18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
gabriel0 2022-12-07, 15:38
@Up, A kogo obchodzi gospodarka tego kraju, bo coś tu chyba do mnie nie dociera?
Zgłoś
Avatar
wielik88 2022-12-07, 15:39 2
Heman napisał/a:

@up, ale o rudym by ci pasowało i czułbyś się wypoczęty.
Jeszcze resztki wolności słowa w tym kraju pozostały, a komentarz piszę jaki chcę, bez dyktanda z Nowogrodzkiej.



Wiem że pisałeś sarkazmem. Ale chciałbym Cię uświadomić że masz rację PIS to faktycznie jedyna słuszna partią z obecnie dostępnych. Druga która 'cos' znaczy (przez stare układy dzięki którym okradali Państwo bardziej niż PIS) i ma szansę wygrać to PO z tuskiem na czele. I jak tusku wygra to już po nas Polskie firmy będą sprzedane za granice a po ulicach będzie się szlajac tyle gejów i transów że naszym rodakom emerytom wychowanym zgodnie z wartościami naszych przodków odechce się żyć. Normalni młodzi będą ich napierdalac za co będą wyroki i ten kraj upadnie
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2022-12-07, 15:51 1
Z murzynami w sąsiedztwie uważałbym i nie rozstawał się z gazem/paralizatorem
Zgłoś
Avatar
htp 2022-12-07, 16:02 2
wielik88 napisał/a:

Wiem że pisałeś sarkazmem. Ale chciałbym Cię uświadomić że masz rację PIS to faktycznie jedyna słuszna partią z obecnie dostępnych. Druga która 'cos' znaczy (przez stare układy dzięki którym okradali Państwo bardziej niż PIS) i ma szansę wygrać to PO z tuskiem na czele. I jak tusku wygra to już po nas Polskie firmy będą sprzedane za granice a po ulicach będzie się szlajac tyle gejów i transów że naszym rodakom emerytom wychowanym zgodnie z wartościami naszych przodków odechce się żyć. Normalni młodzi będą ich napierdalac za co będą wyroki i ten kraj upadnie



Za dużo pasków oglądasz.
Zgłoś
Avatar
gownozdupy 2022-12-07, 16:34
Heman napisał/a:

W kaczogrodzie jakby emeryt, póki jest na siłach, nie dorobił sobie, to by zdechł z głodu, nie wspominając o lekach, które tylko przed wyborami mają być darmowe,
Za to kurwom na socjalu zawsze na procenty wystarczy, ale to są prawdziwi Polacy, bo głosują na jedyną słuszną partię.



chuj z tym hurrr durrr aborcji zabraniajooooo

Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2022-12-07, 20:48
Czo ten Mokebe
Zgłoś
Avatar
riki88 2022-12-08, 0:00
Hmmmm gdybym spełniał swoje fantazje z walka z...... To pizze nafaszerował bym kretem
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-12-08, 2:15
wielik88 napisał/a:

Wiem że pisałeś sarkazmem. Ale chciałbym Cię uświadomić że masz rację PIS to faktycznie jedyna słuszna partią z obecnie dostępnych. Druga która 'cos' znaczy (przez stare układy dzięki którym okradali Państwo bardziej niż PIS) i ma szansę wygrać to PO z tuskiem na czele. I jak tusku wygra to już po nas Polskie firmy będą sprzedane za granice a po ulicach będzie się szlajac tyle gejów i transów że naszym rodakom emerytom wychowanym zgodnie z wartościami naszych przodków odechce się żyć. Normalni młodzi będą ich napierdalac za co będą wyroki i ten kraj upadnie



co za kurwa debil od bąkiewicza i innych nacjo spierdolin. nie dość że piwniczak przegryw, to jeszcze lubi onr
Zgłoś
Avatar
muszka_halucynka 2022-12-08, 3:26
Clistwood napisał/a:

up. Człowiek przychodzi na portal oderwać się od całego gówna dnia codziennego i przyszedł taki co politykę wszędzie wciśnie. Może na wykopie powinieneś spróbować.



Gówno dnia codziennego się dzieje bo jeszcze puczu na całym jebanym rządzie nie zrobiliśmy . Wszyscy powinni wisieć za to że nie da się żyć pracując w tym kraju
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2022-12-08, 9:51
bolego napisał/a:

No i co pare milionow ludzi maja zaaresztowac i wsadzic do wiezienia? Oni nie sa tacy glupi jak ci sie wydaje. To nie jest tak, ze ty to rozgryzles bo masz mozg Einsteina a wokol ciebie sa sami debile, ktorzy uzytkuja 80% potencjalu swojego mozgu na oddychanie. Kazdy o tym wie, ale wiadomo tez ze "wziecie" sie za to oznacza ogromne problemy gospodarcze dla tego kraju



Z tym 80% to grubo przesadziłeś... Ja bym powiedział że 20%, po za tym rząd świadomie z premedytacją i wyrachowaniem hoduje tych czarnuchów jako swoistą milicję przeciw obywatelom właściwym za ich własne pieniądze i jako elektorat i gwarant przetrwania systemu. Żeby zrobić z tym porządek trzeba unicestwić najpierw te kurwy przy korycie(co jest nie wylkonalne właśnie przez niski iloraz inteligencji przeciętnego Janusza, gdyż jak się rozmawia to "olaboga, jak to bez władzy?" Prawda jest taka, że barany potrzebują zagrody i pastucha bo boją się samodzielności, nawet kosztem bycia dymanym przez całe życie.)
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2022-12-08, 13:41
fuse_beyond napisał/a:

a drugi mu jeszcze auto pierdolił z portwela i telefonu



Czym jest "portwel"?
Zgłoś