18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
BambiPMT 2022-12-07, 13:16 96
Podstawowy błąd. Próbował rozmawiać z malpą.
Zgłoś
Avatar
Heman 2022-12-07, 13:25 11
VeIture napisał/a:

Kiedy musisz dorobić do emerytury...



W kaczogrodzie jakby emeryt, póki jest na siłach, nie dorobił sobie, to by zdechł z głodu, nie wspominając o lekach, które tylko przed wyborami mają być darmowe,
Za to kurwom na socjalu zawsze na procenty wystarczy, ale to są prawdziwi Polacy, bo głosują na jedyną słuszną partię.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2022-12-07, 13:31 62
up. Człowiek przychodzi na portal oderwać się od całego gówna dnia codziennego i przyszedł taki co politykę wszędzie wciśnie. Może na wykopie powinieneś spróbować.
Zgłoś
Avatar
Heman 2022-12-07, 13:38 4
@up, ale o rudym by ci pasowało i czułbyś się wypoczęty.
Jeszcze resztki wolności słowa w tym kraju pozostały, a komentarz piszę jaki chcę, bez dyktanda z Nowogrodzkiej.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2022-12-07, 13:38 2
VeIture napisał/a:

To jest kurwa przykre... Po prostu przykro się na to patrzy.



Doprawdy wzruszyłem się
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2022-12-07, 13:46 15
a drugi mu jeszcze auto pierdolił z portwela i telefonu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-12-07, 14:11 2
na początku covidu szukałem byle jakiejś roboty na przeczekanie obdzwaniając ogłoszenia na olx. Kurwa myślałem że czasy roboty na czarno, śmieciówek albo etatów na minimalną (a pod stołem to tyle co się umówiliśmy) odeszły do lamusa ze 20 lat temu. tak kilka milionów Polaków pracuje, a potem będzie płacz, że na emeryturze chujnia...

I żaden rząd nic z tą mafią nie robi, a przecież wystarczy spojrzeć na nazwę stanowiska pracy np. elektryk czy hydraulik i zestawić z zarabianą przez nich pensją minimalną i PIP ma gotową listę pracodawców - oszustów na tacy...
Zgłoś
Avatar
Masturbator18 2022-12-07, 14:41 1
Spójrzcie na siebie bydło ludzkie jak traktujecie drugiego
Zgłoś
Avatar
Matol13 2022-12-07, 14:47 10
Pierdolona małpa
Zgłoś
Avatar
mkdevil 2022-12-07, 14:52 11
BLM im wyszło bokiem. Powinni wszystkie te małpy odstrzelić.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2022-12-07, 14:54 2
Dokarmianie zwierząt(w tym przypadku przez rząd) powoduje że staja się one roszczeniowe i agresywne w kontakcie z ludźmi.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-12-07, 14:56 12
w tym fachu coraz bardziej niezbedny, zwłaszcza tan gdzie biega czarne gówno...
zbliżasz sie, naruszasz moja sferę komfortu, jeb dawka

Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2022-12-07, 15:01 1
Etnicznie podejrzany na dodatek w kapturze, to nie zwiastuje nic dobrego.
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-12-07, 15:33
nowynick napisał/a:

na początku covidu szukałem byle jakiejś roboty na przeczekanie obdzwaniając ogłoszenia na olx. Kurwa myślałem że czasy roboty na czarno, śmieciówek albo etatów na minimalną (a pod stołem to tyle co się umówiliśmy) odeszły do lamusa ze 20 lat temu. tak kilka milionów Polaków pracuje, a potem będzie płacz, że na emeryturze chujnia...
I żaden rząd nic z tą mafią nie robi, a przecież wystarczy spojrzeć na nazwę stanowiska pracy np. elektryk czy hydraulik i zestawić z zarabianą przez nich pensją minimalną i PIP ma gotową listę pracodawców - oszustów na tacy...



No i co pare milionow ludzi maja zaaresztowac i wsadzic do wiezienia? Oni nie sa tacy glupi jak ci sie wydaje. To nie jest tak, ze ty to rozgryzles bo masz mozg Einsteina a wokol ciebie sa sami debile, ktorzy uzytkuja 80% potencjalu swojego mozgu na oddychanie. Kazdy o tym wie, ale wiadomo tez ze "wziecie" sie za to oznacza ogromne problemy gospodarcze dla tego kraju
Zgłoś