18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Aragon1988 2013-09-10, 18:15 54
Napisać, że to zajebiste to zdecydowanie za mało. Genialna stylizacja na te tęczowe ajpodowe pizdy lajkujące wszystko i tweetujące o tym, że miały sraczkę. Hybrydowe czołgi i rakiety sterowane ajpadem. I ta przyjemna, pokojowa muzyczka. Majstersztyk. Jedyną smutną rzeczą jest fakt, że takie ameby istnieją, przy nich nasze lemingi to rasowi analitycy sceny politycznej. Zasłużone piwo.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-10, 23:06 1
Skończy się to jak w Libii. Tylko debile wierzą w jakąś wojnę światową.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-09-10, 23:09 1
Pomyśleć, że znajdą się tacy, którzy pomyślą, że to prawdziwa akcja. Już widzę oczami wyobraźni stronę tej akcji na facebook'u.

Obama World War III. We need you.

A potem:

World War III was started.
- i tysiące "lubię to" pod tym wpisem.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-09-10, 23:12
ma mój topór!
Zgłoś
Avatar
maszwirusa 2013-09-10, 23:15 39
tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-09-10, 23:20
Ogólnie to juesej miało moje poparcie na prowadzenie wojen.... ale nie ogarniam dlaczego tutaj opowiadają się po stronie typowych ciapatych al-kaidowców... pewnie mają nadzieję, że po przejęciu władzy przez typowych kozojebców będą mogli wkroczyć tam z kolejną misją
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2013-09-10, 23:26 3
To po chuj się USA wpierdala do ciapatych?
Nie dziwie się, skoro wpierdalają się im na ich podwórko, to ciapaci mogą się bronić.
A polscy najemnicy jeżdżą tam za 12.000 zł i zabijają za szmal, potem będą mieli wyrzuty sumienia do końca życia...albo nie, zapomniałem, że wojsko robi z człowieka trepa, który nie może myśleć.
Ale po chuj moja rozkmina, zaraz ktoś to skwituje prostym: jesteś ciapaty, że ich bronisz?
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-09-10, 23:31 10
@up

nie jesteś ciapatym... jesteś skurwiałym rurkowcem, 2 metrowy fallus Ci w dupsko za słowo "najemnik" jako odniesienie do żołnierza WP
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-09-10, 23:42 3
szer.Lucjan napisał/a:

@up

nie jesteś ciapatym... jesteś skurwiałym rurkowcem, 2 metrowy fallus Ci w dupsko za słowo "najemnik" jako odniesienie do żołnierza WP


A jak inaczej ich nazwać?
Zgłoś
Avatar
białyczarnych 2013-09-10, 23:52
@up nikt nie nazywał by ich najemnikami gdyby nasz piękny rząd nie wplątywał nas w wojenki, a wgl lepiej żeby pojechałjakiś ktoś na wojne dla kasy niż żeby ktoś z przymusu miał jechać i tam umierać kto ma żonę i dzieci
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-09-10, 23:57 2
Wojna to świetna rzecz w tych czasach, w chuj opłacalna, tylko, że nasz kraj nie potrafi ściągać z tego profitów tak jak USA. Jedynie pakujemy w to pieniądze.

@Up Up

ja bym ich nazwał żołnierzami... ale to trzeba mieć w pełni wykształcone jądra aby rozumieć zawód żołnierza... niestety niektórzy uciskają je sobie rurkami. Rozkaz jest rozkaz, a takim jak wy polecam profilaktyczny wpierdol za słowo "najemnik"
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-09-11, 0:33 3
W Polsce sa zolnierzami i bohaterami, w Afganie najemnikami i obroncami zydowskich interesow. Na chuj drazyc temat.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-09-11, 0:33 1
Barak to worek gowna, ale taka akcja jak ta to jak unas te pacyfistyczne lewackie gowno, byle nie bylo interwencjonizmu.Szkoda ze niemozna bezkranie zjebac na caly bliski wschod, calego arsenalu jadrowego, i zrobic najwiekszej na swiecie czystki etniczno religijnej, pozbywajac sie imprelianym zapedą arabow i persow
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-09-11, 0:51 2
szer.Lucjan napisał/a:

Wojna to świetna rzecz w tych czasach, w chuj opłacalna, tylko, że nasz kraj nie potrafi ściągać z tego profitów tak jak USA. Jedynie pakujemy w to pieniądze.

@Up Up

ja bym ich nazwał żołnierzami... ale to trzeba mieć w pełni wykształcone jądra aby rozumieć zawód żołnierza... niestety niektórzy uciskają je sobie rurkami. Rozkaz jest rozkaz, a takim jak wy polecam profilaktyczny wpierdol za słowo "najemnik"


Dla mnie ludzie ślepo wypełniający rozkazy to bezmózgie roboty. Faktycznie, wojna to zajebista rzecz. Tyle ludzi ginie, ale hajs musi się zgadzać, no nie? Mam taką sugestię - skoro tak bardzo lubisz ten zawód, to może spierdalaj na jakąś wojnę i zgiń ku chwale ojczyzny. Będzie jednego debila mniej i twoja rodzina będzie taka dumna, pewnie nawet dostanie w prezencie flagę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie