18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Kibice z Krakowa
evilmatt • 2013-06-17, 18:04
Jak podaje wp.pl...

14 czerwca późnym wieczorem kilkunastu zwolenników jednego z krakowskich klubów piłkarskich z os. Złocień dokonało tzw. wjazdu na os. Prokocim, gdzie mieszkają kibice innej drużyny. Z maczetami i nożami zaatakowali spacerującą ul. Teligi parę. Napadnięci zaczęli uciekać, jednak napastnicy zranili mężczyznę - maczetą przecięli mu skórę na plecach.

W trakcie pogoni jeden z napastników przewrócił się i otrzymał cios maczetą w biodro od swoich kolegów, którzy myśleli, że biją uciekającego.

Reszta tutaj: wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sledztwo-w-sprawie-napasci-z-maczetami...
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-06-17, 20:35 7
Uważałem od dziecka i nadal będę uważał: Napierdalanie się bo ktoś kibicuje innej drużynie czy to w piłkę nożną czy kurwa w szachy jest debilizmem do n potęgi... Pomijam już nawet zabijanie z tego powodu, bo to kurwa już abstrakcja jak dla mnie...

Do dzisiaj pamiętam jak z podstawówki, czy początki średniej to było, pojechaliśmy do Łodzi do teatru z "klasą" i w przerwie spektaklu poszliśmy zajarać do kibla a tam w chuj napisów ŁKS to i tamto a w jednej kabinie "WIDZEW PANY". Wychodzę sobie z fajka a tam z 5-6 chłopa lekko 5 lat starszych i takie wielkie zezowate bydle mnie łapie za szmaty i ten idiotyczny tekst wali "Za kim jesteś?" Patrzę na niego w szoku i mówię, że za nikim. Chwila konsternacji (chyba myślał) i powtarza swoją formułę... Tłumaczę debilowi, że za nikim bo się nie interesuję polską piłką nożną, to jeden z jego przydupasów: "To jaki sport lubisz?". Mówię kosza. Przydupas myśli i wali "To za kim jesteś?"... Dalej tłumaczę, że polskich zespołów nie oglądam, tylko generalnie NBA. Przydupas myśli (zezowate bydle cały czas za szmaty mnie trzyma) i wali "Więc za kim jesteś?"... Ręce mi opadły, bo nie wiedziałem co powiedzieć... Nie miałem ulubionego teamu, ale do niech chyba to nie docierało. Tłumaczę lubię Malona, Barkleya, Shaqa, Jordana, Pippena i w chuj innych... Patrzyli na mnie kurwa jak na kosmitę, ale w końcu skończyło się na zwykłym "To spierdalaj"... W sumie nawet miło...
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-17, 20:39 3
Cytat:

W trakcie pogoni jeden z napastników przewrócił się i otrzymał cios maczetą w biodro od swoich kolegów, którzy myśleli, że biją uciekającego.



Dlatego te zjebane, tępe pały muszą szaliki ubierać jak jadą kogoś bić.
Zgłoś
Avatar
krishna 2013-06-17, 20:42 1
po co policja ma bić kibiców, sami się wyrżną
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-17, 20:47 3
@up. Po to żeby nie bili niewinnych obywateli, jeśli sami się już w końcu pozabijają.
Zgłoś
Avatar
zablena 2013-06-17, 20:47 5
evilmatt napisał/a:


Śmiem twierdzić, że tu chodzi raczej o jakieś przekręty, czy narkotyki. "Normalni" kibole tłuką się po lasach na ustawkach.



To jest Krakow, tam kibice wisly i cracovi chodza z maczetami i sie wyrzynaja jak kaczki. Kazdy ktory jest w owej bojowce w swoim aucie ma conajmniej 1 maczete wrazie takiego ataku- nic nowego(Krakow)

@maniek423
po 1 kibice ktorzy ustawiaja sie na ustawke ida bic sie tylko wrecz- zadnych broni, bojowka ktora uzyje jakiejkolwiek broni(nawet kija z tego lasu) autamatycznie przegrywa.
po 2 cracovia to nozowniki- nikt z nimi ni chodzi na ustawi bo nikt nie moze, cracovia jako jedyni nie przyjeli paktu z innymi klubami takiego ze bija sie na same rece i nogim wybrali jednak z uzyciem broni bialej. Dlatego tylko takie akcje sa w Krakowie, Krakow to oddzielne panstow jesli chodzi o Kibicow, to co dzieje sie w krakowie nie wychodzi poza jego granice.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-06-17, 20:49 2
wie-lka polska! ka-to-licka!
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-06-17, 20:52
Jak to śpiewa Krakowski śpiewak, pan Maleńczuk
'W tym mieście trudno jest żyć, w tym mieście wódkę trzeba pić'
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2013-06-17, 20:52
sniper9 napisał/a:

100 razy gorsze są niedojeby ze Śląska, co porżnęli niepełnosprawnego chłopca we trzech.



Po pierwsze określ z jakiego śląska, a poza tym nie dawno czytałem o kozaku z cracovi, który pobił 14 dziewczynę, za to że była za wisłą.
Zgłoś
Avatar
F.L. 2013-06-17, 21:07 1
maniek423 napisał/a:

Kiedyś kolega mi tłumaczył coś o ustawkach i z tego co mówił wynika:
1. Prawie wszystkie kluby na ustawki idą z pałkami, kastety i ofc. pięści.
2. W Krakowie, klub Cracovia ma inne zasady, a mianowicie jak to mój kumpel ujął jebane nożowniki i nikt z nimi na ustawki nie chodzi.



Kiedyś czyli kiedy?
Bo od dobrych kilkunastu lat wszystkie znaczące (i nie znaczące też) respektują tak zwany pakt poznański czyli tłumacząc na wasz język walczą tylko i wyłączne na pieści, wyjątkiem są tylko dwa kluby z Krakowa których kibice (a w zasadzie, osoby utożsamiające się z danym klubem bo często nie widziały one nawet stadionu) paktu nie respektują.
Tu jednak dawno sytuacja wyszła poza sprawy kibicowskie i jest to zwykła wojna gangów.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-17, 21:57
@krawatKRK
Cytat:


"Wśród kierowców i pasażerów na widok policyjnych radiowozów zapanowała konsternacja i zmowa milczenia. 39 mężczyzn twierdziło, że spotkali się w celu wspólnego grzybobrania, choć w samochodach funkcjonariusze znaleźli rękawice do walki wręcz, ochraniacze na szczęki i koszulki klubowe ŁKS-u" - relacjonował Kolasa.


To jest już głupota i przegięcie ze strony policji. Wielkie mi kurwa narzędzia zbrodni: rękawice piąstkówki, szczęki bokserskie i koszulki klubowe (a ciekawe, gdzie koszulki przeciwnika). Nikt nikogo nie napadł, nikt nic nie zgłosił. W tym całym Krakowie siedzą jak mysz pod miotłą, bo boją się maczetą zarobić, obrońcy prawa i porządku, a tu się trzeba popisać. To jak się spotkam z kolegami za miastem pokulać się w piasku, to co, zbrodnia i bandytyzm, bo znaleziono ochraniacz na szczękę?

IMO to zasrane państwo powinno skończyć raz na zawsze z uszczęśliwianiem na siłę, zgodnie z rzymską maksymą "chcącemu nie dzieje się krzywda". Jak ktoś chce, to niech walczy tak jak lubi, z sobie podobnymi. Albo niech wali heroinę. Nie chcę dokładać się do setek milionów, które rokrocznie pompuje się w nieudolne ściganie tych "przestępstw".

Szczota napisał/a:



Po pierwsze określ z jakiego śląska, a poza tym nie dawno czytałem o kozaku z cracovi, który pobił 14 dziewczynę, za to że była za wisłą.


No ci trzej mieszkali gdzieś w GOP i kibicowali zdaje się Ruchowi. Ja tu nie piszę o konkretnym klubie, czy regionie, tylko o takich co w imię swojego "kibicowania" napadają na postronne osoby, a zwłaszcza na takie, które nie mają szans się bronić.
Tą akurat sprawę przytoczyłem, bo była najbardziej "wyrazista", w trzech na niepełnosprawnego nastolatka, jeszcze z kosą.

Magnus napisał/a:



Akurat w tym przypadku chłopak sam sobie wyrył na czole znaczek Ruchu, było o tym równie głośno co o rzekomym okaleczeniu.


Jasne, to Dzierżyński tak samo popełnił samobójstwo trzema strzałami w potylicę .
Zgłoś
Avatar
Lexus23K 2013-06-17, 22:10
DiesIrae napisał/a:

Cała Polska śpiewa z Nami, jebać wisłę maczetami!!!

Jebnij się w ten pusty łeb
Zgłoś
Avatar
FRIKO84 2013-06-17, 22:43
sniper9 napisał/a:

100 razy gorsze są niedojeby ze Śląska, co porżnęli niepełnosprawnego chłopca we trzech. Takich to powinno się z miejsca przerobić na mączkę kostką. A do tych nic nie mam, niech się zarzynają na zdrowie. Wręcz podziwiam szaleńczą w dzisiejszych czasach odwagę, która pozwala im walczyć na broń białą i to w imię jakichś klubików w prawie najgorszej krajowej lidze piłkarskiej w Europie. Nie muszę chyba dodawać, że na wypadek najazdu ciapatych, Ruskich, czy innej szarańczy, tacy ludzie będą prawdziwym skarbem.



jakis rok temu moze dwa, u mnie w miescie byla taka sytuacja a moze nawet ta, ze mlodego chlopaka dorwalo trzech kibicow Ruchu i pocieli mu twarz, na czole napisali mu zyletka RUCH czy cos takiego, bylo bardzo glosno o tym, mamy w miescie wszedzie monitoring itp. jakos ciezko bylo cos znaleźć policji z tego co opowiadal chlopak, sprawa wyjasnila sie kilka dni pozniej, mlody chlopak przyznal sie do tego ze sam sobie pocial twarz zyletka by zwrocic na siebie uwage bo wszyscy sie z niego nasmiewali..

piekaryslaskie.naszemiasto.pl/tag/pociety-chlopak-piekary.html

edytuje: tak to ta sprawa
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-17, 23:05
Czytałem te artykuły i widziałem już wcześniej, że niezły z tego dzieciaka tatuażysta, a do tego prawdziwy twardziel. Bo przecież, gdyby wycofał oskarżenie, bo policja jak zwykle popisała się skutecznością, a tamci zaczęli mu grozić, to na bank by wszystkim o tym powiedział, nie?
Zgłoś
Avatar
Shephards 2013-06-17, 23:50
@sniper9
Skończ pierdolić głupoty bo głowa boli, do miasta w którym to się wydarzyło mam 15minut drogi i jestem tam prawie codziennie. Znam ludzi tych "Chorzowskich" i "Zabrzańskich" i każda osoba z którą rozmawiałem potwierdzała że koleś którego zaatakowano był po prostu jebnięty i tyle. Z resztą pokaż mi kto z Ruchu wbije na tamten dworzec nie wzbudzając podejrzeń i nie obrywając po ryju i dodatkowo tnąc kogoś żyletką po czole....
Zgłoś
Avatar
predator222 2013-06-18, 0:11
sniper9 napisał/a:

100 razy gorsze są niedojeby ze Śląska, co porżnęli niepełnosprawnego chłopca we trzech. Takich to powinno się z miejsca przerobić na mączkę kostką.



Do Warszawki widze przedostają się tylko szczątkowe informacje. Chłopak był psychiczny i jak sie okazało pociął się... sam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie