18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Q-BartNH 2012-12-23, 20:53
a do mnie srał się ochroniarz o palenie szluga na trybunie, kurwa życie
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2012-12-23, 21:04
Piwo! Piwo za nazwę nutki !
Zgłoś
Avatar
Hassos 2012-12-23, 21:23 13
Jeśli do poziomu kibiców dostosowali by się piłkarze naszej ekstraklasy to bylibyśmy potęgą europejską.
Zgłoś
Avatar
Stoho 2012-12-23, 22:06
Za naszych "KIBOLI" zawsze piwo!!
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-12-23, 22:06 9
Z tego co wiem, to od zawsze poziomem są wyrównani - na zewnątrz wszystko ładne i piękne, ale w środku gówno. Nadal około 30 - 40% kibiców chodzących na mecze to bezmózgie kibole, niestety jest to o te 30 - 40% za dużo. Dodatkowo te bydło nie wie co to kultura. Chcecie zobaczyć piękną oprawę kibiców? Oglądnijcie sobie mecze siatkówki. To jest nasza prawdziwa duma - pełna kultura, doping do samego końca i zawsze są najgłośniej.

A teraz kibolki możecie zacząć mnie hejtować, jak to na meczach pełna kulturka jest i to policja prowokuje. Mam was w dupie
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2012-12-23, 22:28 27
Kris LaMuerte - co ty pierdolisz? Porównujesz doping na siatce i na piłce? To jak porównywanie wody z ogniem. Dorośniesz- zrozumiesz. A co do kultury - stadion to nie teatr, nas, kiboli jebie to co o nas myślisz i piszesz, aha - i podaj tylko skąd masz to info o 30-40% "bezmózgich kiboli" bo jestem ciekawy, stuprocentowy bezmózgi hejterze.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-12-23, 23:00 14
Stąd mam info, że byłem na kilku meczach piłki nożnej. Zachowujecie się jak bydło wypuszczone z klatki - tyle mogę o was powiedzieć. Standardowo - wyzwiska pod adresem przeciwnej drużyny, łamanie wszelkich przepisów bezpieczeństwa, zaśmiecanie i dewastowanie stadionu. Rzadziej - burdy na stadionie i poza nim, używanie niebezpiecznych rzeczy (np. petard), regularne wojny z policją. I powiedz mi, kibolu, gdzie w tym kurwa jest kibicowanie? Gdzie kurwa jest kibicowanie w waszych bezmózgich ustawkach (chociaż tu róbta co chceta, dopóki nie wciąganie w to postronnych). Dorosnąć to powinieneś ty. Może jak będziesz miał 50 lat, to zrozumiesz kim byleś i co robiłeś za młodu.

Kibicowanie polega na dodawaniu otuchy i wspieraniu drużyny zarówno na meczu, jak i poza nim. To co wy robicie nieraz drużynom przysparza tylko kłopotów, kar i kar finansowych. To jest wasze kibicowanie.
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2012-12-23, 23:31 5
W takim razie moje życie stadionowe jest bardzo smutne, a szkoda... To dawaj jeszcze źródło tych 30-40 % i będziemy w domu
Zgłoś
Avatar
crazypitbull 2012-12-24, 0:03 15
@Kris LaMuerte Ty rzeczywiście gówno wiesz o kibicowaniu skoro oprawy, doping, burdy i ustawki wciepujesz do jednego worka. Do tego porównujesz kibiców siatkówki do kibiców piłki nożnej. Mówisz o używaniu niebezpiecznych rzeczy typu petardy, może i są niebezpieczne,ale w odpowiednich rękach są w 100% bezpieczne. Czytając twoje komentarze wydaje mi się, że jesteś parchem naszego "ukochanego" premiera, który ubzdurał sobie, aby wytępić prawdziwych kibiców ze stadionów.
Zgłoś
Avatar
Amnesia90 2012-12-24, 0:18 2
Kris Ty Policjancie !!!
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2012-12-24, 0:20 10
@Kris LaMuerte -
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-12-24, 0:29 2
crazypitbull napisał/a:

@Kris LaMuerte Ty rzeczywiście gówno wiesz o kibicowaniu skoro oprawy, doping, burdy i ustawki wciepujesz do jednego worka. Do tego porównujesz kibiców siatkówki do kibiców piłki nożnej. Mówisz o używaniu niebezpiecznych rzeczy typu petardy, może i są niebezpieczne,ale w odpowiednich rękach są w 100% bezpieczne. Czytając twoje komentarze wydaje mi się, że jesteś parchem naszego "ukochanego" premiera, który ubzdurał sobie, aby wytępić prawdziwych kibiców ze stadionów.


Tak petardy są w 100% bezpieczne.zwłaszcza taka rzucona w tłumie ludzi.Liczę, że w sylwestra urwie ci ręce i język...co najmniej
Nie wrzucił wszystkich do jednego wora tylko wyróżnił tych zjebów jako mniejszośc w gronie kibiców.Test czytania ze zrozumieniem chyba zjebałeś
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-12-24, 0:32 3
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że dużo osób krytykuje używanie rac (szczególnie pizdy, które nigdy nie były na meczu). Ale to już efekt TVN. Ekstraklasa, prezes PZPN (Boniek), piłkarze, działacze, kibice są za legalizacją rac na stadionie ale ni chuja. Czemu? Bo nie pozwalają na to ustawy wprowadzone przez jebanych głąbów wybieranych przez jeszcze większych głąbów. Race w odpowiednich rękach NIE SĄ ZAGROŻENIEM! Zrozumcie to kurwa! Jesteście za legalizacją marihuany, a pierdolicie smuty, że race są złe i w ogóle bydło chodzi na mecze. Nawet prezes PZPN widzi to jak chujowo są traktowani kibice na wyjazdach co prowadzi do późniejszych zamieszek. W ogóle wyjazd na jakiś mecz w dzisiejszych czasach to święto, bo co drugi stadion częściowo (szczególnie sektory gości) lub w całości zamykają... Zbudowali stadiony, które nie są przeznaczone dla kibiców - takie rzeczy tylko w Polsce. Mam nadzieję, że w tym kraju będzie kiedyś normalnie. Niszcząc środowisko kibicowskie, niszczy się polską piłkę. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

P.S. Niedługo nawet sylwestra w tym kraju odwołają, bo przecież petardy są niebezpieczne.
Zgłoś
Avatar
crazypitbull 2012-12-24, 0:42
speedster, Może po prostu inaczej zinterpretowałem komentarz od ciebie. Raczej ty oblałeś test z czytania ze zrozumieniem, napisałem "jeśli są w odpowiednich rękach są w 100% bezpieczne", więc nie myślę, że nie odpowiednia osoba rzuci w tłum innych kibiców. Trzeba się wysilić i mieć siłę w łapie aby dorzucić. Istnieje takie coś jak sektor buforowy, który oddziela obie grupy kibiców , ale ty pewnie nie byłeś na żadnym meczu, gówno wiesz i informacje na ten temat czerpiesz z youtube'a. Źle trafiłeś w sylwestra nie zamierzam kupować żadnych środków pirotechnicznych czy petard. Bez odbioru
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie