18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Kibice z Krakowa
evilmatt • 2013-06-17, 18:04
Jak podaje wp.pl...

14 czerwca późnym wieczorem kilkunastu zwolenników jednego z krakowskich klubów piłkarskich z os. Złocień dokonało tzw. wjazdu na os. Prokocim, gdzie mieszkają kibice innej drużyny. Z maczetami i nożami zaatakowali spacerującą ul. Teligi parę. Napadnięci zaczęli uciekać, jednak napastnicy zranili mężczyznę - maczetą przecięli mu skórę na plecach.

W trakcie pogoni jeden z napastników przewrócił się i otrzymał cios maczetą w biodro od swoich kolegów, którzy myśleli, że biją uciekającego.

Reszta tutaj: wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sledztwo-w-sprawie-napasci-z-maczetami...
Zgłoś
Avatar
hyzioo 2013-06-18, 10:42 1
sniper9 napisał/a:

100 razy gorsze są niedojeby ze Śląska, co porżnęli niepełnosprawnego chłopca we trzech. Takich to powinno się z miejsca przerobić na mączkę kostką. A do tych nic nie mam, niech się zarzynają na zdrowie. Wręcz podziwiam szaleńczą w dzisiejszych czasach odwagę, która pozwala im walczyć na broń białą i to w imię jakichś klubików w prawie najgorszej krajowej lidze piłkarskiej w Europie. Nie muszę chyba dodawać, że na wypadek najazdu ciapatych, Ruskich, czy innej szarańczy, tacy ludzie będą prawdziwym skarbem.



Co nie zmienia faktu że w Krakowie coraz bardziej strach jest iść przez jakieś osiedle, a niech kurwa Cie pomylą z jakimś typem i zbierzesz maczetą, nadal będziesz taki wspaniałomyślny ? Na śląsku nie biega Ci nigdzie gromada chłopaczków ze sprzętem mając na celu tylko jedno - zabić. Bo co z tego że będą na wagę złota przeciw ciapatym, skoro wcześniej "wytną" Cię z tego świata ?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-18, 12:36
sniper9 napisał/a:

100 razy gorsze są niedojeby ze Śląska, co porżnęli niepełnosprawnego chłopca we trzech. Takich to powinno się z miejsca przerobić na mączkę kostką. A do tych nic nie mam, niech się zarzynają na zdrowie. Wręcz podziwiam szaleńczą w dzisiejszych czasach odwagę, która pozwala im walczyć na broń białą i to w imię jakichś klubików w prawie najgorszej krajowej lidze piłkarskiej w Europie. Nie muszę chyba dodawać, że na wypadek najazdu ciapatych, Ruskich, czy innej szarańczy, tacy ludzie będą prawdziwym skarbem.



Jeśli chodzi Ci o sytuację z Piekar Śląskich to muszę Cię rozczarować, ale ten biedny, niepełnosprawny chłopak sam się pociął.
Zgłoś
Avatar
Patryk1612 2013-06-18, 16:12
@sniper9
Jeśli byłbyś lepiej poinformowany to wiedziałbyś że oni nie walczą tam w imię "klubików", tylko walczą o tereny na których rozprowadzają narkotyki. Kibicowanie w Krakowie już się dawno skończyło, to tylko przykrywka.
Zgłoś
Avatar
Sfidt 2013-06-18, 16:32
@Up Tak jak napisał Patryk, wszyscy kumaci wiedza ze w KRK chodzi o narkotyki i stad te nozowanie i maczety, owszem moze znajdzie sie kilku niedojebkow ale to margines a reszta to "gangsterzy"

maniek423 napisał/a:

Kiedyś kolega mi tłumaczył coś o ustawkach i z tego co mówił wynika:
1. Prawie wszystkie kluby na ustawki idą z pałkami, kastety i ofc. pięści.
2. W Krakowie, klub Cracovia ma inne zasady, a mianowicie jak to mój kumpel ujął jebane nożowniki i nikt z nimi na ustawki nie chodzi.



To twój kolega jest chyba mocno przygłupi jeśli twierdzi że wiekszosc ekip uzywa sprzetu. A tak przy okazji jesli tna sie miedzy soba i nie uznaja paktu poznanskiego to ich sprawa i to jest honorowe(nie naruszaja wlasnych zasad) wiec o chuj wam chodzi?
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-18, 18:01 1
Swoją drogą ładną kasę można by zgolić na wpuszczaniu takich ekip na areny i pozwalaniu żeby się klepali ku uciesze gawiedzi.
Zgłoś
Avatar
sitwo 2013-06-18, 18:20
Kiedyś mieszkałem na tym osiedlu, ciesze się że się stamtąd wyrwałem, sama patologia.
Zgłoś
Avatar
uchools 2013-06-18, 18:31
sniper9 napisał/a:

100 razy gorsze są niedojeby ze Śląska, co porżnęli niepełnosprawnego chłopca we trzech. Takich to powinno się z miejsca przerobić na mączkę kostką. A do tych nic nie mam, niech się zarzynają na zdrowie. Wręcz podziwiam szaleńczą w dzisiejszych czasach odwagę, która pozwala im walczyć na broń białą i to w imię jakichś klubików w prawie najgorszej krajowej lidze piłkarskiej w Europie. Nie muszę chyba dodawać, że na wypadek najazdu ciapatych, Ruskich, czy innej szarańczy, tacy ludzie będą prawdziwym skarbem.



Chuja wiesz w dupie byłeś , chłopak przyznał się do tego że SAM sie okaleczył , to nie pierdol nie wprowadzaj ludzi w błąd ...
tvs.pl/35287,15latek_z_piekar_slaskich_sam_pocial_sobie_twarz.html

pozdRo
Zgłoś
Avatar
FRIKO84 2013-06-18, 19:18
uchools napisał/a:



Chuja wiesz w dupie byłeś , chłopak przyznał się do tego że SAM sie okaleczył , to nie pierdol nie wprowadzaj ludzi w błąd ...
tvs.pl/35287,15latek_z_piekar_slaskich_sam_pocial_sobie_twarz.html

pozdRo



hehe specialnie sie zarejestrowales ??
mieszkam tu na Jana Pawła i kurde w Piekarach ta sprawa nie byla az taka glosna jak w pozostalej czessci Polski widze, szkoda ze media zrobily tylko wielki szum o ataku na mlodego a o tym ze sam sie pociał to juz poza Piekary chyba nie wyszlo.

Media tez przesadzaja z tego typu sytuacjami, wszystko po to by byc nr1.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-18, 20:45
uchools napisał/a:



Chuja wiesz w dupie byłeś , chłopak przyznał się do tego że SAM sie okaleczył , to nie pierdol nie wprowadzaj ludzi w błąd ...


Czytasz Ty trochę tematy, które chcesz komentować? Tę samą informacje podano już tutaj kilka razy.
Zgłoś