18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
mlecz1323 2017-08-30, 19:52 6
fajna muzyczka
Zgłoś
Avatar
kothletino 2017-08-30, 20:48 3
Kurwa to jest ohydne jak te rozjebane psiochy niczym pokrowiec na skuter... Jak można się doprowadzić do takiego stanu kurwa FUUU.
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2017-08-30, 21:01 3
Kamień chroni zęby przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Tak, jestem dentystą.
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2017-08-30, 21:22 30
@albazsanagycjib

Kamień może prowadzić do próchnicy, potem do zapalenia miazgi zębowej a potem do leczenia kanałowego które jest cholernie drogie.

Tak, jestem bezrobotny.
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2017-08-30, 21:32 4
albazsanagycjib napisał/a:

Kamień chroni



Fachowiec miljon
Zgłoś
Avatar
Wolowytylek 2017-08-31, 0:15 1
nurgiel napisał/a:

@albazsanagycjib

Kamień może prowadzić do próchnicy, potem do zapalenia miazgi zębowej a potem do leczenia kanałowego które jest cholernie drogie.

Tak, jestem bezrobotny.



100% prawdy
Dodam od siebie, że dziąsło pod kamieniem jest w ciągłym stanie zapalnym co widać nawet po usunięciu złogu (zaczerwienienie śluzówki) Długotrwały stan zapalny dziąsła oraz kamień powoduje pojawienie się bakterii wywołujących zapalenie przyzębia co może spowodować nawet rozchwianie a następnie wypadanie zębów.

Ktoś się zaraz zaśmieje, że zaraz można i od tego umrzeć - a można Próchnica w słabym organiźmie może doprowadzić nawet do sepsy i uszkodzenia wsierdzia. U osób z wszczepionymi sztucznymi zastawkami itp. próchnica zębów może być zabójcza.

Pomijając już w/w czarne scenariusze taki syf powoduje niemiłosierny smród z japy.
A żeby temu wszystkiemu zapobiec wystarczy 2x dziennie myć zęby odpowiednią techniką. Dla zainteresowanych: poczytajcie o metodzie "roll" oraz technice Stillmana. Jak do tego dodamy nitkowanie 1x dziennie to już nie ma chuja, że rozwinie się Wam próchnica.
Zgłoś
Avatar
cervgda 2017-08-31, 13:57
Jaki kurwa kamień? Przecież to opatrunek jest, fleczer. A filmik to nic innego jak usuwanie opatrunku przed ciągiem dalszym leczenia.
Zgłoś