18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
KiecolPB 2013-09-11, 1:28
Aragon1988 napisał/a:

Napisać, że to zajebiste to zdecydowanie za mało. Genialna stylizacja na te tęczowe ajpodowe pizdy lajkujące wszystko i tweetujące o tym, że miały sraczkę. Hybrydowe czołgi i rakiety sterowane ajpadem. I ta przyjemna, pokojowa muzyczka. Majstersztyk. Jedyną smutną rzeczą jest fakt, że takie ameby istnieją, przy nich nasze lemingi to rasowi analitycy sceny politycznej. Zasłużone piwo.

Za chuja nie rozumiem, ale dam piwo i będę udawał mądrego
Zgłoś
Avatar
marcinusek 2013-09-11, 5:34 2
Ogarnijcie się ludzie ... bo w tej sytuacji każdy ma racje (częściową).
Mówienie na wojskowego w afganie ,,najemnik'' jest jak najbardziej poprawne no po przecież po chuj oni tam wyjechali ?? no wiadomo że dla kasy.. (sam chciałem iść do woja i jechać gdzieś na granice dla zarobku) no bo chyba nie po to by ,,bronić polaków,, . Wg. mnie wojsko jest do OBRONY kraju a nie do wpierdalania się w czyjeś interesy które nas nie dotyczą bo nikt mi nie wmówi że zabijanie ciapatych przez innych ciapatych ma jakiś znaczacy wplyw na nasze bezpieczenstwo. Szacunek nalezy sie wojakom ktorzy bronili kraju a nie bawili sie w zabójców do wynajecia ( tylko że legalnie)
Możecie mnie zjechać że jakiś rurkowiec czy coś w tym stylu ,ale kłade na to wielgachnego kutasa
No i szacun dla ludzi z własnym zdaniem czy to pozytywnym czy negatywnym w moim odczuciu .

ps: na błędy też mam wyjebane wiec skrajni polonisci tez moga sie gonic
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-09-11, 10:24
world war III ameby vs lemingi
Zgłoś
Avatar
bones1909 2013-09-11, 10:58
Nasi żołnierze sami pchają się na te misje z różnych celów, czy to finansowych czy kadrowych (wyższy stopień w górę). Także nie mówcie mi jacy to strażnicy pokoju. Gówno prawda. Wpierdalamy się tak , jak wpierdalali się do nas na siłę, więc morda w kubeł obrońcy godności. Tak samo nie jest mi jakoś żal tych , którzy tam giną sami jechali , dostają grubą kasę za to. 90% z nich wychodzi z założenia, że śmierć w wojsku to coś niebywałego, to za co kurwa mają taką grubą kasę ? Za co mają emerytury w wieku, gdzie każdy normalny pracownik jest na półmetku swojej harówy... Pierdole takie wojsko. Wojsko ma bronić nas, bo USA to my nie jesteśmy, ciapaci w 1 vs 1 by rozjebali tą naszą pseudo armię w mniej niż miesiąc.
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-09-11, 11:16 1
I właśnie dlatego nasze wojsko powinno być lepiej finansowane. Ale obrońcy pokoju lecą z hasłem, że to zbrojenie na ,,najazdy". Wojsko ZAWSZE powinno mieć dobry budżet, żeby w razie drugiego Adiego można było cokolwiek zdziałać. Czasy husarii bezpowrotnie przepadły, ale niektórzy nadal wierzą, że ,,uda się" w razie czego.
Zgłoś
Avatar
Feni 2013-09-11, 13:00
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-11, 13:36
Tylko jechać po żołnierzach potraficie, ale kiedy garstka ochraniała wioski przed mordercami w Czadzie, kiedy powstrzymywali Serbów przed mordowaniem ludności cywilnej czy ochraniali Wzgórza Golan ,żeby nie dochodziło do eskalacji to już nikt nie wspomni. Jada do afganu bo jeden za wszystkich wszyscy za jednego i głupio im przed kolegami ,którzy już polecieli.
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2013-09-11, 14:44 1
Żołnierze, którzy jadą na zagraniczne misje czy to dla kasy czy dla innego celu, cały czas się szkolą i doskonalą umiejętności. Robią to właśnie po to, żeby móc w razie czego bronić takich pizd jak niektórzy wypowiadający się. Wojsko, które nie walczy nie jest wojskiem w pełni i nie będzie w stanie spełniać swojej podstawowej funkcji kiedy taka się nadarzy.
Bardzo dobrze, że szkolą się i zdobywają doświadczenie poza naszymi granicami, na ciapkach czy innych popierdoleńcach.
Na was pizdy, może też kiedyś przyjść pora i będziecie wołać tych "najemników" i "najeźdźców". Tępe kurwiszcza, udało wam się, że znieśli służbę zasadniczą bo teraz byście płakali za mamusiami, że łóżeczko trzeba ścielić, żreć sobie zrobić, wstać przed 5 rano... ych... kurwa.
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-09-11, 16:00 1
Obowiązkowa tymczasówka w wojsku powinna być ZAWSZE, żeby takie pizdy jak my, którym się upiekło ( chodzi mi o roczniki już nieobjęte obowiązkiem) wiedziały jak mają działać w razie konfliktów zbrojnych.

Zresztą widać jak niektórych ponosi taka super lewacka elokwencja ,,to najemnicy, zabijają tylko dla kasy". Jak strzelec_ mówi, wojsko musi walczyć, żeby być sprawne i przeszkolone. Żadne ćwiczenia Ci nie zafundują prawdziwej wojny, to zawsze będzie taryfa ulgowa.

Wojsko powinno być jednym z priorytetów władzy, nie powinno się na tym oszczędzać. A jest jak jest.

Wojen nie popieram, każda jest zła. Ale jak ktoś pierniczy, że nasi jadą bronić tylko i wyłącznie żydowskiej kasy to mam ochotę takiego posłać na harda.
Zgłoś