18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kibice uk vs. ned
pazuzu • 2024-07-10, 21:30
Dziś mecz holadnia anglia ale kibice postanowili przed spotkaniem rozstrzygnąć kto jest lepszy, na moje oko holandia-anglia 1:0

Zgłoś
Avatar
fengar 2024-07-11, 8:43
Geraldinio napisał/a:

Znam Holendrów, są otwarci, ale też mało konfliktowi, jednak pseudo kibole rządzą się własnymi prawami, to chyba jakaś osobna rasa xd mimo wszystko wpierdolić angolom - szacun!



Wydaje mi się, że Angole to z formy zeszli już dawno, więc wpierdolenie im w obecnych czasach jakoś trudne nie jest
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-11, 9:26
Szkoda że nie są tak czwani do kozojebców w swoich krajach
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-11, 9:48 1
Na moje oko Anglia - Holandia 2-1
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-07-11, 10:35
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Biegające małpy za napompowanym żołądkiem świni czyli cyrk dla plebsu z deficytem iq



z takim podejściem, każdy sport jest durny... nie ulańcu z chudymi łapkami
Zgłoś
lukpogromca napisał/a:

z takim podejściem, każdy sport jest durny... nie ulańcu z chudymi łapkami



Widzę że mnie znasz..Zapraszam w najbliższą niedzielę na skoki spadochronowe do Szymanowa
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-07-11, 12:21
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Widzę że mnie znasz..Zapraszam w najbliższą niedzielę na skoki spadochronowe do Szymanowa



no cóż, smiejesz się z masowego sportu i podajesz przykład niszowego sportu ekstremalnego nie dla biednych? poważnie
Zgłoś
lukpogromca napisał/a:

no cóż, smiejesz się z masowego sportu i podajesz przykład niszowego sportu ekstremalnego nie dla biednych? poważnie



Źle to odebrałeś ziomeczku. Odpowiedziałem tobie wyłącznie na insynuacje nt. mnie, a co do piłki nożnej przestałem to oglądać kilkanaście lat temu.Teraz większość to biegają małpy po boisku i jakością gry obecna "liga mistrzów" nie ma w ułamku podejścia do Ronaldinho, Carlosa, oryginalnego Ronaldo Nazario, Zidane i kilku innych.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-07-11, 12:53 1
goslaw3 napisał/a:

tu macie dokladnie pokazane po co jest cos takiego jak pilka nozna w tv. To poprostu kolejny sposob na podzial spoleczenstwa zajecie elektoratu nieistotnymi w skali pansta bzdetami. od lat nie ogladam tego badziewia



Cała telewizja to psi chuj dla indolencji umysłowej. Jeszcze nikt nie wynalazł lepszego narzędzia sterowania motłochem.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-07-11, 17:53
goslaw3 napisał/a:

tu macie dokladnie pokazane po co jest cos takiego jak pilka nozna w tv. To poprostu kolejny sposob na podzial spoleczenstwa zajecie elektoratu nieistotnymi w skali pansta bzdetami. od lat nie ogladam tego badziewia



Upoić alkoholem, ućpać i dać im igrzyska. To wystarczy.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-07-11, 17:57
Co za angielskie cioty.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-11, 19:19
goslaw3 napisał/a:

od lat nie ogladam tego badziewia



Też przestałem oglądać piłkę nożną, kiedyś znałem dokładnie składy przed takimi mistrzostwami, oglądałem wszystkie mecze, mocno ekscytowałem się takimi rozgrywkami, teraz mam na to wyjebane, w ogóle się nie interesuję piłą nożną, zero nerwów że któraś tam moja ulubiona drużyna przegra, polecam ten styl życia.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-11, 20:34
Ryju1983 napisał/a:

Co za angielskie cioty.



Jak cioty, to w zasadzie wiadomo, że angielskie.
😉
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2024-07-11, 21:15
bleblebator1 napisał/a:

ja pierdole, debile zamiast się zebrać i robić porządek z nielegalami to między sobą sie napierdalają.



100/100
Zgłoś
Avatar
NwcOnlyamodel 2024-07-11, 22:25
A o nas mówią że jesteśmy hołotą
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-11, 22:34 1
Seymouro1908 napisał/a:

Chodziło Ci o kibiców którzy mają długi staż już tak?



hahaha No skoro są starzy to i mają długi staż Byk którego nie szło edytować na tel po dodaniu. Ale łap piwo za czujność

[ Dodano 2024-07-11, 22:37 ]
@NwcOnlyamodel: Przyzwyczaili się, na zachodzie te bydlaki traktują Polaków jak podgatunek. Chuj z tego że to Polacy budowali im gospodarkę od upadku komuny i to jeszcze jako tania siła robocza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie