18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Avatar
S................e 2017-03-01, 1:26 48
Tak do końca nie kumam o co chodzi, no niby się wciskał ale nie było tu jakiegoś "bycia chujem" ciasno bo ciasno ale w sumie bez szału. Tak trochę bez sensu jak dla mnie to zatrzymanie.
Zgłoś
Avatar
Bananek 2017-03-01, 7:59 7
Gość na motorze (0:00) rozpierdala system...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-01, 8:29 79
Jedyne chamstwo jakie widzę to tylko u policjantów, którzy nie chcieli go wpuścić.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-01, 8:44 13
Cytat:

Gość na motorze (0:00) rozpierdala system...


A co on niby twoim zdaniem robi? Pewnie myślałeś, że ręce trzymał w powietrzu... Musisz iść do okulisty.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-03-01, 9:04 12
Gdyby w Warszawie karali za takie wjeżdżanie to chyba mandaty sypały by się w tysiącach (np.dolinka służewiecka)
Zgłoś
Avatar
malin90m 2017-03-01, 12:21 1
W Polsce jest przepis nakazujący ustąpić pojazdowi poprzedzającemu, który zmienia pas z prawego na lewy. Na szczęście policja tego u nas tak nie wymaga
Zgłoś
Avatar
jeloo 2017-03-01, 12:30 32
@malin90m
Jest przepis, który mówi, że gdy dwa pojazdy zmieniają pas na ten sam, to pierwszeństwo ma ten, który wjeżdża na pas z prawej.

Jest też przepis, który nakazuje przy zmianie pasa ustąpić pierwszeństwa wszystkim poruszającym się pasem na który chcemy wjechać.

Ale pierwsze słyszę, że człowiek wjeżdżający na lewy pas ma pierwszeństwo... Zacytujesz mi może ten fragment?
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2017-03-01, 12:30 1
miałem forda auta przestronne w środku bardzo wygodne tanie części, niestety, poza chujową elektroniką to rdzewieją.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2017-03-01, 12:49 5
Karma wraca- - znaczy co? Zastrzelił policjantów?
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-03-01, 13:16 4
malin90m napisał/a:

W Polsce jest przepis nakazujący ustąpić pojazdowi poprzedzającemu, który zmienia pas z prawego na lewy. Na szczęście policja tego u nas tak nie wymaga


Coś ci się pojebało, poczytaj jeszcze raz przepisy

Co do sytuacji jest to klasyczne wymuszenie pierwszeństwa przy zmianie pasa, mógł go za to zgarnąć, u nas jest za to 250zł i 5 punktów ( więc uwierzcie, po wysokości tego mandatu powinno do was dotrzeć, że to nie jest jakiś małe wykroczenie, do tego wyłudzacze odszkodowań tylko na to czekają )
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2017-03-01, 20:52 12
Abraxus napisał/a:

Jedyne chamstwo jakie widzę to tylko u policjantów, którzy nie chcieli go wpuścić.



Co ty pierdolisz? Jakaś kurwa ci się ciśnie na pas bo chujowi trzeba go zmienić i cie to nie wkurwia? Ja tam wrzucam kierunek i czekam aż się ktoś zlituje i na odwrót tak samo się lituję. Nigdy jak się ktoś pcha nie wpuszczam bo mógł poprosić kierunkiem na swoim pasie

Policjanci na filmie tępią głupiego chuja, takie ich jedno z wielu zadań
Zgłoś
Avatar
erni1400 2017-03-01, 22:48
Jeszcze bym zrozumiał przejazd z lewego na prawy pas przed zjazdem z autostrady (ryzyko ominięcia zjazdu) ale pchając się z prawego na lewy kierowca pokazuje wyłącznie jakim jest bucem.
Zgłoś
Avatar
Bananek 2017-03-02, 18:34
Velture napisał/a:


A co on niby twoim zdaniem robi? Pewnie myślałeś, że ręce trzymał w powietrzu... Musisz iść do okulisty.



A Twoim zdaniem co robi?
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2017-03-11, 0:19
Bananek napisał/a:



A Twoim zdaniem co robi?



jechał chopperem z kierownicą tak wysoko umieszczoną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie