo że nie przeklinałem ani nikogo nie obrażałem



Masz powód w powiadomieniu o usunięciu.
Zgłoś
Avatar
Lipa1992 2012-02-26, 12:07
Powód:********************-to wiele wyjaśnia
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-26, 12:09
Lipa1992 napisał/a:

to wiele wyjaśnia



Jasne, czytałeś przecież regulamin.

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu.
Zgłoś
Avatar
Lipa1992 2012-02-26, 12:11
Ok już rozumiem można skasować post #1003359
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-02-26, 12:19
Lipa1992 napisał/a:

Widzę że 3/4 piszących tutaj w ogóle nie wie o czym gada.Słuchajcie się dalej TVN czytajcie wyborczą powodzenia życzę.Powtarzają wam ciągle "kibole to" "kibole tamto" myślcie sami ludzie.Piszecie tutaj ,że na mecz nie można pójść na legie bo się dostanie w pysk,a pewnie nigdy nawet na meczu nie byliście.Ktoś tu dobrze napisał że są trybuny ultras i oddzielnie dla zwykłych kibiców chcących oglądać mecz,są miejsca dla rodzin i nikt tu się nie bije.Nie jestem sam kibicem oglądam tylko mecze w tv ale denerwuje mnie głupota niektórych .Brawo za myślenie,że policja u nas powinna strzelać z ostrej amunicji do ludzi na pewno wtedy mógłbyś wyjść spokojnie na ulice i wyrażać swoje zdanie



Czyli według Ciebie te wszystkie nagrania z monitoringów i udokumentowane zadymy na stadionach z udziałem kiboli to są fotomontaże albo po prostu występują tam aktorzy, tak?
Zgłoś
Avatar
Lipa1992 2012-02-26, 12:56 1
Oczywiście że nie zaprzeczam są awantury tylko chodzi mi o bezpieczeństwo na stadionach nie można porównywać prawdziwych kibiców do idiotów którzy chcą coś tylko zniszczyć i kogoś pobić.Tylko dlaczego telewizja zawsze pokaże właśnie jakieś rozróby z udziałem ludzi którzy mają na sobie szalik legii co wcale nie oznacza że są kibicami a nie pokaże czegoś takiego sadistic.pl/apel-do-kibicow-gen-zbigniew-scibor-rylski-vt85836.htm W każdej grupie społecznej są odłamy właśnie jak w przypadku kibiców-pseudokibice
Zgłoś
Avatar
sapryk 2012-02-26, 14:35 2
Widzę, że większość komentujących to same ciotopedały.
Chuj wiecie o tej konkretnej sytuacji a udajecie znawców.
michnik lis i kon-donek jest z was dumnych.
Zgłoś
Avatar
paeeaq 2012-02-26, 14:47 3
scotpila napisał/a:



Czyli według Ciebie te wszystkie nagrania z monitoringów i udokumentowane zadymy na stadionach z udziałem kiboli to są fotomontaże albo po prostu występują tam aktorzy, tak?


Problem polega na tym, że na 100 meczów w Polsce "coś" wydarzy się na jednym (nie mówię o konkretnych awanturach na stadionach, bo takie się już nie zdarzają), ale tylko o tym się mówi w mediach i tak właśnie kreuje się dla Was - internetowych społeczniaków (nie piję konkretnie do Ciebie scotpila, a do tych tam wyżej, którzy klaskają policji przy każdej możliwej okazji) - obraz kibola - bandyty, mordercy, gwałciciela, podpalacza, oszusta, mafioza i chuj wie czego jeszcze. To nie lata 90-te, kiedy w każdy weekend działo się grubo, ale nawet po kilkunastu latach do takich jak Wy to nie dociera, bo przecież w wyborczej codziennie pisze co to te kibole nie są, a Szechter i jego zgraja nie może się mylić.

Pozdrawiam ludzi myślących samodzielnie - łysy kibol mordujący w wolnych chwilach staruszki!
Zgłoś
Avatar
Lipa1992 2012-02-26, 15:32
paeeaq, dokładnie o to chodzi nic dodać nic ująć tylko i tak to pewnie nie trafi do większości tutaj piszących
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-02-26, 17:43
Za darmo nie dostał...... przyzwyczaiły się buraki, że polska policja im pobłaża a tu niespudzianka :]
Zgłoś
Avatar
paeeaq 2012-02-26, 18:09
Libertinus napisał/a:

Za darmo nie dostał......


skąd wiesz?
Zgłoś
Avatar
serwis0 2012-02-26, 23:59
bo skurwysyna zastrzelić od razu mieli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie