18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kozłastopa 2024-09-25, 4:22
Kupp na koszulce i kolor skóry podchodzący pod fekalne ombre. Cóż za przypadek, powiedziałby ktoś bez konta tutaj..
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-09-25, 4:57 24
Standardowo jebana kretynka się wpierdala, myśląc, że ma supermoce i finalnie dostaje po cipie, dodatkowo po cipie dostaje jej facet, który swoją drogą też chciał się pokazać, co to on nie jest. Śmieszne te hamerykańce.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-25, 5:31 6
buhyahahah te 50 kilowe gówno z cipą, brak instynktu samozachowawczego na maxa !

Dlaczego niektóre baby są tak spierdolone by atakować z pięści w twarz dwa razy cięższego faceta ? Na co one liczą?
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-25, 7:36 1
Nie oglądać.
Nie dostała po ryju.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-09-25, 9:24
E tam czarno żółta dzicz takie tam oklepanki ..
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-09-25, 11:11 2
ale dziwka wyłapała gonga
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-25, 14:42 1
turor napisał/a:

Nie dostała po ryju.



russian-roulette napisał/a:

ale dziwka wyłapała gonga



zdecydujcie się wreszcie,bo nie wiem któremu piwo postawić
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-25, 18:26
Ale po co ta babka się szwendała pomiędzy tymi bijącymi się kolesiami to nie wiem, jedyny tego skutek taki że dostała po pysku.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-25, 18:41 3
Ten skaczący hobbit zapomniał, że mamy równouprawnienie i też może dostać klapsa na dziąsło
Zgłoś
Avatar
ErwinR 2024-09-25, 22:15
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Na co one liczą?


na parytet
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-26, 20:31
Batman_ napisał/a:

Standardowo jebana kretynka się wpierdala, myśląc, że ma supermoce i finalnie dostaje po cipie, dodatkowo po cipie dostaje jej facet, który swoją drogą też chciał się pokazać, co to on nie jest. Śmieszne te hamerykańce.



Nie znasz kontekstu. Może jej wytrącił niechcący ostatniego hamburgera z ręki...
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 Wczoraj 1:22
Batman_ napisał/a:

Standardowo jebana kretynka się wpierdala, myśląc, że ma supermoce i finalnie dostaje po cipie, dodatkowo po cipie dostaje jej facet, który swoją drogą też chciał się pokazać, co to on nie jest. Śmieszne te hamerykańce.



Śmiszne, śmiszne, a u nas to tak nie ma? Moja ile razy się wpierdalała, na szczęście ja umiem się na nią wypruć i ją wyjebać za siebie, inna sprawa, że potem dostaję od niej wpierdol w domu. Bywa.
Zgłoś